Colectia de poze animeandmangaforever.3xforum.ro
Total 4759 poze.

InapoiInainte

 
ce crede zuppi despre tine? rezultatul meu a fost: Ce crede Zuppi despre tine? Rezultatul meu a fost: "Zuppi crede ca esti dragut/a si ii place de tine!" Al tau care este? Click aici si afla!
07.11.200828.1KB
2 sailor saturn sau hotaru tomoe2
03.09.20088KB
:d sasuke uchiha:D
05.10.200840.6KB
cantareatacantareata
08.08.20086KB

 
nr 11 sakura harunonr 11
02.12.200825.5KB
10 inger (tenshi)10
15.09.200866.8KB
nr 3 temarinr 3
27.11.200816KB
si nr 10 neiji hyuugasi nr 10
27.11.200824.5KB

 
7 galleries7
15.09.200883.5KB
digimon: frontiera fazanDigimon: Frontiera
29.12.200860.1KB
a 6-a hagia 6-a
13.09.200821.8KB
59. misa amane cosplay59.
15.08.200833.3KB

 
si asta e super galleriessi asta e super
09.08.200853.3KB
nr 28 galleriesnr 28
17.01.200911.3KB
15 sailor pluto  sau setsuna meioh15
03.09.200852.8KB
20 nanami lucia20
08.10.200818.2KB

 
din nou cu trupa
of ce inocent pare kanon :x:x:x shi in cealalta poza
:d galleriesDin nou cu trupa Of ce inocent pare Kanon :X:X:X shi in cealalta poza :D
30.10.200869KB
7. neji , tenten and lee echipa lu gai7. neji , tenten and lee
25.10.200867.2KB
hoot hoot hoot

hot or not hot? hot or nothoot hoot hoot hot or not hot?
10.08.200849.7KB
poze cu ea laylapoze cu ea
07.08.200835.3KB

 
nr 4 se joacanr 4 se joaca<3
08.11.200818.8KB
deidara va place de deidara?deidara
22.12.200829.5KB
37 calumon sau culumon si impmon37
23.09.200827.4KB
img sangoimg
26.09.200826.3KB

 
promit inca sunt in lucru:d a da uite una deabia niko gfxpromit incA SUNT IN LUCRU:d a da uite una deabia terminata:D
04.12.200846.2KB
alta poza... va place cum arata aici? soraalta poza... va place cum arata aici?
17.01.20095.3KB
11 maron kusakabe11
12.08.200821.6KB
ups am uitat poza :rusine: kikyoUps am uitat poza :rusine:
09.08.200823.3KB

 
tomoyo
03.12.200822.9KB
9 galleries9
01.09.200851.7KB
3 dark mousy3
25.10.200835.4KB
2. anime colajele mele din dif. animeuri2. Anime
15.08.200862KB

