...::♡☆Anime 4 ever♡☆::...
Forumul s-a mutat: //http://anime-heaven.forumgratuit.ro/
Lista Forumurilor Pe Tematici
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ...::♡☆ANIME 4 EVER♡☆::...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
misha_light
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 47 ani
...::♡☆Anime 4 ever♡☆::... / ...::♡Fan fiction♡::... / Neko World-Lumea Pisicilor  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
Neko World-Lumea Pisicilor

1.Inceputul


“” Intr-o lume in care totul pare normal, ti se dovedeste contrariul. Oamenii cred ca pamantul este singura planeta pe care exista viata si totul este mai mereu normal. Ei nu stiu adevarul.
Acum multi ani oamenii normali si oamenii pisica traiau in armonie si pace. Oamenii pisica erau niste fiinte cu urechi si coada de pisica. Aveau abilitati speciale si erau condusi de o zeita frumoasa pisica ce se casatorise cu un rege om pentru ca cele doua popoare sa convietuiasca impreuna.
Dar, in anul 589 un vrajitor intunecat s-a ridicat dintre neamurile pisicilor si a intors cele doua popoare unul impotriva celuilalt prin minciuni, actiuni josnice si trucuri murdare.
Multe razboaie au avut loc si multi au murit. Sleaita de orice putere dar doarnica de a oprii aceste razboaie, zeita a separat lumea oamenilor pisica de cea a oamenilor normali facand o planeta paralela numita  ,,Garkondo” botezata de un profet ce a prezis toate acestea,insa omorat sub acuzatia ca e nebun si vrea sa provoace rau.
  Oamenii pisica aveau acum abilitatea de a se transfoarma in oameni dar numai pe timpul zilei. Dupa ora doisprezece noaptea urechile si coada isi faceau aparitia. Puteau stapanii aceste ,,lucruri” numai daca stiau sa folosesti cu grija si intelepciune puterile de pisica.  “”

