...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
Lista Forumurilor Pe Tematici
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
amy70 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
31 - 59 ani
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... / ...::♡Cafeneaua-sedinte♡::... / Oracol  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
1) Care e numele tau?
2) Cati ani ai?
3) Ce zodie esti?
4) Ce ai vrea sa primesti de ziua ta?
5) Care e cel mai amuzant lucru pe care l-ai auzit vreodata?
6) Daca ai putea sa opresti timpul, unde l-ai opri?
7) Ce ai vrea sa faci in viitor?
8) Care e mancarea ta preferata?
9) Cum ai aflat de forumul acesta?
10) Iti pare rau ca te-ai inscris pe forum?
11) Ce iti place cel mai mult la forum?
12) Ce sport practici? sau macar, ce sport sti sa joci?
13) Ce parere ai drespre mine si despre userii de pe aici?
14) Care sunt animalele preferate?
15) Cine te enerveaza cel mai mult pe lumea asta?
16) Ai frati?
17) Ai surori?
18) Ce iti place sa faci de obicei?
19) Ce urasti cel mai mult pe lumea asta?
20) Cum ti se pare oracolul pana acum?
21)Imi lasi o amintire?


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Moony
...::♡Sweet angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 79
I,m first
1)Mary
2)aproape 12
3)scorpion
4)nu stiu,o zi fara scoala
5)sa vad....colega mea a zis in loc de power puff girls power stuff girls
6)la faza in care eram la gradinita
7)sa ma duc in japonia si sa devin regizor si sa fac din cartea ciuva un film,asa cum trebuie
8)pizza
9)la evilanimeangel il ai la semnatura
10)nu,e totul tare aici
11)momentan imi place totul,dar cred ca Cafeneaua
12)nu prea stiu...TV e un sport?sau poate bantuirea orasului?  in fine,stiu sa joc volei si betminton
13)toti sunte super si de gasca
14)imi plac foarte mult pisicile,dar ai mei nu ma lasa sa am una.si cainii sunt ok
15)parintii
16)nup
17)nu
18)sa stau in pat si sa ascult muzica.daca ar fi dupa mine,nu as mai iesi din casa
19)urasc ca in lumea asta si mai ales in tara se fac atatea tampenii si imi vine sa imi iau campii
20) e super-mai lung decat al meu
21)a don;t know...maybe


la poezii nu ma pricep,deci poza:

oracol i,m stiu,o fara scoala5)sa mea zis loc power puff girls power stuff girls6)la faza care eram

61.9KB


_______________________________________
Sunt o lunatica care are un lunatic de forum...

pus acum 17 ani
   
Serenity
...::♡Nice angel♡::...

Din: Anime City
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 171
1.Oanna
2.15
3.capricorn
4.telefon
5.hm...nu-mi trece aucm prin minte
6.la ziua petrecuta cu iubitul meu la mare :P [ne-am intalnit :X]
7.la asta inca ma mai gandesc
8.pizza,maxi cu pui(de la McDonald's)
9.de pe un alt forum
10.nope,deloc
11.hm...totul
12.volei :-?
13.sunteti toti super de treaba
14.pisica :X
15.hm...mai multi :P
16.dap,unul
17.nu
18.sa vizionez anime-uri,sa ascult muzica,sa ma plimb cu rolele si cu prietenii
19.probabil scoala sau mai precis faptul ca trebuie sa invat [-(
20.nice
21.

Prietenia e un ocean
Pe care multi ar vrea sa-l treaca,
Dar pana la malul celalalt
Majoritatea se ineaca.

nu-mi mai vine niciuna in minte desi stiam f multe :|


_______________________________________
Click on my sig!


pus acum 17 ani
   
nico angel
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 36
1.Niko
2.Aproape 13
3.Scorpion
4.O revista plina cu stiri si postere cu anime
5.Habar n-am viata mea e un lucru amuzant
6.In acest moment
7.Sa devin o mare balerina
8.Pizza
9.Pai mie mi la dat o prietena foarte buna
10.Nici gand
11.Ca aiai imi pot face prieteni
12.Am facut 6 ani de gimnastica
13.Sunteti O.K cu totii
14.Pisicile...Am una acasa
15.Cand cineva se crede mai destept decat este
16.nu
17.Da am doua
18.Imi place sa desenez animeuri(e o mare pasiune de a mea)
19.Urasc oamenii care se cred destepti sau super nustiucum
20.Cool
21. Dap.....
                           De te vei gandi vreodata la al tau trecut sa-ti aduci aminte       ca ne-am cunoscut!!!
     