 
cap. 41 excursia si schimbarea o saptamana, lucrurile se intamplara foarte repede. timpul a trecutCap. 41 Excursia si schimbarea radicala Dupa o saptamana, lucrurile se intamplara foarte repede. Timpul a trecut precum o masina in viteza. Dupa intamplarea la restaurant, cand Nina era sa vada pe Hana si Hitomi sarutandu-se, viata a luat o alta intorsatura. Nu prea mare, dar nici prea mica. Nina, a aflat de intamplarea din restaurant, dar nu era precum gandea ea. Cand Hana i-a povestit, aceasta a ramas putin mirata, dar dupa aia si-a cerut scuze. Era vorba ca cei doi stateau asa de aproape din cauza ca se uitau unul la celalalt in ochi sa vada care v-a rade primul, fiindca cu mancarea in fata, nu rezistau, si asa macar isi tineau timpul ocupat pana Nina venea de la baie. Dar nu reusi sa manace, si au ramas nemancati timp de cateva ore. Revenind in prezent, clasa lui Htomi se pregatea de plecare in excursia de mult planificata. Craciunul se apropia, iar ca sa nu se plictisea acasa, fiecare din clasa mergea, si cel mai frumos lucru puteau sa duca si un prieten/prietena daca vroia. Desigur, Hitomi o ducea pe Nina, iar Hana din pacate nu avu pe nimeni care sa o invite. Dupa cateva ore, toata lumea era gata, asteptand autocarul. Dupa 10 minute de asteptare, elevii devenisera nervosi, fiindca autocarul intarziase, singurii pe care nu ii deranja acest lucru erau chiar Hitomi si Nina, si Renji si Ai. Amandoua fetele stateau in bratele celor doi baieti, fiind alintate de ei. In sfarsit, aparu si autocarul, iar apoi soferul isi ceru scuze ca a intarziat, din cauza traficului infernal. Toata lumea se urca in autocar, asezandu-se fiecare unde vroia. Drumul pana la cabana era destul de lung, asa ca fiecare se gandi sa isi gaseasca ceva de facut. * ** Dupa cateva ore bune, ajunsi in fata cabanei fiecare se minunati de cabana care se afisa in fata lor. O cabana din lemn, de culoarea nucului, foarte fumos aranjata cu doua etaje. Din exterior puteai zice ca nu era indeajuns loc pentru toti, dar cand intrai parerea era diferita: aveai loc cu carul. Incaperea era frumos decorata, la fel ca si cabana in exterior. Cum intrai in hol, angajatii te primeau cu caldura, iar receptionistii la fel. Receptia era pe partea stanga cand intrai, iar pe partea dreapta era un semineu, o masuta, nici mica si nici mare, iar in jurul ei doua canapele de culoare alba si fotolii de aceasi culoare. De aceasta data nu mai era dirigintele lor cu ei, era chiar directoarea impreuna cu familia sa. Aceasta intreba pe fiecare cum vrea sa stea in camere. Din cauza ca nu aveau voie sa stea fata-baiat, trebuia sa aleaga o persoana de acelasi sex, fiindca erau camere cu doar doua paturi. Atunci fiecare isi alese cate o persoana de acelasi gen. faza cea mai tare era ca Renji era sa il aleaga pe Hitomi sa stea cu el in camera, si cand si-a dat seama, a ales pe unul la intamplare. Pana la urma, Hitomi ramase cu Frash in camera, iar Renji isi alese pe cap chiar pe seful clasei. La fete, situatia era de asemenea comica: cele doua surori certarete, nu stiau ce sa faca, sa ramana impreuna, sau sa isi aleaga alta fata. Dar, pana la urma, directoarea nu mai suporta sa le vada pe cele doua cum se cearta, si le puse la un loc. Nina, se alese sa stea cu Maya (fata ce era sa il lase pe Frash fara organele genitale), iar Ai alese sa stea cu o fata la alegere. Fiecare, merse in camera lui. Fiecare era frumos decorata, cu gust, doua paturi, unul asezat pe peretele din dreapta iar celalalt, era aproape in mijloc, fiindca pe peretele din stanga era usa ce ducea la baie. Pe peretele stang din camera, fiindca mai era loc, se afla doua dulapuri, pentru doua persoane, iar langa fiecare pat, era cate o noptiera, cu o veoza superba pe ea. Baia era de un albastru deschis, si placuta la vedere, avand un jacuzzi, o toaleta, un dulapior si deasupra dulapiorului, o chiuveta alba. In camera unde se afla Renji si Taru, era o zarva de nedescris. Renji se impiedica peste bagajul lui Taru, facandu-l pe acesta sa scoata niste injuraturi printre dinti. -Poti sa ai si tu girja un pic unde iti pui lucrurile? Zise acesta, ridicandu-se cu greu, dar cum nu s-a sprijinit bine in mana dreapta, acesta aluneca si dadu cu capul de patul aflat in fata lui. -Haide sa te ajut, da-mi mana. Zise Teru dandu-i mana. Renji intinse mana la randul lui, si