...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
Lista Forumurilor Pe Tematici
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simobuzedulci_o
Femeie
24 ani
Dambovita
cauta Barbat
25 - 47 ani
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... / ...::♡Cafeneaua-sedinte♡::... / Ce personaj?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
Ce personaj din Naruto ati vrea sa fiti? si de ce?

eu as vrea sa fiu hinata, pt k seamana cu mine


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Anime_Angel
..::♡Anime Girl♡::..

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 95
eu temari pt ca este pref. a mea si seamana cu mn

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
kesidi
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
hmmm.....Eu as vrea sa fiu Ten Ten pentru ca mereu mia placut de ea si felul ei de a fii

personaj? vrea fiu ten ten pentru mereu mia placut felul fii

30.3KB


pus acum 17 ani
   
Ana-chan
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
Hinata...cred ca ma potrivesc cel mai bn cu ea

_______________________________________
be nyappy forever!!!

pus acum 17 ani
   
Moony
...::♡Sweet angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
Eu cred ca seman cel mai bine cu Sakura-chan. de ce zic asta? ma enervez foarte usor si daca un baiat m-a secat la cap,e marea lui greseala.pluc ca si eu in aparenta sunt simpatica,dar la nervi imi scot ghearele.

_______________________________________
Sunt o lunatica care are un lunatic de forum...

pus acum 17 ani
   
honey_girl
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 140
eu doresk hinata hyuuga e o luptatoare puternika e exact ca mn  (aproape)
 

personaj? doresk hinata hyuuga luptatoare puternika exact mn  (aproape)  

11.2KB


pus acum 17 ani
   
T-chan
...::♡J-pervy♡::...

Din: Shiga, Japan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 345
Kurenai
dc? pt ca e puternica din toate punctele de vedere:)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
Nu trebuie sa ma gadesk molt delok 
Logik ca Sakura Dc ? S ba spun shi voua
1. Pref mea...imi place felul ei de a fos hi nu renuntza niciodata la cea ce pretzuieste shi vea sa faca.....in acest sens suntem egale 2. Pt ca shi mie atunci cand imi place de un baiat cam la fel reactzionez 3.Personalitatea seamana cu a mea...este prietenoasa etc ^_^

personaj? trebuie gadesk molt logik sakura spun shi voua pref mea...imi place felul fos renuntza

23.1KB


_______________________________________
Love is like a flower like a free bird.




pus acum 17 ani
   
laura_bravo_girl
...::♡Nice angel♡::...

Din: Ramnicul Sarat
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 133
pay hinata si sakura deoarece sunt timida asemeni hinatei ,sakura  deoarece ma enervez repede ptr ca ma scoate din minti niste fete

personaj? pay hinata sakura deoarece sunt timida asemeni hinatei deoarece enervez repede ptr scoate

7.6KB


_______________________________________
.....:::::Sunt un inger prabusit.....ce se ridica cu fiecare lacrima de cristal cazuta:::::.....

pus acum 17 ani
   
Kaya
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 8
poy...hinata..deoarece e timida k si mine si in plus imi place de ea di de caracterul ei.

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...

Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
hinata si sakura...
1. par timida k si Hinata
2. cand cineva ma calca pe coada este marea lui greseala! Ca si pe Sakura!

personaj? hinata sakura... par timida hinata2. cand cineva calca coada este marea lui greseala! ...::♡Anime Fantasy♡::...

7.6KB


_______________________________________
Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe...
Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...

pus acum 17 ani
   
AnimeGirl
...::♡Interesting angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 264
Hinata, pentru ca seman cu ea in multe privinte.

Modificat de AnimeGirl (acum 17 ani)


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
~chobits~
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 18
hmmmmmmmmm............ greu de spus cred ca hinata

pus acum 17 ani
   
Sakura Haruno
...::♡Little angel♡::...

Din: Braila
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 19
Cu Sakura
Dc?
1.Pentru ca imi place de un baiat si la fel ca si ea fac.
2.In aparenta sunt sinpatica,dar daca cineva ma enerveaza,o pateste.
3.Ma enervez repede.


pus acum 17 ani
   
mada_sasuke
...::♡Nice angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 136
Cu Sakura
Dc?
1.imi place felul ei de a fi
2.reactionez la fel cand e vorba de un baiat
3.daca cineva ma enerveaza imi ies din minti
4.sunt o luptatoare la fel de buna ca ea (cred)


_______________________________________
me IoAnA^^" (^_^): te sarut in vis te sarut in scris te sarut in gand dar p buze cand?

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la