...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: adee din Mures
 | Femeie 24 ani Mures cauta Barbat 24 - 59 ani |
|
~chobits~
...::♡Little angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 18
|
|
salut am 10 ani ma numesc ioana si sunt din targoviste.sunt timida happy mai tot timpul si sper sa ne imprietenim repede
[edit aly] prea multe smiley-uri
21.4KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...
 Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
|
|
Hi Hi Ioana , Bun venit , Distractie placuta si No Spam .... Happy posting!
_______________________________________ Pot , Stiu , Vreau ....... Cu pumnul sa dau !

Anime Fan
|
|
| pus acum 17 ani |
|
demon_love
...::♡Beautiful angel♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 353
|
|
buna ioana esti o dulce welcome aici!
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
konnichi wa! sper sa postezi cat mai mult, NO spam si desigur: have fun 
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
|
|
Welcome!Distractie placuta!
[Edit Nina] Spam Hana , alta data mai adauga cate ceva la welcome
_______________________________________ Just a angel in this stupid world!
 Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...
 Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
|
|
buna ioana! "sa ne imprietenim repede" cum ai spus tu. doi trandafiri petru tine
7.8KB
_______________________________________ Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe... Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...
|
|
| pus acum 17 ani |
|