oracol revista plina stiri postere n-am viata mea lucru acest moment7.sa devin mare mie dat prietena

41KB


_______________________________________
Nu ma voi lasa derutata de aparente si se oamenii ce imi vor raul!

pus acum 17 ani
   
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...

Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
1.Livia
2.14
3.Varsator
4.un urs de plush... ptr mne ursuletzii sunt ceva special
5.hm....... nu cred ca am auzit vreun lucru care sa ma amuze ffff tare..... glumele sunt in regula
6. eee....... cand o sa dau primul meu sarut   cred 
7. Sa ....... visez in continuare 
8. pfff.......... chiar nuj...  ai pus intrebarea foamei in persoana ...
9. de pe pagina lui Aly dp trilulilu
10. lol ..... normal ca nuh
11. tot..... 
12.nu practic niciunul si nuj sa fac vreo unul    ca scoala mea nu mai are profesor de sport si pana gaseste unu o sa trec eu de a 12-a
13. o parere f buna.. totzi suntetzi super
14.catzeii si pisicutzele
15. O fata din a 7-a B ... cotoroantzele de la mne din clasa....... si.... o alta fata din a 6-a....
16.Nuh
17.Nop
18.Sa stau
19. Fraierii care nu inteleg ce spun
20.super Ok
21. oh Desigur









Amintirea

oracol urs plush... ptr mne ursuletzii sunt ceva cred auzit vreun lucru care amuze ffff tare.....

71.8KB


_______________________________________
Pot , Stiu , Vreau .......
Cu pumnul sa dau !


Anime Fan

pus acum 17 ani
   
Ana-chan
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 24
1. Anna
2. 14
3. scorpion
4. sami intalnesc dragostea
5. aici este o lista lunga...
6. pai...intr-un momwnt in care mas simti fff fericita...au fost multe...
7. sa fiu chitarista intro trupa de j-rock
8. ciocolata
9. de la .::Nina-chan::.
10. Sami para rau? e cel mai bun lucru pe ziua de azi
11. buna intrebare...
12. role role role...si aruncatul cu privirea
13. inca nu vam cunscut prea bn, dar imi place forumul, si sigur si  pe voi
14. pisici, caini...si panda
15. un baiat de pe mes
16. nop
17. nop
18. sa ascult muzica...
19. urasc acei oameni pur si simplu...neintelegadori, rautaciosi...etc
20. reusit
21. dap

oracol anna2. 143. scorpion4. sami intalnesc dragostea aici este lista lunga...6. momwnt care mas

63.1KB


_______________________________________
be nyappy forever!!!

pus acum 17 ani
   
yumi***tohru***ioa
...::♡Splendit angel♡::...

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 596
1) Ioana
2) 13
3) scorpion
4) o petrecere in pijamale cu colegii
5) ei bn...nu-mi trece nik prin minte ..:|
6) atunci cand sunt cu persoana iubita
7) sa devin cantareata
8) pizza
9) credema ca nu mai stiu )
10) nici gand de asa cv
11) pai...mai tot
12) aerobicul...insa imi place moolt dansul
13) sunteti de treaba
14) pisicile,cateii
15) aici sunt multe pers de scris
16) nop
17) 2 ( una de 19 ani,cealalta de...7 zile   )
18) sa stau pe mess,k prieteni...etc..
19) oamenii k 2 fete
20) soooper
21)

oracol ioana2) 133) scorpion4) petrecere pijamale colegii bn...nu-mi trece nik prin minte ..:|6)

61.2KB


_______________________________________



Click here to feed me!
Get your own at Pokeplushies!

pus acum 17 ani
   
honey_girl
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 140
1.honey
2.14 jumate
3.gemeni
4.sa ma mut in america
5.nujtiu depinde hmmmm....
6.cand voi fii regina    
7.actrita
8.carofii pai
9. de la aly desigurl
10.sigur ka nu
11. tot ce exista pe forum
12.tenisul jok  
13.sunt okey
14.pisi pisi .. serpi
15.schoala bato vina
16.nu
17.nu
18.sa askult muzika sa ma uit la tv anime ji sa vb pe mess
19.oameni ka mn (sunt unika )
20.tare 
21sigur ka da.

oracol mut depinde hmmmm.... 6.cand voi fii regina     pai9. aly desigurl 10.sigur nu11.

