...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
Lista Forumurilor Pe Tematici
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil Popa Bianca
Femeie
25 ani
Valcea
cauta Barbat
25 - 63 ani
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... / ...::♡Quiz♡::... / Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
deci ce mi-a iesit, Kakashi?  
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu:


Se pare ca tipul perfect pentru tine este Kakashi. Iti place sa te vezi cu el, si sa vorbiti, pentru ca pare un barbat dragut.
V\\'ati sarutat prima oara la el acasa, cand ati baut cafeaua. Erai foarte curioasa sa vezi ce se afla sub masca sa . Si\\'a dat\\'o jos. Ai descoperit un chip minunat. In urmatoarea clipa, buzele voastre erau unite." Al tau care este? Click aici si afla!


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...

Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
looooooooool   TTTTT__TTTTTTTTT


Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu:


Se pare ca tipul perfect pentru tine este Kakashi. Iti place sa te vezi cu el, si sa vorbiti, pentru ca pare un barbat dragut.
V\\'ati sarutat prima oara la el acasa, cand ati baut cafeaua. Erai foarte curioasa sa vezi ce se afla sub masca sa . Si\\'a dat\\'o jos. Ai descoperit un chip minunat. In urmatoarea clipa, buzele voastre erau unite." Al tau care este? Click aici si afla!


_______________________________________
Pot , Stiu , Vreau .......
Cu pumnul sa dau !


Anime Fan

pus acum 17 ani
   
~love...anime~
...::♡Nice angel♡::...

Din: orasul tinerilor curiosi
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 166
Cu care din Personajele din Naruto ai iesi la intalnire? Rezultatul meu a fost: "Tu:


Se pare ca tipul perfect pentru tine este Kakashi. Iti place sa te vezi cu el, si sa vorbiti, pentru ca pare un barbat dragut.
V\\'ati sarutat prima oara la el acasa, cand ati baut cafeaua. Erai foarte curioasa sa vezi ce se afla sub masca sa . Si\\'a dat\\'o jos. Ai descoperit un chip minunat. In urmatoarea clipa, buzele voastre erau unite." Al tau care este? Click aici si afla!

care din din naruto iesi intalnire? care din din naruto iesi intalnire? rezultatul meu fost:

28.1KB


_______________________________________
n3w lyfe(^_^)no steesss...no worries
...xXxXxI’ll never stop believingxXxXx…


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la