...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alesiandra
 | Femeie 24 ani Cluj cauta Barbat 28 - 58 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
aveti colegi noi? fete? baieti? cati sunt? maine scrieti asta, la fel si eu ma apuc maine de scris
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
demon_love
...::♡Beautiful angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 353
|
|
hmm cica am avea un baiat, dar defapt nu avem dar de la noi pleca 3 fete si un baiat
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
noi nu avem colegi noi si nici nu a plecat nimeni
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...
 Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
|
|
ete la noi au plecat repetentzii si avem un coleg nou.....
_______________________________________ Pot , Stiu , Vreau ....... Cu pumnul sa dau !

Anime Fan
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
honey_girl
Pe lista neagra
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 140
|
|
UN TIGAN IN CLASA UN COLEG NOU TIGAN PARKA AJA ARATA
36.4KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
dada
..::♡Scriitoare anime♡::..
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 214
|
|
dap..avem..2 repetenti..dar nu dau detalii..o fata si-un baiat..dar-s de treaba
|
|
| pus acum 17 ani |
|
CaDaVeRiA :|
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
|
|
am 3 colegi noi 2 baietzi si o fata
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...
 Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
|
|
avem un coleg nou... un baiat dar tare greu de cap! Sper ca o sa scapam de el fiindca cu greu mai poti sa scapi nelovit de el. e nebun, !
8.8KB
_______________________________________ Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe... Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
yumi***tohru***ioa
...::♡Splendit angel♡::...
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 596
|
|
mda la me a plecat un baiat pervy ( off topic: phiu insfarsit am scapat de el din cauza lui nu venea nici o fata la scoala in fusta :-" =]] ) si au venit 2 baieti ( care sunt repetenti ,trebuiau sa fie acuma a 8 ) .
_______________________________________


 Click here to feed me! Get your own at Pokeplushies!
|
|
| pus acum 17 ani |
|