Intr-un oras unde agitatia isi spunea cuvantul, oamenii alergau de colo, colo pentru a pregatii un imens concert ce urma sa aiba loc. Acest oras era renumitul Tokio. El isi avea reputatia datorita luminilor si reclamelor orbitoare ce stateau aprinse mereu. Este unul dintre cele mai active orase cu oameni ocupati m-ai mereu cu activitatile lor de zi cu zi.
Pe data de 25 decembrie, chiar de sarbatorile Craciunului era organizat un mare concerte. Multi cantareti japonezi, britanici si americani erau invitati de catre sponsori si presedinte pentru a participa la concert. Toti cei de pe lista au acceptat iar biletele s-au vandut foarte repede.
Adolescentii erau foarte entuziasmati vorbind si cautand haine potrivite. Chiar daca era doar 15 decembrie nu stiai niciodata cat de repede poate trece timpul.
Intr-o vila inalta, cu trei etaje, vopsita intr-o nuanta armonioasa de gri cu negru si numeroase ferestre ce o luminau, era agitatie mare.Imensa locuinta ii apartinea presedintelui tarii ce era un om tanar, de treizeci si cinci de ani, inalt, bine facut, blond cu ochi albastri, caracter puternic si o reputatie greu de obtinut. Era iubit si apreciat de catre locuitori si recunoscut pentru nenumaratele lui fapte de bunatate fata de batrani si copii abandonati sau loviti de soarta. Numele lui era Takuro Ibashi.
Acum unsprezece ani, sotia lui pe nume Anna a murit intr-un accident tragic lasandu-i in urma pe el si pe fetita lor ce nu avea decat cinci anisori pe atunci. Pentru a m-ai uita de durere s-a scufundat in treburi lasand-o pe micuta lui fetita sa simta sentimentul de singuratate.
Acum fata are saisprezece ani si tocmai ea este motivul agitatiei din vila.
Servitorii alergau prin imensa casa in sus si in jos, in stanga si in dreapta incercand sa o gaseasca pe adolescenta. Se parea ca a disparut fara urma.
-Dracusorul ala impielitat……. Unde s-ar fi putut duce din nou? intreba o femeie tanara, de treizeci si patru de ani,cu parul vopsit intr-o noanta deschisa de galben,ochi caprui si imbracata intr-un costum visiniu format dintr-o fusta pana la genunchi si un sacou cu maneca lunga. In picioare avea niste pantofi negri si un dres culoarea pielii. Femeia era frumoasa si supla. Ea se ocupa cu educatia fetei, meditand-o dupa orele de la scoala si la sfarsitul saptamanii.
O servitoare de varsta ,,dracusorului” zambea incet, amuzindu-se de toata agitatia care se intensifica din ce in ce mai mult. Fara sa fie observata,  a iesit pe usa si s-a indreptat spre dormitorul ei care era micut, cu nu prea multe lucruri prin el decat un pat dublu,un birou pe care era o poza a unei femei si a unui barbat, deasupra lui o oglinda, o planta ce m-ai inviora atmosfera, un tablou al unei fete frumoase si gingase ce tinea in mana o jucarioara de plus si un dulap nici prea mare,nici prea mic. Peretii erau vopsiti in crem iar pe jos se afla un covor maroniu. Ea a deschis usile invechite ale dulapului ce au inceput sa scartaie. Se imbraca intr-un tricou alb, niste pantaloni negri de stofa si pe deasupra isi lua un palton crem. Se indrepta spre oglinda si isi prinse parul roscat intr-o coada. Se uita intr-o parte si observa o pereche de ochelari argintii pe care si puse la ochi ocoperindu-le putin culoarea de smarald.
Ea iesii din incapere, dar nu inainte sa isi i-a adidasii albi in picioare. Parasii subtil vila si incepu sa fuga spre un parc frumos amenajat insa pustiu datorita frigului.Ea privea peisajul si, intr-un leagan, zarii motivul venirii ei acolo. Se apropie usor si impinse leaganul.
-Hina!striga ametita persoana din el.Opreste-ma! striga si m-ai tare.
Roscata facu in togmai ce-i spusese si incepu sa chicoteasca.
-Scuze Hio-chan! Nu m-am putut abtine. raspunse intr-un final servitoarea pe nume Hina Sayuki.Fata din leagan era fica presedintelui tarii si ,,dracusorul impielitat” care dispare mai mereu. Numele ei era Hioko Ibashi.
-Presupun ca toti ma cauta, nu? intreba putin plictisita Hioko,
-Da... Insa.... Asta este a cincia oara pe saptamana asta... Toti sunt ingrijorati... Ar trebui sa te m-ai supui din cand in cand... Spre binele tau... raspunse putin nesigura Hina. Stia ca Hioko nu era o fata rea si tinea mult la ea nevrand sa intre in belele. De cand erau mici i-a luat apararea si toata vina asupra ei. Suferea alaturi de prietena ei si se supara cand cineva se lua de ea.
-Credeam ca tu ma poti intelege...sopti Hioko. Ei nu ma cauta pentru ca tin la mine sau ma considera importanta sau sunt ingrijorati... Ei ma cauta pentru ca sunt fata presedintelui si nu vor sa-si piarda slujba. vorbea dezamagita si plina de regret. Multumesc pentru ca ai venit... Sper sa nu te superi, dar voi pleca.si cu acete ultime cuvinte s-a ridicat si a inceput sa fuga. Desii auzea strigatele prietenei ei nu vroia sa se opreasca. Ea avea parul mov deschis, ochi de aceeasi culoare, purta un maieu mov cu dungi albe, peste care o geaca roz descheiata la fermoar, avea niste pantaloni trei sferturi maronii foarte deschisi, in picioare o pereche de tenisi gri si la gat un lantisor in foarma de inimioara. De cand a fost mica a avut tot ce-si putea dorii o fata: haine, jucarii, servitori ce-i faceau toate poftele si multe altele. Insa, mereu a fost tratata cu dispret. Cand se juca mai auzea servitori ce vorbeau: ,, Nu o mai suport pe mucoasa aia. De nu mi-ar trebui bani as pleca. Trebuie sa am grija nonstop de ea si sa ma joc porcariile alea de jocuri pe care i le-a luat ,,taticu’ “ ei.”. Aceste lucruri o raneau si s-a decis sa se inchida in ea si sa refuze mereu ajutorul cuiva. Nici la scoala nu a fost prea bine. Copiii o indepartau si urau pentru ca erau de parere ca mereu este favorizata si o invidiau.
In timp ce se gandea la toate acestea nu a fost atenta si s-a impiedicat cazand pe jos. A scos un scrancet dupa care si-a ridicat putin corpul sprijinindu-l in maini.Era obisnuita sa cada si la propriu si la figurat.
Dintr-o data s-a auzit un mic fosnet de frunze din stanga ei. Si-a intors privirea si a zarit un pui de pisica negru. Ochii ii erau de un galben ametitor iar pernitele de la labute erau roz. Pisicuta s-a apropiat incet de Hioko si a inceput sa toarca rasfatandu-se pe langa corpul firav al fetei. Fata a luat-o in brate si a inceput sa o mangaie pe cap.Nu stia de ce,dar mereu i-au placut pisicile.Le considera fiinte superioare si dragute.
-Esti atat de draguta... Hmmm... Ce-ar fi sa-ti pun numele ,,Serafina”? Esti de acord, Serafina? intreba Hioko in timp ce zambi usor.
Calmul pisicutei trecu repede.Ea ciuli urechile si sarii din bratele fetei incepand sa alerge. Movalia nu prea intelegea reactia ciudata a Serafinei, dar s-a decis sa fuga dupa ea. Incerca sa o opreasca strigandu-i numele, insa fara rost. Serafina s-a oprit in fata unui copac mare si a inceput sa se catere in el.
Hioko a reusit sa o ajunga intr-un final insa sufla greu fiind foarte obosita. Din fericire zarii pisica ce mergea linistita pe crengile groase ale unui stejar batran.
-Sera.....fata se oprii cand vazu ca pisica s-a dus in bratele unui tanar ce parea sa fie de varsta ei, imbracat in niste blugi negri,un tricou mulat ce avea aceeasi culoare, parul negru, ochi negri si... urechi si coada de pisica de aceeasi culoare. El statea pe o creanga si mangaia picica pe cap dupa care cobora spre spate. Fata se ascunse in spatele unui copac si incepu sa inghita inspaimantata. ,,Ce o fi cu baiatul ala? Oare de ce are coada si urechi de pisica? P-poate daca incerc sa ma strecor neobservata scap....” isi spuse ea in gand. Dar nu a facut nici macar un pas ca o voce masculina din spatele ei a intrebat plictisita:
-Hei! Unde crezi ca pleci? Cine esti fetito?
-P-pai... E-eu am crezut ca pisicuta era abandonata si am vrut sa o iau acasa dar...se pare ca are un proprietar... Dar....cine esti tu? Ce e cu urechile si coada? E vreun carnaval in oras si nu stiu? spuse fata sarcastica prinzand curaj.
Baiatul incepu sa rada si sarii din copac direct in fata ei.
-Vrei sa sti cine sunt? Bine atunci! Iti voi spune tot...  si zambi malefic lipind-o de copacul dupa care s-a ascuns.

Va urma...... =>Next

___________________________

Asta e al doilea fic al meu....sper ca va va placea si nu voi renunta la celalalt.Promit!


_______________________________________
Just a angel in this stupid world!

Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!

pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
waaaa.... koneko.... aishiteru koneko's (cred k asa se scrie) super fic, eu sunt nr 1 fan si sa stii ca e superba ideea asta de fic cu pisici... originala si imi place imaginatia ta, mi-a placut cum ai povestit despre viata fetei si despre pisici, iar acum astept next-ul. gambate la scris ;)

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
Pozele personajelor de pana acum.Nu ale tturor doar ale baiatului si a lui Hioko

Baiatul pisica:

sub foarma de om:

si Hioko:


_______________________________________
Just a angel in this stupid world!

Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!

pus acum 17 ani
   
MADA13
...::♡Sweet angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 74
Wow e super tare ficul si e foarte frumoasa ideea cu pisicile , mi-a placut foarte mul cum ai descris abia atept nextu' GAMBATE in continuarea

neko pisicilor wow super tare ficul foarte frumoasa ideea pisicile mi-a placut foarte mul cum

9KB


_______________________________________
Music is my life .....

pus acum 17 ani
   
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...

Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
soooooooopeeeeeeeeeerrrrrrrrrr tare mai ales cum ai povestit, descrierea si sentimentele soooooppppppppppeeeeeeeeerrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!      

_______________________________________
Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe...
Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...

pus acum 17 ani
   
~love...anime~
...::♡Nice angel♡::...

Din: orasul tinerilor curiosi
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 166
minunat fic__ai o imaginatie foarte bogata ___ideea e originala___motiv care imi place foarte mult___greseli nu am vazut(cred)___imi plac personajele si Hioko si acel baiat pisica ___abia astept sa vad cum vei continua ficul___gambate pls
   chuuu:*:*

neko pisicilor minunat fic__ai imaginatie foarte bogata ___ideea care imi place foarte plac hioko

60.1KB


_______________________________________
n3w lyfe(^_^)no steesss...no worries
...xXxXxI’ll never stop believingxXxXx…


pus acum 17 ani
   
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
Soper fain!
Imi place trecutul shi povestea lui Hioko ^_^
Imi plac molt shi personajele...ma rog cele cateva personaje de pana acum
Shi baiatul este dragutz dar mai degraba in forma umana
Nah...bafta mai departe...shi astept nextu


_______________________________________
Love is like a flower like a free bird.




pus acum 17 ani
   
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
oau....Nu ma asteptam la atatea raspunsuri.....Multumesc!   Sunteti foarte amabile si merci pt laude!Voi pune continuarea cand ajung in Bucuresti....Pana atunci.....Gomenasai! Multumesc inca o data !

_______________________________________
Just a angel in this stupid world!

Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!

