...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
Lista Forumurilor Pe Tematici
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
luiza69
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
27 - 75 ani
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... / ...::♡Cafeneaua-sedinte♡::... / Telenovele  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
va plac telenovelele? daca da, care ar fi preferatele voastre?

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
1001 noptzi este singurul :X:X Il ador

_______________________________________
Love is like a flower like a free bird.




pus acum 17 ani
   
Winry Rockbell
...::♡Sweet angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 66
si mie imi place foarte mult 1001 de nopti...mai ales de seherezar si onur

pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
si eu ma uit din cand in cand, dar mai mult ma uit la iubire de argint, si ala e fain mai ales mehmet si gumus

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
dada
..::♡Scriitoare anime♡::..

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 214
n-am mai azuit pan'acum de asa telenovelaa...paai..mie mi-a placut mult ,,rebelde,,-cred ca ce-ait zs voi sunt seriale

pus acum 17 ani
   
AnimeGirl
...::♡Interesting angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 264
Nu prea imi plac telenovelele, insa ma uit din cand in cand la Terra Nostra.  In copilarie eram obsedata de telenovele, acum urmaresc doar anime-uri, filme sf, desene animate si alte chestii din astea   

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Winry Rockbell
...::♡Sweet angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 66

dada a scris:

n-am mai azuit pan'acum de asa telenovelaa...paai..mie mi-a placut mult ,,rebelde,,-cred ca ce-ait zs voi sunt seriale

Ba da sunt telenovele turcesti si sunt pe Kanal D...mie una imi plac


pus acum 17 ani
   
Raluky_Dark
...::♡Sweet angel♡::...

Din: Hell!
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 55
eu nu sunt fana telenovelelor prefer filmele si serialele 

pus acum 17 ani
   
MADA13
...::♡Sweet angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 74
mie mi-a placut rebelde si acum ma uit din cand in cand la Regina si imi place Iubire cu chip rebel cam atat

_______________________________________
Music is my life .....

pus acum 17 ani
   
CaDaVeRiA :|
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 15
mie imi place Iubire cu chip rebel si Regina

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
ayumi_miyada
...::♡Little angel♡::...

Din: Calafat
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13
In tineretea de la 10-11 ani(nu radeti acum am 13,nimic special)imi place Padurea Blestemata(era cu Edith Gonzales de aia)acum ma uit la altceva(tom&jerry)nu stiu gasesc eu.

telenovele tineretea 10-11 ani(nu radeti acum 13,nimic place padurea edith gonzales aia)acum uit

11.7KB


_______________________________________
natura2_1024x768

Iarna este favorita mea...A ta care este?

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la