...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil angela31
 | Femeie 23 ani Buzau cauta Barbat 24 - 60 ani |
|
ayumi_miyada
...::♡Little angel♡::...
 Din: Calafat
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13
|
|
Oyaho! Ma numesc Miyada Ayumi,am 13 ani si ca animeuri prefer Yu yu hakusho. Mai multe despre mine si preferintele mele pe: Mai vorbim acolo
Ja! 
36KB
_______________________________________ natura2_1024x768
Iarna este favorita mea...A ta care este?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
|
|
Bine ai venit!Distractie placuta si toate cele bune!
_______________________________________ Just a angel in this stupid world!
 Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
Aly
..::♡Admina♡::..
Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
|
|
Hei, bun venit pe forum. As avea niste intrebari daca nu te superi: De unde esti? Care e personajul preferat din YYH? Ai citit manga vreodata?
Cam atat, si iti urez happy posting, distractie placuta si sa treci si pe la reguli ;)
_______________________________________

|
|
| pus acum 17 ani |
|
yumi***tohru***ioa
...::♡Splendit angel♡::...
 Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 596
|
|
|
| pus acum 17 ani |
|
..::Nina::..
...::♡Powerfull angel♡::...
 Din: Pe ici , pe colo
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1678
|
|
Hi Hi Miyada . Bun venit pe forum si Happy Posting and No Spam..... 
_______________________________________ Pot , Stiu , Vreau ....... Cu pumnul sa dau !

Anime Fan
|
|
| pus acum 17 ani |
|
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...
 Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
|
|
bun venit! Happy posting, NO SPAM si distractie placuta pe forum! Sper sa ne imprietenim repede!
8.8KB
_______________________________________ Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe... Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...
|
|
| pus acum 17 ani |
|
Serenity
...::♡Nice angel♡::...
 Din: Anime City
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 171
|
|
Welcome ayumi!Have fun here, happy poting and no spam! 
_______________________________________ Click on my sig! 

|
|
| pus acum 17 ani |
|
ayumi_miyada
...::♡Little angel♡::...
 Din: Calafat
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 13
|
|
Thanks ! Aly,de unde sunt? Ei,bine din Calafat. Personajul favorit,mai degraba personajele sunt dupa cum se vede Kurama si.....(va rog sa nu cadeti de pe scaun!)...........Kazuma( stiu suna ciudat dar e...TARE) Defapt Kurama mi se pare ca ar fi varul sau chiar fratele meu(fiindca nu am) Cred ca acum ma credeti dar...asta-s eu. Nu am citit manga decat am desenat Ja!
Modificat de ayumi_miyada (acum 17 ani)
_______________________________________ natura2_1024x768
Iarna este favorita mea...A ta care este?
|
|
| pus acum 17 ani |
|