...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
Lista Forumurilor Pe Tematici
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
iulia2006 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 49 ani
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... / ...::♡We are the best...♡::... / NU faceti infart...  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
aici sunt eu la o prietena, dar poza e cam veche, e de acum doi ani

faceti infart... aici sunt prietena, dar poza cam veche, acum doi ani ..::♡Admina♡::..

28.3KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
dada
..::♡Scriitoare anime♡::..

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 214
alyy..pe uh'nu te-am vazut niciodata..eshti thare dlagutza...imi poti spune ce varsta ai? asaaa..mee..trebuie sa pun separat,adica in alt topic?

faceti infart... alyy..pe uh'nu te-am vazut thare poti spune varsta ai? pun alt topic? ..::♡Scriitoare anime♡::..

26.1KB


pus acum 17 ani
   
demon_love
...::♡Beautiful angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 353
intradevar sunteti dragute adaa.. esti acum si tiganca.. wow este vreun dans sau asa ceva ma rog sunteti dragute foc

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
mai pun si eu cu mn, dar sa nu faceti infart, nu o sa chem salvarea dupa voi

faceti infart... mai pun mn, dar faceti infart, chem salvarea dupa voi ..::♡Admina♡::..

39.8KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
nu am iesit asa de bn in poze, chiar sunt oribila! nu muriti...

faceti infart... iesit asa poze, chiar sunt oribila! muriti... ..::♡Admina♡::..

50KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
am uitat sa mentionez k sunt la o prietena, caci pe vremea aia, (cand aveam 15 ani) nu am avut la cn sa fac poze, mai ales k imi trebuiau la scoala

faceti infart... uitat mentionez sunt prietena, caci vremea aia, (cand aveam ani) avut fac poze, mai

54.8KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
am  avut mai multe dar cum am schimbat calc. mi s-au dus toate pozele, deci poza asta chiar e oribila, la fel ca mn

faceti infart... am  avut mai multe dar cum schimbat calc. s-au dus toate pozele, deci poza ..::♡Admina♡::..

41.9KB


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
dada
..::♡Scriitoare anime♡::..

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 214
ba nu eshti oribila...dar zambeshte in pzoe...ai fi mulllttt mai draguzta dac-ai zambi,al fel ca oricine...orice om e ami frumos cand rade...smile

pus acum 17 ani
   
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...

Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
waaaaaaa....... suntetzi super dragutze   si nu mai vb de rau despre voi...... intr-adevar..... se mai zambeste in poze.... dar nu cont.... suntetzi tsopel dragutze

_______________________________________
Pot , Stiu , Vreau .......
Cu pumnul sa dau !


Anime Fan

pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
da, atunci trebuia sa zambesc dar am fost emotionata si stresata

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
dada
..::♡Scriitoare anime♡::..

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 214
vleau o pzoa cu uh cand zambeshti

pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
dar din pacate nu am

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
ce super arati!!!imi place si nu-ti fa griji ca nu am patit nimic pentru ca nu am avut de ce esti foarte sweet!!!

_______________________________________
Just a angel in this stupid world!

Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!

pus acum 17 ani
   
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
Sincer nu facem :P sa incepem acolo ca esti soper dolce :P

_______________________________________
Love is like a flower like a free bird.




pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la