8KB


pus acum 17 ani
   
:::YuSt:::Love::Anime
...::♡Nice angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 136
1)  Yustina
2) 13
3) berbec
4) poi....un uras mare de plus
5) profa mea de religie cand a cazut peste catedra
6) poi..cand sunt foarte fericita
7) balet
8) pizza
9) de pe alt forum
10) deloc
11) toate
12) balet..nu e chiar sport da ma rog....
13) super dragutzi si prietenosi
14) caine,iepure
15) vecinii mei
16) da..unul
17) nu
18) balet,sa m uit la anime
19) nu prea stiu sa urasc dar nu-mi plashe cand ma deranjeaza vecina mea
20) super
21)sigur

iti doresc sa mergi pe un drum numit VIATZA
sa te impiedici de un ciob numit NOROK
sa cazi intr-o prapastie numita FERICIRE
si sa ulegi o floare numita IUBIRE


pus acum 17 ani
   
Winry Rockbell
...::♡Sweet angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 66
1.Mihaela
2.16
3.capricorn
4.nush...un lantisor,sau o bratara
5.nu-mi aduc aminte acum
6.l-as opri atunci cand sunt fericita
7.sa urmez o facultate si sa am un serviciu bun
8.pizza,cartofi prajiti etc.
9.de pe evilanimeangel
10.chiar deloc.
11.totul.
12.imi place foarte mult karate
13.sunt super de treaba si activi
14.cainele,pisica...in general toate animalele sunt dragute mai ales cand sunt mici.
15.oamenii increzuti
16.nu
17.---
18.sa ma plimb,sa stau pe calculator...in general orice ma relaxeaza
19.prostia si oamenii prosti...desi cred ca a uri e prea mult,mai mult ma enerveaza
20.a fost super
21.da poza...sper sa-ti placa

oracol bratara 5.nu-mi aduc aminte acum6.l-as opri atunci cand sunt urmez facultate serviciu prajiti

40.6KB


pus acum 17 ani
   
cozmy-chan_sasusaku
...::♡Interesting angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 248
1.Cozmyna
2.13
3.gemeni
4.o excursie in jurul lumii cu pr)
5.faza cu gaura neagra k murim),da nu murim(murim in 2012 si 2 luni ))>:>
6.in timp ce sunt cu pr in oras si ne distram
7.cv imortant) nuj
8.orice c are gust bun
9.google))
10.nop chiar de loc
11.mai multe,de ex fan fiction-ul :X
12.hambal:>
13.d trb
14.caini<3:X
15.pers kare sufera d ele si copii copaci ce inteleg greu si trb sa le explici de 10000 de ori
16.dap
17.nop
18.sa vb cu pr si sa ma distrez
19.temeleX(
20.ok
21.dap

oracol excursie jurul lumii pr)5.faza gaura neagra murim),da 2012 luni timp sunt oras imortant)

52.3KB


_______________________________________
Iubirea e un cantec ce toti il canta des, dar nu la toti are acelasi inteles...   

pus acum 17 ani
   
Raluky_Dark
...::♡Sweet angel♡::...

Din: Hell!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 55
1) Raluk
2) 14
3) Berbec
4) nush...un papagal agapornis...sau de ce nu un prieten 
5) un coleg: dupa liceu imi rup o mana si un picior si devin pensionar )
6) depinde de situatie
7) sa ajung un medic important
8) mancarea chinezeasca
9) de pe google
10) glumesti...il ador
11) totul :X
12) fac sport numa la sc dar la vara am sa iau lectii de inot
13) sunteti cu totii de treaba si va besk
14) papagalii
15) mai multe
16) nup
17) nup
18) sa fac poje si sa stau cu prietenii mei
19) hmm...am mai multe lucruri pe care le urasc
20) mijto... i like it!
21) sigur...

