...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: amy70 pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 31 - 59 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
1) Care e numele tau? 2) Cati ani ai? 3) Ce zodie esti? 4) Ce ai vrea sa primesti de ziua ta? 5) Care e cel mai amuzant lucru pe care l-ai auzit vreodata? 6) Daca ai putea sa opresti timpul, unde l-ai opri? 7) Ce ai vrea sa faci in viitor? 8) Care e mancarea ta preferata? 9) Cum ai aflat de forumul acesta? 10) Iti pare rau ca te-ai inscris pe forum? 11) Ce iti place cel mai mult la forum? 12) Ce sport practici? sau macar, ce sport sti sa joci? 13) Ce parere ai drespre mine si despre userii de pe aici? 14) Care sunt animalele preferate? 15) Cine te enerveaza cel mai mult pe lumea asta? 16) Ai frati? 17) Ai surori? 18) Ce iti place sa faci de obicei? 19) Ce urasti cel mai mult pe lumea asta? 20) Cum ti se pare oracolul pana acum? 21)Imi lasi o amintire?
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Moony
...::♡Sweet angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
|
|
I,m first 1)Mary 2)aproape 12 3)scorpion 4)nu stiu,o zi fara scoala 5)sa vad....colega mea a zis in loc de power puff girls power stuff girls 6)la faza in care eram la gradinita 7)sa ma duc in japonia si sa devin regizor si sa fac din cartea ciuva un film,asa cum trebuie 8)pizza 9)la evilanimeangel il ai la semnatura 10)nu,e totul tare aici 11)momentan imi place totul,dar cred ca Cafeneaua 12)nu prea stiu...TV e un sport?sau poate bantuirea orasului? in fine,stiu sa joc volei si betminton 13)toti sunte super si de gasca 14)imi plac foarte mult pisicile,dar ai mei nu ma lasa sa am una.si cainii sunt ok 15)parintii 16)nup 17)nu 18)sa stau in pat si sa ascult muzica.daca ar fi dupa mine,nu as mai iesi din casa 19)urasc ca in lumea asta si mai ales in tara se fac atatea tampenii si imi vine sa imi iau campii 20) e super-mai lung decat al meu 21)a don;t know...maybe
la poezii nu ma pricep,deci poza:
61.9KB
_______________________________________ Sunt o lunatica care are un lunatic de forum...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
:::YuSt:::Love::Anime
...::♡Nice angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 136
|
|
1) Yustina 2) 13 3) berbec 4) poi....un uras mare de plus 5) profa mea de religie cand a cazut peste catedra 6) poi..cand sunt foarte fericita 7) balet 8) pizza 9) de pe alt forum 10) deloc 11) toate 12) balet..nu e chiar sport da ma rog.... 13) super dragutzi si prietenosi 14) caine,iepure 15) vecinii mei 16) da..unul 17) nu 18) balet,sa m uit la anime 19) nu prea stiu sa urasc dar nu-mi plashe cand ma deranjeaza vecina mea 20) super 21)sigur
iti doresc sa mergi pe un drum numit VIATZA sa te impiedici de un ciob numit NOROK sa cazi intr-o prapastie numita FERICIRE si sa ulegi o floare numita IUBIRE 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Raluky_Dark
...::♡Sweet angel♡::...
 Din: Hell!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 55
|
|
1) Raluk 2) 14 3) Berbec 4) nush...un papagal agapornis...sau de ce nu un prieten 5) un coleg: dupa liceu imi rup o mana si un picior si devin pensionar ) 6) depinde de situatie 7) sa ajung un medic important 8) mancarea chinezeasca  9) de pe google 10) glumesti...il ador 11) totul :X 12) fac sport numa la sc dar la vara am sa iau lectii de inot 13) sunteti cu totii de treaba si va besk 14) papagalii 15) mai multe 16) nup 17) nup 18) sa fac poje si sa stau cu prietenii mei 19) hmm...am mai multe lucruri pe care le urasc 20) mijto... i like it! 21) sigur...
Amintirea
23.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
T-chan
...::♡J-pervy♡::...
 Din: Shiga, Japan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 345
|
|
wooow n-am mai complectat un oracol de ani de zile:)) deci, sa vedem:-?
1.T-chan 2.nu-mi amintesc:-? sunt prea batranica sa tin minte toate chestiile:)) 3.peste(peshtishor auriu:x) 4.mai exact pe cine:x dar totushi ramane doar un vis:( 5.nu-mi amintesc:-? 6.l-as opri in momentul in care eu si persoana din visurile mele:x stam si privim un apus de soare pe malul marii:x:x:x 7.habar n-am=)) ma mai gandesc:)) 8.Ramen(love it:X) Korokke, Sushi, Udon, mancarea traditzionala din japonia cel mai mult:x 9.de la Ninaaaa 10.normal ca nu:| il adoor:x 11.tot:x:x:x:x 12. momentat basket-ul si tenis-ul:x:x:x 13.suntetzi super de gashca:) 14.catzelushii:x:x:x:x 15.profii:| 16.nu 17.nu 18.sa ascult muzica, sa citesc, sa scriu si sa citesc fic-uri:P 19.scoala:x=)) 20.dlagutz;;) 21. sigur^^:>:>:>
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...
 Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
|
|
1. Larisa ^_^ 2. 14..... 3. Gemeni  4. Nush...deobicei primesk ce imi doresk mai degraba ce imi place...sincer acuma nush.... 5. Nush sigur sunt multe lucruri..dar cel mai din prezent a fost azi la ora de muzika o colega a zis in lok de clasicismului ciclismului 6. Kred ca at cand sunt cu pers. iubita shi este un momnt molt asteptat de mn, in care ma simt in al noualea cer  7. Pai...as vrea sa devin notara...asta la job  8. Pai pizza :X , laptele de pasare pe care il face mama :X + papanasul :X le ador  9. NU mai stiu...kred ca l-am gasit singurika dar nu's singura... dar cel mult 90%  10. NOO nici gand  11. Tot ...dar cel mai mult sincer galeria ca sa zik asa cu ficurile :X 12. Basket volei shi fotbalul :X:X stiu ca is fata dar nah imi place  13. Sontetzi sooper dragutzi shi simpatici... ^__^ shi imi suntetzi totzi foarte dragi ^_^. 14. Pisicutzele :X:X:X:X iepurashii :X:X:X tigrii :X:X:X shi caprioarele :X:X:X nu pot sa aleg intre ele ^_^ 15. O foosta colega...vai da ce enervanta poate fi 16. Da. ^_^ Un fratzior micutz de 4 anisori Il besk molt. 17. No 18. Sa stau molt cu prietenii shi sa ma distrez cu ei :X a stau cu pers iubita sa ask muzika sa ma uit la animeuri sa scriu ficuri  19. Scoala ) shi faptul ca trebuie sa invatzam asa de molt :-< 20. Soper ^_^ Imi place  21. Sigur ^_^
Vorbe dulci sunt usor de spus, lucruri dragute sunt usor de cumparat, dar oameni de treaba sunt greu de gasit, viata se termina cand tu incetezi sa visezi, speranta moare cand tu incetezi sa crezi, dragostea se termina cand tu incetezi sa mai tii la cineva, prietenia se sfarseste cand tu nu mai imparti, asa ca imparte cu cine crezi ca iti este prieten, sa iubesti fara conditii, sa vorbesti fara intentii, sa daruiesti fara motive, sa tii la cineva fara explicatii, e inima adevaratei prietenii...... !!!
19.5KB
_______________________________________ Love is like a flower like a free bird.



|
|
| pus acum 17 ani |
|