...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
Lista Forumurilor Pe Tematici
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Popa Bianca pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Valcea
cauta Barbat
25 - 63 ani
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... / ...::♡Naruto♡::... / DC va place hinata????  
Autor
Mesaj Pagini: 1
honey_girl
Pe lista neagra

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 140
este dor pentru fanii hinata hyuuga o ador    

place hinata???? este dor pentru fanii hinata hyuuga ador    

8.1KB


pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
dc imi place? hmm este puternica, sensibila, frumoasa, uneori imi place cum il deranjeaza pe naruto cand are treaba, si seamana cu mine, timida

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...

Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
este kawaii... timida.... frumoasa. puternica... ce mai... idem Aly 


_______________________________________
Pot , Stiu , Vreau .......
Cu pumnul sa dau !


Anime Fan

pus acum 17 ani
   
sakura_sasuke_yo
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 35
pai...e desteapta, seamana cu mine pt ca e rusinoasa si sunt de a cord cu aly-sama pt ca il deranjeza destul de frumos pe naruto cand e ocupat   o poza cand hinata intra in camera lu' naruto, iar el crede ca e tsunade

place hinata???? pai...e desteapta, seamana mine rusinoasa sunt cord aly-sama deranjeza destul

24.6KB


_______________________________________
So I find myself gently...
...drifting in a tempestuous current.
Just how far will this labyrinth take me...
I'll go along,and hold on tightly to this dream.

pus acum 17 ani
   
cristina_hinata
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
hinata e superba,frumoasa,timida dar nu nesimntita si felul ei de a fi.

place hinata???? hinata dar nesimntita felul fi.

29.9KB


_______________________________________
imi place de hinata tare tare mult!

pus acum 17 ani
   
laura_bravo_girl
...::♡Nice angel♡::...

Din: Ramnicul Sarat
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 133
imi place de ea ptr ca poate seman si cu ea deoarece sunt tot timpul timida si frumoasa ,dragalasa,puternica  

place hinata???? imi place ptr poate seman deoarece sunt tot timpul timida frumoasa  

30.1KB


_______________________________________
.....:::::Sunt un inger prabusit.....ce se ridica cu fiecare lacrima de cristal cazuta:::::.....

pus acum 17 ani
   
Boa-inuyasha Snake
...::♡Nice angel♡::...

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 182
poii.... imi place cum arata si imi place personalitatea ei, chiar daca-i cam timida...

place hinata???? poii.... imi place cum arata imi place ei, chiar daca-i cam timida...

15.7KB


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la