pus acum 17 ani
   
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
Nu ai pt ce...
Iar cu laudele...le-ai meritat pe deplin!
Pt ca este foarte reusit ficul...
Sper sa pui continuarea cat mai repede ^__^
   ~~~~~~~~ Succes in continuare    ^__^ ~~~~~~~~~


_______________________________________
Love is like a flower like a free bird.




pus acum 17 ani
   
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
2.Totul se complica


  Cei doi stateau in bataia vantului nespunandu-si nimic.Doar respiratiile lor calde intrerupeau linistea mortuala din acea parte parasita a parcului.
  Serafina ii privea de pe o ramura a batranului copac,dand din coada si parca fiind atenta sa nu piarda vreun moment din actiune.Totusi,spre dezamagirea pisicutei nici-unul nu facea absolut nimic in afara sa se priveasca.
  Pentru fata presiunea era foarte mare pentru ca, in afara faptului ca baiatul pisica era dragut, lucru pe care nu-l puteai omite, mai erau si urechile si coada de pisica.
  -,,Oare ce se intampla? Nu inteleg... Imi este frica? De ce nu fac nici-o miscare?La naiba! Trezeste-te Hioko!" gandi fata dupa care prinse curaj si ii dadu un picior in burta baiatului.
  Acesta cazu pe jos punandu-si mainile in zona lovita, scotand scrancete si injuraturi cele mai probabile la adresa fetei.
  -Ce naiba crezi ca faci,nemernico?!tipa brunetul inca fiind pe jos cu dureri groaznice.
  -Ce fac eu? Ce faci tu? zbiara la randul ei si fata.
  -Ce-ai mai facut Kaoru?se auzi o voce venind parca de deasupra lor.
  Dintr-un copac ateriza in stanga lor un baiat cu parul visiniu,lung,ochi verzi si imbracat intr-o camasa alba si niste pantaloni mulati negri,in piciore avand niste pantofi de aceeasi culoare cu pantalonii.Se parea ca avea aceeasi varsta cu adolescentul pisica dar era total opusul lui.Calmul si seriozitatea se citeau in ochii lui,in timp ce zambetul parca te hipnotiza.Se parea ca si el are coada si urechi,insa acestea fiind visinii.
   -Ce?Nu am facut nimic!spuse brunetul varandu-si mainile in buzunar si indreptandu-se catre amicul lui.
   -Imi pare rau pentru comportamentul prietenului meu... Eu sunt Hibashi iar el este Kaoru.se adresa politicos,sarutandu-i mana fetei.
   Aceasta rosii putin si isi trase mana,incepand sa fuga. Mintea ei era mult prea confuza pentru a deslusii ce tocmai s-a intamplat.Insa..ce  reactie poti sa ai cand iti apar in cale doi tipi ,,diferiti”?
  Dupa ceva minute bune de alergat fara oprire,Hioko ajunse in fata usii,o deschise fara sa mai bata si intra vijelios in camera ei netinand cont ca meditatoarea ei vroia sa o certe. Se aseza in pat si imbratisa un ursulet roz de plus.
   -Ce s-a intamplat?Ei chiar...erau reali?sopti ea dupa care isi puse capul pe pieptul ursului.
   Camera ei era frumoasa si spatioasa.Peretii aveau o nuanta deschisa de mov,patul era de doua persoane din lemn de stejar si acoperit de o lenjerie rozalie cu flori de ciresi ca model.Pe el erau multe jucarii de plus, fiecare avand o inaltime diferita. In fata patului era o fereastra mare ce lumina incaperea cu o perdea roz-movalie.In dreapta patului era un birou cu un calculator iar in stanga un dulapior alb.Obiectele se imbinau perfect in timp ce covorasul pufos,alb cu gri iti dadea un aer copilaresc.
    Dupa zece minute de liniste au inceput sa se auda niste ciocanituri in usa.Fata s-a ridicat plictisita si incet din pat indreptandu-se spre usa alba din lemn de salcam.A deschis-o l-a fel de incet fiind doborata la pamant.
    -Hio!Hio a mea!Ma temeam ca ai patit ceva!de cand ai fugit te-am cautat prin tot parcul si prin alte locuri!De ce nu m-ai sunat sa-mi zici ca esti acasa?!persoana era insasi Hina care plangea imbratisandu-si din ce in ce mai tare prietena.Hina tinea mult la Hioko pentru ca ea a fost cea care i-a intins o mana de ajutor cand a avut nevoie.Pana acum putea fi pe strada cersind sau inghetand de frig.Parintii ei au murit iar rudele nu au vrut sa o recunoasca iar la orfelinat nu a fost primita.Atunci,chiar in ziua de craciun,cand avea sase ani,o fata cu parul mov ia intins mana ridicand-o de pe jos si spunandu-i:Vrei sa fim prietene?apoi zambindu-i bland.Acesta este un moment din viata roscatei pe care nu-l putea uita.
   -Bine Hina...Imi pare rau!Promit ca n-am sa te mai speri asa niciodata!spuse la randul ei movalia imbratisandu-si si ea prietena.
   Dupa acest moment cele doua s-au asezat pe pat discutand despre una,alta.Hina observa ca ceva nu este in regula cu prietena ei asa ca s-a hotarat sa o intrebe care este problema.
   -Hio...s-a intamplat ceva?
   -Ce?Nu,nu s-a intamplat nimic...raspunse adolescenta incepand sa priveasca pe fereastra peisajul frumos de afara.
    Dupa cateva minute in care cele doua au tot vorbit a venit si ora cinei.amandoua au ramas foarte surprinse de cat de repede a trecut timpul.Datosita evenimentelor petrcute, Hioko invartea furculita in farfurie plictisita neavand pofta de mancare.
    -Imi pare rau dar ma voi duce la culcare!spuse movalia ridicandu-se de la masa.
    -Dar draga mea!Nu te-ai atins de mancare.Esti bine?intreba ingrijorat tatal fetei.
    -Da tata!raspunse scurt Hioko. Hina se ridica si ea vrand sa fuga dupa prietena ei dar aceasta o opri spunandu-i:In noaptea asta nu m-ai dormi cu mine!
    -Ce?Dar....incerca sa riposteze roscata insa fara rost.Ce o avea azi?
    Movalia se duse intr-una din baile mici ale etajului unu,unde se afla si camera ei.Aceasta dadu drumu la apa si intra sub dusul ce trimitea apa fierbinte asupra pielei fine a acesteia.Ea lua buretele si incepu sa-si dezmierde corpul cu spuma frumos mirositoare.Dupa zece minute iesii de sub dus si se indrepta catre camera ei cu prosopul infasurat in jurul trupului. Lua din dulap o camasa de noapte alba,putin transparenta,dantelata cu dantela roz si scurta pana la genunchi.
     -Maine voi uita de tot ce s-a intamplat azi...spuse ea pregatndu-se sa intre in pat insa neintelegand de ce simtea ca este urmarita.Simtind un aer rece se intoarse catre fereastra si observa ca este deschisa.Ciudat...credeam ca am inchis-o... Dupa ce a inchis si fereastra s-a bagat in pat intorcandu-se pe partea dreapta.Inchise incet ochii si se ciubarii in plapama pufoasa.
