...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil Andreea_K
 | Femeie 25 ani Caras Severin cauta Barbat 30 - 49 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
va plac filmele de groaza? dc da si ati vazut scrieti niste exemple, poate ne uitam si noi! iar cei care nu au vazut dar stiu sa scrie si ei!
eu de exemplu stiu unul japonez, dar nu e chiar de groaza, mai degraba e cu crime: se numeste PADUREA INVIERII! a fost odata pe national tv, poate l-ati vazut. oricum merita vazut, zic eu.
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...
 Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
|
|
ador filmele de groaza si tot ce tzine de ele... am vazut mai multe dar nu mi le mai amintesc ~_~" .... stiu ca una e " Creep" .... hm....:-? v-am spus c-am uitat ... in fine este un film super....
_______________________________________ Pot , Stiu , Vreau ....... Cu pumnul sa dau !

Anime Fan
|
|
| pus acum 17 ani |
|
kesidi
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 11
|
|
Imi plac la nebunie filmele de groaza....cel mai mult imi place filmul Vampiri inj Vista Verde.Este super! 
56.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Moony
...::♡Sweet angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
Si eu sunt innebunita dupa filme de groaza.Aly,am vazut putin din Padurea invierii. Eu mam uitat la The Grudge si One missed call-sunt amndoua japoneze si miau placut la nebunie.Alt film horror ar fi "It" e fim american cu un clovn care omoara copii.
_______________________________________ Sunt o lunatica care are un lunatic de forum...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Ana-chan
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
|
|
imi plac mult, insa numi mai vin nume in minte XD...
_______________________________________ be nyappy forever!!!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
honey_girl
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 140
|
|
imi plak filmele horor cel mai mult dar nu prea le stiu numele 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
xXxEmmaXxX
...::♡Little angel♡::...
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 7
|
|
Nu ma uit mereu la filme de groaza ca imi dereglez rotitele.
Imi place mult de tot seria Chucky (5 filme), filmele scrise dupa cartile lui Stephen King (uktimul la care m-am uitat e IT - prea tare) si Vasul fantoma sau asa ceva...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
:::YuSt:::Love::Anime
...::♡Nice angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 136
|
|
vret film de groaza? uitati-va la Semum sau la turnul blestemat sau la padurea blestemata
|
|
| pus acum 17 ani |
|
T-chan
...::♡J-pervy♡::...
 Din: Shiga, Japan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 345
|
|
eu va recomand "Dawn of the Dead" (dar nu le recomand celor care "sufera" intr-un fel cu inima sau se sperie super repede) acest film l-am vazut de mai multe ori si sincer sa va spun, film horror ca asta rar mai vezi:x
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...
 Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
|
|
Le ador Preferatele mele sunt : Chucky papusa criminala  1001 vampiri Dracula 2000...etc 
_______________________________________ Love is like a flower like a free bird.



|
|
| pus acum 17 ani |
|
Raluky_Dark
...::♡Sweet angel♡::...
 Din: Hell!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 55
|
|
The grudge 2 si death tunnel 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
CaDaVeRiA :|
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
|
|
death tunnel si creatura 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Raluky_Dark
...::♡Sweet angel♡::...
 Din: Hell!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 55
|
|
in sfarsit cineva care a vazut death tunnel si va mai recomand si festinul diavolului 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
CaDaVeRiA :|
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
|
|
festinul diavolului?hm....am auzit de el si o sa ma uit
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
.:Sarah:.
...::♡Angel♡::...
 Din: Orasul Intunericului
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4
|
|
imi plac filmele horror sunt super
[edit aly]spune daca ai vazut si care
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...
 Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
|
|
ador filmele horror! am vazut multe dar cel mai mult imi place "Down of the deat" si nu mai imi vin in minte 
_______________________________________ Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe... Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...
|
|
| pus acum 17 ani |
|