...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: simobuzedulci_o
 | Femeie 24 ani Dambovita cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
Ce personaj din Naruto ati vrea sa fiti? si de ce?
eu as vrea sa fiu hinata, pt k seamana cu mine 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Anime_Angel
..::♡Anime Girl♡::..
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 95
|
|
eu temari pt ca este pref. a mea si seamana cu mn
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
kesidi
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
|
|
hmmm.....Eu as vrea sa fiu Ten Ten pentru ca mereu mia placut de ea si felul ei de a fii 
30.3KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ana-chan
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
|
|
Hinata...cred ca ma potrivesc cel mai bn cu ea
_______________________________________ be nyappy forever!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Moony
...::♡Sweet angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
Eu cred ca seman cel mai bine cu Sakura-chan. de ce zic asta? ma enervez foarte usor si daca un baiat m-a secat la cap,e marea lui greseala.pluc ca si eu in aparenta sunt simpatica,dar la nervi imi scot ghearele.
_______________________________________ Sunt o lunatica care are un lunatic de forum...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
honey_girl
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 140
|
|
eu doresk hinata hyuuga e o luptatoare puternika e exact ca mn (aproape) 
11.2KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
T-chan
...::♡J-pervy♡::...
 Din: Shiga, Japan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 345
|
|
Kurenai dc? pt ca e puternica din toate punctele de vedere:)
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
laura_bravo_girl
...::♡Nice angel♡::...
 Din: Ramnicul Sarat
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 133
|
|
pay hinata si sakura deoarece sunt timida asemeni hinatei ,sakura deoarece ma enervez repede ptr ca ma scoate din minti niste fete 
7.6KB
_______________________________________ .....:::::Sunt un inger prabusit.....ce se ridica cu fiecare lacrima de cristal cazuta:::::.....
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Kaya
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
|
|
poy...hinata..deoarece e timida k si mine si in plus imi place de ea di de caracterul ei.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...
 Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
|
|
hinata si sakura... 1. par timida k si Hinata 2. cand cineva ma calca pe coada este marea lui greseala! Ca si pe Sakura!
7.6KB
_______________________________________ Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe... Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
AnimeGirl
...::♡Interesting angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 264
|
|
Hinata, pentru ca seman cu ea in multe privinte.
Modificat de AnimeGirl (acum 17 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
~chobits~
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 18
|
|
hmmmmmmmmm............ greu de spus cred ca hinata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Sakura Haruno
...::♡Little angel♡::...
 Din: Braila
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 19
|
|
Cu Sakura Dc? 1.Pentru ca imi place de un baiat si la fel ca si ea fac. 2.In aparenta sunt sinpatica,dar daca cineva ma enerveaza,o pateste. 3.Ma enervez repede.
|
|
| pus acum 17 ani |
|
mada_sasuke
...::♡Nice angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 136
|
|
Cu Sakura Dc? 1.imi place felul ei de a fi 2.reactionez la fel cand e vorba de un baiat 3.daca cineva ma enerveaza imi ies din minti 4.sunt o luptatoare la fel de buna ca ea (cred)
_______________________________________ me IoAnA^^" (^_^): te sarut in vis te sarut in scris te sarut in gand dar p buze cand?
|
|
| pus acum 17 ani |
|