     -Somn usor!se auzi dintr-o data o voce masculina din pat.
      -Multumesc,la fel!spuse fata adormita.Insa dintr-o data deschise ochii larg si sarii din pat.Ce?!Cine esti?!striga ea insa gura i-a fost acoperita cu mana respectivului individ.Dupa ce privii mai atenta observa ca misteriosul intrus este chiar baiatul pisica din parc.Brunetul ii facu incet cu ochiul in semn de,,Nu te speria si te rog,fa liniste!”.Fata ingadui din cap iar el ii dadu drumul.Ce cauti aici?spuse ea mai incate.
     -Hei!Ce faci?Inna era nerabdatoare sa te vada asa ca am adus-o aici.zambi Kaoru,in timp ce pe umarul lui aparu pisicuta din parc.
     -Serafina!spuse fata entuziasmata in timp ce intindea mainile spre animalutul pufos.Multumesc!si zambi dulce.
    Baiatul ramase putin socat de zambetul angelic al movaliei si intoarse capul bombanind un,,Cu placere!”.
    -Deci i-ai pus numele Serafina...spuse baiatul asezandu-se pe pat si privindo pe Hioko cu coada ochiului.
    -Da...dar se pare ca tu i l-ai pus Inna...Stiu!Ce-ar fi sa o cheme Inera!striga fata entuziasmata aruncand fupuletele in sus.
     -Inera?E un nume cam ciudat...Hmm...Bine!Apropo nu mi-ai spus cum te numesti...spuse el ridicand din spranceana.
    -Nu?Numele meu este Hioko!Insa...acum trebuie sa te intreb si eu:Ce e cu urechile si coada?intreba movalia imbratisand pisica.
   -Eh...O poveste lunga.N-am dispozitia necesara sa o spun acum!raspunse plictisit baiatul.Ti-o spun cu alta ocazie.Haide Inna!spuse acesta cascand.Pisicuta miauna si intoarse capul.Ce?Aaa!Scuze!Haide ,,Inera”!si pisicuta sarii in bratele lui.Deja te-ai obisnuit cu numele?chicotii el in timp ce o alinta mangaind-o.Aceste lucruri o faceau pe pisicuta sa toarca iar pe Hioko sa roseasca.Kaoru nu arata deloc rau.In lumina mamei luni parea un inger cu aripi negre.Ai patit ceva?intreba brunetul punandu-i mana pe frunte.Esti...rosie.
   -N-nu!Pai acum ar fi timpul sa iesi!exclama ea impingandul pe la spate pe baiat.
   -Dar...incerca el sa spuna.
   -Afara!striga ea aruncandu-l accidental pe fereastra.O nu!Ka...insa il vazu pe gardul ce imprejmuia vila.Huh!
   -Data viitoare incearca sa nu ma omori,bine?intreba el dupa care se urca inapoi la etajul ei.Am uitat sa fac ceva!si o saruta pe frunte.Noapte buna!Sa ma visezi la noapte!striga el in timp ce se indeparta.
   -Ce?!N-nu se poate...roseata se intensifica iar cu fiecare pas facut isi simtea picioarele din ce in ce mai fragile.Cand se aseza pe pat espira repede.Ce putea fi acest sentiment ciudat pe care tocmai il simtea?

Next=>


_______________________________________
Just a angel in this stupid world!

Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!

pus acum 17 ani
   
yumi***tohru***ioa
...::♡Splendit angel♡::...

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 596
ador continuarea   

Somn usor!se auzi dintr-o data o voce masculina din pat.
      -Multumesc,la fel!spuse fata adormita.Insa dintr-o data deschise ochii larg si sarii din pat.Ce?!Cine esti?!striga ea insa gura i-a fost acoperita cu mana respectivului individ.Dupa ce privii mai atenta observa ca misteriosul intrus este chiar baiatul pisica din parc.Brunetul ii facu incet cu ochiul in semn de,,Nu te speria si te rog,fa liniste!”.Fata ingadui din cap iar el ii dadu drumul.Ce cauti aici?spuse ea mai incate.

faza asta a fost totala     mi-a placut mult .... astept urmatorul capitol ... sper ca nu ne vei face sa asteptam mult ... so...Gambate ^^ *chuu*


_______________________________________



Click here to feed me!
Get your own at Pokeplushies!

pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
aseara nu am mai reushit sa las comnetariu, la cat de somn mi-a fost, dar am lasat pe celalalt, asa ca sa las si aici. Ador continuarea, si mi-a placut sfarsitul, a fost super tare, mi-a adus aminte de Ikuto cand a fost la Amu in pat, sau cand va fi, ca nu a aparut episodul XD. Imi place idea asta a fic-ului, cu pisici:X sa pui repede continuare, onegai :((

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...

Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
0_0... 0_0... n-n-nu a-a-am cuvinte... e-e-e tare... 0_0     cotul... please... imi place ffff mult, ai descris exelent... totul este superb... nush ce sa mai spun... e tare tare!!! Cotinuarea repede... onegai...

neko pisicilor 0_0... 0_0... n-n-nu a-a-am cuvinte... e-e-e tare... 0_0     cotul... ...::♡Anime Fantasy♡::...

2.2KB


_______________________________________
Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe...
Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...

pus acum 17 ani
   
~love...anime~
...::♡Nice angel♡::...

Din: orasul tinerilor curiosi
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 166
super tare continuarea___chear imi place ___au fost cateva faze comice, care am ras putin(mai mult)___se pare ca se inteleg cei doi adica "Hioko si Kaoru" (deocamdata):>___abia astept sa vad cum vei continua___chuu:*

neko pisicilor super tare imi place ___au fost cateva faze comice, care ras putin(mai mult)___se

49.8KB


_______________________________________
n3w lyfe(^_^)no steesss...no worries
...xXxXxI’ll never stop believingxXxXx…


pus acum 17 ani
   
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
Deci am ajuns shi pe aici
Pf..in ultimul timp sunt cam ocupata cu sc shi nah...sper ca ma scuzi ca am cam intarziat
Deci...
Mi-a placut mult de tot!
Ai avut atat partzi amuzante cat shi romantice sa zik asa
incepe sa imi placa din ce in ce mai mult de tipu ala  Kaoru
bafta shi astept continuarea!


_______________________________________
Love is like a flower like a free bird.




pus acum 17 ani
   
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
3.O dimineata ,,obisnuita"


  Dimineata aducea cu ea nori grosi care parca asteptau sa se lase peste orasul Tokio unde unii abia se trezeau si altii mergeau la culcare dupa o noapte de distractie.
