...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: pysy_mik pe Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Teleorman cauta Barbat 25 - 44 ani |
|
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...
 Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
|
|
Ce crede un personaj NARUTO despre tine? Rezultatul meu a fost: "Nume:Haruka Zomoki Naruto:Arata chiar mai bine ca Sakura Sasuke:O_O e beetooon! Gaara:Nu-mi palce moaca ei... Kankuro:Nu comm... Hinata:Seamana cu mine Sakura:E destul de draguta dar...Sasuke o palcee*sad* Kiba:NUsh ce sa zic...As iesi q ea Itachi:Ar fi buna pentru Akatsuki ) Neji:O iuuuubeeeeeeesscccc Tenten:Off...Nu o suport deloc! " Al tau care este? Click aici si afla!
_______________________________________ Pot , Stiu , Vreau ....... Cu pumnul sa dau !

Anime Fan
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
Ce crede un personaj NARUTO despre tine? Rezultatul meu a fost: "Nume:Hyuna Kazuma Naruto:Nu e populara de loc. Hinata:Nu prea ma intzeleg bine cu ea Sakura:Exact ca mineee Neji:E puternica dra urata Gaara:Wow..Prima dragoste a mea Ino:Yeeeaaak arata coomic Itachi:No comm... Kiba:Naspa Naspa Naspa Orochimaru:Wow...O frumusete! " Al tau care este? Click aici si afla!
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
~love...anime~
...::♡Nice angel♡::...
 Din: orasul tinerilor curiosi
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 166
|
|
Ce crede un personaj NARUTO despre tine? Rezultatul meu a fost: "Nume:Akeboshi Naruka Naruto:O pustoaica! Sasuke:E enerveanta! Hinata:Hmm... Ino:Arata ca bunica mea Neji:Pfff e belea gagica Orochimaru:as putea s-o folosesc pe post de momeala TenTen:O invidiez DEidara:Arata....NASOOOOL! Shino:E draguta...Cred ca ma iubeste! " Al tau care este? Click aici si afla!
28.1KB
_______________________________________ n3w lyfe(^_^)no steesss...no worries ...xXxXxI’ll never stop believingxXxXx…

|
|
| pus acum 17 ani |
|
yumi***tohru***ioa
...::♡Splendit angel♡::...
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 596
|
|
Ce crede un personaj NARUTO despre tine? Rezultatul meu a fost: "Nume:Haruka Zomoki Naruto:Arata chiar mai bine ca Sakura Sasuke:O_O e beetooon! Gaara:Nu-mi palce moaca ei... Kankuro:Nu comm... Hinata:Seamana cu mine Sakura:E destul de draguta dar...Sasuke o palcee*sad* Kiba:NUsh ce sa zic...As iesi q ea Itachi:Ar fi buna pentru Akatsuki ) Neji:O iuuuubeeeeeeesscccc Tenten:Off...Nu o suport deloc! " Al tau care este? Click aici si afla!
_______________________________________


 Click here to feed me! Get your own at Pokeplushies!
|
|
| pus acum 17 ani |
|