Amintirea

oracol raluk2) 143) berbec4) nush...un papagal coleg: dupa liceu imi rup mana picior devin pensionar

23.8KB


pus acum 17 ani
   
T-chan
...::♡J-pervy♡::...

Din: Shiga, Japan
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 345
wooow n-am mai complectat un oracol de ani de zile:)) deci, sa vedem:-?

1.T-chan
2.nu-mi amintesc:-? sunt prea batranica sa tin minte toate chestiile:))
3.peste(peshtishor auriu:x)
4.mai exact pe cine:x dar totushi ramane doar un vis:(
5.nu-mi amintesc:-?
6.l-as opri in momentul in care eu si persoana din visurile mele:x stam si privim un apus de soare pe malul marii:x:x:x
7.habar n-am=)) ma mai gandesc:))
8.Ramen(love it:X) Korokke, Sushi, Udon, mancarea traditzionala din japonia cel mai mult:x
9.de la Ninaaaa
10.normal ca nu:| il adoor:x
11.tot:x:x:x:x
12. momentat basket-ul si tenis-ul:x:x:x
13.suntetzi super de gashca:)
14.catzelushii:x:x:x:x
15.profii:|
16.nu
17.nu
18.sa ascult muzica, sa citesc, sa scriu si sa citesc fic-uri:P
19.scoala:x=))
20.dlagutz;;)
21. sigur^^:>:>:>


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
1.  Larisa ^_^
2. 14.....
3. Gemeni
4. Nush...deobicei primesk ce imi doresk mai degraba ce imi place...sincer acuma nush....
5. Nush sigur sunt multe lucruri..dar cel mai din prezent a fost azi la ora de muzika o colega a zis in lok de clasicismului ciclismului     
6. Kred ca at cand sunt cu pers. iubita shi este un momnt molt asteptat de mn, in care ma simt in al noualea cer
7. Pai...as vrea sa devin notara...asta la job
8. Pai pizza :X , laptele de pasare pe care il face mama :X + papanasul :X le ador
9. NU mai stiu...kred ca l-am gasit singurika    dar nu's singura... dar cel mult 90%
10. NOO  nici gand
11. Tot ...dar cel mai mult sincer galeria ca sa zik asa cu ficurile :X
12. Basket volei shi fotbalul :X:X stiu ca is fata dar nah imi place
13. Sontetzi sooper dragutzi shi simpatici... ^__^ shi imi suntetzi totzi foarte dragi ^_^.
14. Pisicutzele :X:X:X:X iepurashii :X:X:X tigrii :X:X:X shi caprioarele :X:X:X nu pot sa aleg intre ele ^_^
15.  O foosta colega...vai da ce enervanta  poate fi
16.  Da. ^_^ Un fratzior micutz de 4 anisori Il besk molt.
17. No
18. Sa stau molt cu prietenii shi sa ma distrez cu ei :X a stau cu pers iubita sa ask muzika sa ma uit la animeuri sa scriu ficuri
19. Scoala ) shi faptul ca trebuie sa invatzam asa de molt :-<
20. Soper  ^_^ Imi place
21. Sigur ^_^

Vorbe dulci sunt usor de spus, lucruri dragute sunt usor de cumparat, dar oameni de treaba sunt greu de gasit, viata se termina cand tu incetezi sa visezi, speranta moare cand tu incetezi sa crezi, dragostea se termina cand tu incetezi sa mai tii la cineva, prietenia se sfarseste cand tu nu mai imparti, asa ca imparte cu cine crezi ca iti este prieten, sa iubesti fara conditii, sa vorbesti fara intentii, sa daruiesti fara motive, sa tii la cineva fara explicatii, e inima adevaratei prietenii...... !!!

oracol 1.  larisa ^_^2. 14.....3. gemeni primesk imi doresk mai degraba imi acuma nush....5.

19.5KB


_______________________________________
Love is like a flower like a free bird.




pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la