  Pregatirile pentru concert erau in toi.Multi pierdeau ore stand si construind scena pe care urma sa urce fel de fel de celebritati.
  In vila presedintelui era,spre surprinderea tuturor,liniste.Hioko nu a mai fugit de acasa.Ea a facut un dus,a coborat jos,a servit micul de jun si l-a rugat pe sofer sa o lase singura in drumul spre scoala.Se purta ca o fata normala,lucru ce era foarte bizar.Hina a observat si,inainte de plecarea movaliei,o aprii intreband-o daca a patit ceva.Raspunsul fetei a fost ca de obicet:,,Nu...nimic...".
  Drumul spre liceu era linistit.Hioko descoperise o alee pe unde nu prea trecea nimeni.De o parte si de cealalta era un gard inalt,galben ce despartea doua alei.Una dintre ele era cea pe care aceasta mergea iar cealalta pe care multi adolescenti o foloseau.Uneori se mai auzeau voci din partea cealalta a gardului semn ca si altii de indreptau,poate,spre aceeasi destinatie.
  Insa,de oadata niste tipete provenite tot din cealalta parte,au inceput sa se auda.Dar erau diferite de cele de ajutor.Semanau mai mult cu cele de entuziasm.Un zgomot s-a auzit dispre gard.Cineva a sarit peste el,cazand direct pe movalie.
  Fata se simtea imobilizata sub trupul persoanei.Dupa ce privi mai atenta isi putu da seama ca era un baiat cu parul indigo si ochi negri.Ei i se parea conoscut insa nu stia de unde.Baiatul se ridica putin punandu-si mana pe cap,dupa care scoase niste injuraturi printre dinti.
  -Scuze...spuse acesta in timp ce se ridica de pe jos.Fetele din ziua de azi...sunt in stare sa te omoare...spuse el chicotind.
  -Probabil...insa nu vorbi de parca toate ar face asa!spuse fata serioasa si parand dura.,,Ce tip dragut!Seamana cu ...Kaoru.Ce ciudat...Dar...tot e dragut!"isi spunea ea in gand in timp ce rosise putin si isi puse mana la gura.
  -S-a intamplat ceva Hioko?intreba baiatul apropiindu-si gura de a ei privind-o intens.
  -D-de unde sti cum ma n-numesc?Si...nu sta atat de aproape!striga ea impingandu-l.Se simtea sub presiune.Acelasi sentiment il avea si cand era cu baiatul pisica.
  -Hmmm...nu ma mai recunosti?Iti dau un indiciu...Coada si urechi de pisica si ...Inara mai e la mijlocul intalnirii noastre de aseara...spenea el zambind malefic.Hmmm...arati foarte fierbinte pentru vremea asta...nu crezi?intreba el masurand-o din cap pana in picioare.Ea purta un maieu cu bretele subtiriri,mov cu flori roz ca model,o fustita foarte mini neagra si in picioare o pereche de sosete lungi pana la genunchi si o pereche de adidasi albi.Fata rosii punandu-si mainile inaintea corpului.
  -C-ce-ce....Ce-ti pasa tie cu ce ma imbrac eu?Kaoru,perversule!tipa ea dar intr-o singura secunda se trezi lipita de un perete de catre baiat ce avea o privire sireata si un zambet malefic.
  -Nu ma intelege gresit...Insa prin felul tau de a fi ma provoci si...ca orice baiat am ,,nevoile" mele.si incepu incet sa-si apropie gura de a ei pana cand cele doua se contopira intr-un adevarat sarut.El savura fiecare moment din ce in ce mai tare.Dupa care isi puse mana pe coapsa acesteia si urca incat ridicandu-i fustita putin.
  Fata era rosie toata.Ea isi facu putin curaj si il impinse tragandu-i o palma cu toata puterea baiatului,inrosindu-i obrazul.Privindu-l cu oarecare rusine fugii fara sa se uite inapoi.
  Dupa cinci minute de alergat ajunse in fata liceului.Se sprijinii de gard si trase aer cu putere in piept si expirandul cu o viteza foarte mare.Se intreba daca brunetul o mai urmareste.Sau daca vine dupa ea.In secunda urmatoare simtii o mana pe umar.Se intoarse repede si vazu un baiat blond cu ochi albastri,imbracat intr-un tricou negru,peste care o geaca bej,niste blugi albastri si in piciore o pereche de adidasi negri.El ii zambea fetei bland cu obrajii putini rosii.
  -Buna Ibashi-san...spuse el avand o acadea in gura.El era un alt prieten foarte bun al movaliei.Acesta era mai timid insa si foarte apreciat si iubit de fete.Arata foarte bine si unele adolescente spuneau ca este o jucarie.S-a intamplat ceva?Esti rosie.
  -Akito!Tu erai...spuse ea inviorandu-se putin si sarind la gatul adolescentului.Fata tinea la prietenul ei.Nu stia daca ceea ce simte este dragoste sau doar simpla prietenie.Stia doar ca tine la el.Nu imi mai spune ,,Ibashi-san"!Suna foarte prost!Spune-mi Hioko sau Hio.
  -Bine Iba...adica Hioko.Acum...te rog,ai putea sa-mi dai drumul?Toata lumea...se uita la noi...spuse el rusinat frecandu-si mainile.Fata se indeparta repede frecandu-se pe cap.Sa intram!si o apuca pe fata de mana tragand-o dupa el zambind fericit.
  Toata scena o mai vazut-o cineva.Cineva care era destul de gelos.Nici nu se afla de cinci minute in scoala si ura deja pe cineva.Acea persoana era Kaoru care era inconjurat de fel de fel de fete fiecare cerandu-i numarul de telefon sau o intalnire.
   Pentru a se razbuna se decise sa incerce sa o faca putin pe Hioko geloasa.Alese o fata foarte draguta din grupul lui de admiratoare si ii spuse ca pentru acea zi va fi iubita lui.Ea se agata de umarul lui si intrara in scoala.
   In clasa agitatia era mare.Toti vorbeau despre un subiect foarte interesant.Fiind curioasa movalia intreba o fata ce se petrece.
   -N-ai auzit?Vocalistul unei trupe celebre va invata in scoala asta la noi in clasa!Nu e minunat?striga fata entuziasmata.
   -Vedeta?Hmmm....spuse ea in soapta.
   Dintr-o data galagia s-a intensificat provocand tipetele de entuziasm ale adolescentelor.Insa cea mai mare surpriza a fost ca vedeta era...

Next=>Petrecerea de ,,Bun venit"


_______________________________________
Just a angel in this stupid world!

Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!

pus acum 17 ani
   
yumi***tohru***ioa
...::♡Splendit angel♡::...

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 596
yay ai pus continuarea
imi place mult mai ales partea cu sarutul
greseli am vazut doar cateva:
"o aprii" - o oprii
"obicet" - obicei
"oadata" - o data
sper sa nu ne faci sa asteptam mult la capitolul urmator
Gambate ^^ *chuu*


_______________________________________



Click here to feed me!
Get your own at Pokeplushies!

pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
yeeeee \:D/ ai pus capitolul, in sfaaaaaaaaarsiiiiit. cat am asteptat dupa el :-w
nu ma mai bag la comentarii lungi si plicticoase, si mi-a placut ca sarutul a venit in sfarsit :)) , iar domnul vedeta e domnul "neko" :> :X:X super capitol, si vreau sa il faci pe "neko" man mai gelos :X hana, gambate si astept, dar sa nu intarzii :X


_______________________________________


pus acum 17 ani
   
sasusaku
...::♡Greatest angel♡::...

Din: Satu Mare
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 761
WoW :X  
Mi-a placut sooper mult
Shi rpecum zise shi Aly mai ales partea cu sarutul 
banuiesk ca vedeta era kaoru?   
Abea astept continuare...bafta !
Sper sa pui cat mai repede   


_______________________________________
Love is like a flower like a free bird.




pus acum 17 ani
   
~love...anime~
...::♡Nice angel♡::...

Din: orasul tinerilor curiosi
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 166
minunata continuare ....intr-un fel imi place de Kaoru ....greseli nu prea ai....asa ca e bine....imi plac intamplarile din acest capitol....poate gresesc, dar eu cred ca aceea vedeta de care se discuta printe eleve era cumva Kaoru?! ...deci daca e el, a ajuns si vedeta acum...oriqm...abia astept continuarea....
    chuu:*&gambate

neko pisicilor minunata continuare fel imi place kaoru prea ai....asa plac din acest gresesc, dar

49.8KB


_______________________________________
n3w lyfe(^_^)no steesss...no worries
...xXxXxI’ll never stop believingxXxXx…


pus acum 17 ani
   
Hana-chan
...::♡Moderator♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 816
3.Petrecerea de ,,Bun venit"


  Singurele sunete care se auzeau erau tipetele ascutite ale adolescentelor.Privirea plina de uimire a lui Hioko se putea observa foarte usor.
  -Hioko-chan....s-a intamplat ceva?intreba Akito putin speriat de reactia amicei lui.
  -Da Hioko!S-a intamplat ceva?spuse si misterioasa vedeta ce era tocmai...Kaoru.El se indrepta cu pasi lenti catre ea trecand nepasator,lasand-o cu diferite semne de intrebare.
   -Il cunosti?incerca sa o trezeasca blondinul din lunga visare in care intrase.
   -Da...rosti in sfarsit si movalia ceva.
   Galagia si zarva a fost oprita de o femeie tanara,frumoasa,cu parul negru,ochi albastri care purta un sacou gri si in piciore niste pantofi de culoarea parului.Nimeni nu o cunostea deci toti o priveau cu o anumita suspiciune.Aceasta s-a asezat la catedra si a spus calm:
   -Presupun ca nu stiti cine sunt deci acesta e motivul pentru care ma priviti asa...Sunt Hishino Atsuka.De azi inainte voi fi tutorele vostru deci nu-mi creati probleme!Pe rand va veti ridica si veti face o scurta prezentare a voastra.Presupun ca nu aveti alte intrebari,nu?spuse femeia impunator.
   -Am eu una!ridica mana Akito.Ce s-a intamplat cu tutorele nostru?
   -A fost dat afara pe motive ca intretinea relatii nepermise cu o eleva.Acum sa incepem!raspunse profesoara vorbind cu mult calm,pastrandu-si si autoritatea.
   Fiecare elev a inceput sa se prezinte spunand numele,varsta si cateva date nesemnificative.Cand a venit randul celor trei,adica Akito,Hioko si Kaoru,profesoara a ramas placut impresionata de felul frumos de exprimare pe care l-au folosit.
   La sfarsitul orei multi elevi s-au asezat intr-un colt vorbind despre ceva care parea destul de interesant.Movalia a fost foarte curioasa asa ca a mers pana la ei sa vada despre ce e vorba.
   -Ne gandim sa organizam o petrecere de ,,Bun venit" pentru vedeta noastra si pentru cei transferati de curand.
    Raspunsul acesta o facea pe fata sa se gandeasca daca ar fi bine sa participe.La insistentele colegilor a acceptat stabilind locul unde se vor intalnii pentru a pune in desfasurare planul numit:,,Surpriza".
    Movalia a fost insarcinata sa-l tina departe pe Kaoru de toate pregatirile si in ziua cand este petrecerea sa-l aduca fara sa-si dea seama.Ea deja a inceput sa se gandeasca la un plan dar in acelasi timp se simtea si foarte straniu.Nu stia ce-i putea spune sau ce putea face.
    In timp ce se plimba ganditoare prin parc il vazu pe brunet stand pe creanga unui copac.Incerca sa-l strige dar nu reusi sa-l clinteasca.Se infurie si urca la el.Brunetul nu o ignora doar dormea dus asemenea unui copil.Nu stia de ce dar instinctiv,movalia l-a mangaiat pe cap.Mana i-a fost oprita iar corpul prins cu o alta mana.
   -Se pare ca am prins un pervers...spuse el zambind malefic.Ce vroiai sa faci?Sa ma mangai pe cap dupa care sa ma saruti dupa care multe altele,nu?spunea el in timp ce-i tragea corpul din ce unce mai mult spre el si-si apropia gura de a ei.
   -Ce-ce-ce?spuse ea rosie toata.Cuvintele nu au mai reusit sa apara pentru ca gura i-a fost acoperita cu cea a baiatului.
   -Ce zici?Sarut mai bine decat ,,micutul tau prieten"?spuse el zambin diabolic.
   -I-i-i-idiotule!triga ea dupa care ii dadu o palma.Si Akito nu e prietenul meu.El e un amic si unul la care tin foarte malt ca si prietenie!,,Si in fond...Primul meu sarut l-am avut cu nemernicul asta...Kaoru...".isi spuse ea in gand inca rosie.
    Trei zile au trecut foarte repede apropiindu-se marele concert si venind in sfarsit ziua petrecerii.Toate pregatirile au fost terminate cu succes iar Hioko nu avea nici-o idee cum sa-l aduca pe Kaoru acolo.In urma cu o zi s-au certat pe motiv ca sunt prea incapatanati si posesori si multe altele.
     Movalia statea ganditoare pe o bancuta din parc uitandu-se pe ceas.Mai avea la dispozitie trei ore sa se impace cu el si sa il convinga sa vina la petrecere pentru ca nimeni nu reusise sa-l scoala din starea lui posomarata.
     -Poate ca deja a uitat si e mult mai bine,nu?se incuraja ea zambind fals dar dintr-o data dialogul lor i-a revenit in minte:,,-Esti chiar imposibil!Mereu te invarti pe aici jucand jocurile tale stupide!Chiar crezi ca sunt marioneta ta?Sa ma saruti cand iti vine cheful si sa te intalnesti cu zece in aceeasi zi?Esti chiar un prost!tipa ea la el.
-Ce?Ce te-a apucat?intreba el nedumerit.
