...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
Lista Forumurilor Pe Tematici
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
adee din Mures
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 59 ani
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... / ...::♡Noi veniti!♡::... / buna  
Autor
Mesaj Pagini: 1
~chobits~
...::♡Little angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 18
salut am 10 ani ma numesc ioana si sunt din targoviste.sunt timida happy mai tot timpul si sper sa ne imprietenim repede  

[edit aly] prea multe smiley-uri

buna salut ani numesc ioana sunt din timida happy mai tot timpul sper repede   [edit aly] prea

21.4KB


pus acum 17 ani
   
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...

Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
Hi Hi Ioana , Bun venit , Distractie placuta si No Spam .... Happy posting!

_______________________________________
Pot , Stiu , Vreau .......
Cu pumnul sa dau !


Anime Fan

pus acum 17 ani
   
demon_love
...::♡Beautiful angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 353
buna ioana esti o dulce welcome aici!

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
konnichi wa! sper sa postezi cat mai mult, NO spam si desigur: have fun

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
Welcome!Distractie placuta!

[Edit Nina] Spam Hana , alta data mai adauga cate ceva la welcome


_______________________________________
Just a angel in this stupid world!

Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!

pus acum 17 ani
   
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...

Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
buna ioana! "sa ne imprietenim repede" cum ai spus tu. doi trandafiri petru tine

buna buna ioana! "sa cum spus tu. doi trandafiri petru tine ...::♡Anime Fantasy♡::...

7.8KB


_______________________________________
Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe...
Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la