...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: luiza69
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 27 - 75 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
va plac telenovelele? daca da, care ar fi preferatele voastre?
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...
 Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
|
|
1001 noptzi este singurul :X:X Il ador 
_______________________________________ Love is like a flower like a free bird.



|
|
| pus acum 17 ani |
|
Winry Rockbell
...::♡Sweet angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 66
|
|
si mie imi place foarte mult 1001 de nopti...mai ales de seherezar si onur 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
si eu ma uit din cand in cand, dar mai mult ma uit la iubire de argint, si ala e fain mai ales mehmet si gumus 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
dada
..::♡Scriitoare anime♡::..
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 214
|
|
n-am mai azuit pan'acum de asa telenovelaa...paai..mie mi-a placut mult ,,rebelde,,-cred ca ce-ait zs voi sunt seriale 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
AnimeGirl
...::♡Interesting angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 264
|
|
Nu prea imi plac telenovelele, insa ma uit din cand in cand la Terra Nostra. In copilarie eram obsedata de telenovele, acum urmaresc doar anime-uri, filme sf, desene animate si alte chestii din astea 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Winry Rockbell
...::♡Sweet angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 66
|
|
dada a scris:
n-am mai azuit pan'acum de asa telenovelaa...paai..mie mi-a placut mult ,,rebelde,,-cred ca ce-ait zs voi sunt seriale  |
Ba da sunt telenovele turcesti si sunt pe Kanal D...mie una imi plac 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Raluky_Dark
...::♡Sweet angel♡::...
 Din: Hell!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 55
|
|
eu nu sunt fana telenovelelor prefer filmele si serialele 
|
|
| pus acum 17 ani |
|
MADA13
...::♡Sweet angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 74
|
|
mie mi-a placut rebelde si acum ma uit din cand in cand la Regina si imi place Iubire cu chip rebel cam atat
_______________________________________ Music is my life .....
|
|
| pus acum 17 ani |
|
CaDaVeRiA :|
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
|
|
mie imi place Iubire cu chip rebel si Regina
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ayumi_miyada
...::♡Little angel♡::...
 Din: Calafat
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13
|
|
In tineretea de la 10-11 ani(nu radeti acum am 13,nimic special)imi place Padurea Blestemata(era cu Edith Gonzales de aia)acum ma uit la altceva(tom&jerry)nu stiu gasesc eu.
11.7KB
_______________________________________ natura2_1024x768
Iarna este favorita mea...A ta care este?
|
|
| pus acum 17 ani |
|