-Nu te mai preface!Mereu iti arati fata de ,,pisoias" nevinovat si...Ma faci sa cred ca...dar...oricum ma intreb cate fete ai sedus si le-ai dus in patul tau?
-Ce naiba ai?Asta e cumva o gluma?Ies din scoala si dau de tine care ma iei la fel de fel de intrebari fata sens!
-Nu te mai preface!".Poate ca i-am spus prea multe....sopti ea lasand capul in jos.Firar sa fie!Ai inceput sa crezi ce zice o singura persoana pe care abia o cunosti si te certi cu cineva pe care il lasi total socat!Buna treaba Hioko!tipa ea frecandu-se pe pat.O fata necunoscuta ii spusese ca Kaoru a fost cu ea si cu prietenele ele intr-o singura zi.Acest lucru a suparat-o facand-o sa se certe cu Kaoru,nemaistand pe ganduri.
   Ea se ridica si lasa capul in jos.Ce putea face?Nu avea curajul sa se duca la el.Dintr-o data se lovi de cineva cazand pe jos.Isi ceru scuze si privi mai atenta.Era brunetul ce ramase si el  la fel de uimit ca ea.
   Amandoi s-au asezat pe o banca nespunandu-si nimic.La un moment dat baiatul a vrut sa plece dar ea l-a oprin pinzandu-l de mana.
   -Stai!Vreau...vreau sa-mi cer scuze....A fost numai vina mea!Te rog...iarta-ma!spuse ea incepand sa planga.
   El o imbratisa si ii sterse lacrimile dupa care zambi bland si dadu afirmativ din cap in semn de:,,Te-am iertat!".
   Dupa acest mic incident au pornit catre sala unde avea loc petrecerea surpriza.Fata refuza sa-i spuna baiatului de ce il duce unde il duce.Surpriza a fost foarte placata.Peretii imensei incapari erau decorati cu betele,baloane si placute pe care scria ,,Bine ati venit!".Aproape toata camera era umpluta cu adolescenti care mai de care imbracat mai elegant.Hioko nu avusese timp sa se schimbe in ceva elegant deci se simtea foarte ciudat.
    Petrecerea a inceput cu muzica lenta provenita de la un sistem foarte sofisticat coordonat de un DJ care era foarte priceput.Mesele de pe margine erau pline de fursecuri si prajituri,bauturi alcoolice si nealcoolice.
    Niste baieti l-au luat pe brunet ducandu-l la baia baietilor unde i-au oferit un frumos costum negru cu papion de aceeasi culare si o camasa alba.Cand a iesit toate fetele au sarit pe el complimentandu-l si cerandu-i sa le fie partener.
    Hioko se decise sa paraseasca petrecerea in liniste asa ca pleca aproape pe nesimtite.Mergea incet pe un hol intunecos,singura,ascultandu-si pasii.Se gandea atat de intens incat nu a mai auzit ca cineva a venit din spatele ei.Acea persoana a prins-o de mana si a trantit-o de un perete.fata se sperie si incerca sa strige dar gura i-a fost acoperita cu cea a celui care a ,,capturat-o”.Privind mai atenta si-a dat seama ca din nou sarutul i-a fost furat de nimeni altul decat baiatul pisica.
     -Unde ai vrut sa pleci asa?Sa nu-mi spui ca vroiai sa ma parasesti.spuse el cu un zambet malefic si cu o privire sireata.
     -Ce sa fac?Ni-nici macar nu....adica noi nu suntem impreuna si .....nici nu te plac deci...NU TE MAI INTERESA ATAT DE VIATA MEA!stiga ea.
    -Bine atunci!O luna!spuse el.De atat am nevoie sa te faci sa te indragostesti de mine!Si nu ma voi da batut atat de usor!spuse el foarte increzator.
    Aceasta scena o mai vazuse cineva...Cineva cunoscut fetei...


_______________________________________
Just a angel in this stupid world!

Iubesti animeurile?Esti in locul potrivit!

pus acum 17 ani
   
yumi***tohru***ioa
...::♡Splendit angel♡::...

Din: Bucuresti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 596
yay ma bucur ca ai pus continuarea :X:X:X e soooper ... hmm ma intreb oare ce se va mai intampla cu Hioko si Kaoru :>:>:> ... si oare cine ia vazut cand s-au sarutat ... am eo o presimtire dar fie cred ca ma insel -____-" ... orikum felicitari pt acest capitol si gambate cu urmatorul ^^ *chuu*

_______________________________________



Click here to feed me!
Get your own at Pokeplushies!

pus acum 17 ani
   
Aly
..::♡Admina♡::..

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 4279
waaaa.... hana, oare de ce nu am citit mai repede, foarte tare capitolul, iar daca nu il pui mai repede pe urmatorul, te bat T_T [de fapt, eu vorbesc, k trebuie sa scriu si eu odata]... ce frumos a fost, m-am indragostit si mai tare de capitolul  tau, si baiatul pisica, e prea rebel... il vreau si eu :(( deci, sa pui cat mai repede *chuu* :*

_______________________________________


pus acum 17 ani
   
~Ana-chan~
...::♡Anime Fantasy♡::...

Din: Medigidia
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 196
am impresia ca acel cineva este... Akito? eu cel putin asa cred  , oricum... este superb... ffff tare, ai si descriere, si dialog si naratiune... de toate
si oficial, sunt  dupa ficul acesta!


_______________________________________
Mie imi e frica de multe lucruri... dar cel mai frica imi este sa cred... sa cred in vorbe...
Dar este un lucru in care cred... si nimeni nu ma poate face sa nu cred in... iubire, iubirea ce iti da aripi de lumina de vis si fericire... e ceva in care eu cred... multi canta cantul dragostei...dar nu multi stiu defapt ce canta...

pus acum 17 ani
   
cozmy-chan_sasusaku
...::♡Interesting angel♡::...

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 248
e prea tare ideea si ficu
esty pre talentata)) descrierea s dialogul=>perfecte
grseli de tastatura=>niciuna
dabia astept nextu:X:X:X
cu fic-ul asta te-ai intrecut p u hana-chan sper sa pui continuarea cat mai repede:X:X:X
sunt oficial un fan alacestui fic:X:X:X


_______________________________________
Iubirea e un cantec ce toti il canta des, dar nu la toti are acelasi inteles...   

pus acum 17 ani
   
~love...anime~
...::♡Nice angel♡::...

Din: orasul tinerilor curiosi
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 166
mia placut continuarea__ma bucur ca sau impacat(dupa o mica cearta) Hoiko si Karou__e bine ca petrecerea a decurs cum trebuie__Karou e foarte dragurtz (pana acum) __abia astep continuarea, sa aflu si eu cine e aceea persona misterioasa__NEXT NEXT NEXT
    see ya!!&gambate


_______________________________________
n3w lyfe(^_^)no steesss...no worries
...xXxXxI’ll never stop believingxXxXx…


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la