cand sa il ridice pe Renji, Teru aluneca si cazu peste el. -Ai grija impiedicatule. Doamne, cred ca era mai bine sa fiu in camera cu Hitomi decat cu impiedicatul asta. Nici daca as fi fost pe invers, nu cred ca as avea asa de mult noroc la atras baieti. Haide, ridica-te odata. In sfarsit se ridica amandoi, si fiecare se puse la aranjat haine. Dar nici in camera lui Hitomi nu era prea mult noroc. Frash incepu sa scoata lucrurile din bagaj si sa le arunce peste tot in camera, uneori chiar si in capul lui Hitomi. -Poti sa nu mai faci atata dezordine? Sau nu stii ca locuiesc si eu cu tine in camera? Stai linistit, in curand nu ma mai vezi aici. Zise Hitomi, putin enervat de lucrurile pe care le facea Frash. -Cum sa nu fac dezordine? Nu imi gasesc hanoracul meu norocos. Spuse acesta aruncand din nou haine peste tot. -Care hanorac? -Ala verde cu dungi albe. E hanoracul meu norocos si il port cand sunt la munte, ca imi aduce noroc cand particip la concursuri. -E cumva asta? Zise Hitomi, oarecum iritat ca acesta nu stie sa isi puna lucrurile in ordine, si aratand o bluza care era la el in cap. -Da asta e… multumesc mult, acum pot sa ma schimb si sa merg sa ma dau cu snowboard-ul. -Si hainele astea cine le strange? Spuse Hitomi ridicand din spranceana. -Pai, eu stiu, daca vrei le poti strange tu. Sau raman asa… -Ce sunt eu, sclavul tau? Nici sa nu te gandesti. Ori strangi hainele astea, ori n mai mergi la snowboard. -Cred ca glumesti, asa-i? -Nu glumesc. Si strange-le odata. Doamne, ce am facut sa merit asta. Mai bine ma alegea Renji, fac pariu ca ala e mai ordonat de 100 de ori decat asta. Frash se puse pe adunat haine, si in loc sa le aranjeze le aruncase gramada langa patul lui. Enervat la culme, Hitomi iesi din camera doar ca sa nu mai vada ce prostii face Frash, iar cum nu era atent, intra direct in Renji, care se pare ca nici lui nu ii mergea bine. Isi ceru scuze unul celuilalt, si continua fiecare sa mearga pe drumul lui. Dupa putin timp toti elevii se transese afara, fiecare cu partenerul sau colegul de camera. Directoarea pleca cu familia ei la schi, iar elevii ramasi singuri incepu sa isi faca de cap: Nina era fugarita de Hitomi, care vroia sa o prinda si sa o bata cu zapada. Dar visul lui a fost spulberat de Frash, care l-a lovit pe Hitomi direct in cap cu un bulgare, si din cauza lovituri, il facu sa cada pe spate, rostogolindu-se putin. Nina radea cu pofta, si mai ales era bucuroasaca acum nu o mai urmarea pe ea Hitomi, ci pe Frash, care daca il prindea, numai zapada visa si in ziua care urma. O parte din elevi se duse la schi si snowboard, iar restul ramase sa faca oameni de zapada, sau chiar sa se bată cu zapada. Ai statea deoparte, si se gandea ce sa ii faca lui Nina, dar deodata, se razgandi. Vazu cat de bine se intelege Hitomi si Nina, si nu mai vroia sa ii desparta. Ea era acum cu Renji, care acum se certa cu Teru ca iar cazu peste el, si ar trebui sa isi faca viata cu el. Se misca din loc, si se indrepta spre Nina. -Nina, as vrea sa iti spun ceva. -Ce? Intreba aceasta mirata ca tanara a intrat in vorba cu ea. Dar mai mirata a fost cand Ai a intins mana in semn de pace. -Vreau sa ne impacam. Nu vreau sa ne mai certam, si nicidecum sa ne mai dusmanim. Tu il ai pe Hitomi, eu pe Renji, si zic ca ne e bine asa. Ce zici? -Sunt de acord. Imi pare rau pentru palma care ti-am dat-o. -Nu e nimic, am intrecut si eu masura. -Da. Apropo, nu sunt cam haiosi cei 4? Zise Nina, incepand sa rada. -Foarte haiosi, nu haiosi. Hai sa facem omul asta de zapada, caci vad ca e inceput, dar nu e terminat. Esti de acord? -Da, cu mare placere. Cele doua s-au pus sa faca mai departe omul de zapada, cand Renji si Hitomi observa ca cele doua fete sunt impreuna si se inteleg de minune. Au ramas putin socati, dar dupa aia, se uitau unul la celalalt, si au dat din cap, semn ca sa mearga la ele. In clipa urmatoare, cele doua fete, erau sub baieti. Buzele lui Hitomi le acoperea pe ale Ninei, iar ale lui Renji pe ale lui Ai. Vazand ca cei 4 sunt in al noualea cer, Frash si Teru s-au gandit sa ii lase in pace. Pret de cateva minute cei 4 erau prinsi in febra saruturilor pasionale si apasate. Dar Hitomi cu Nina, erau sub un copac, si cum vantul batea facu sa se scuture copacul si toata zapada din el cazu peste cei doi, iar pe partea cealalta Ai cu Renji radeau de se tavaleau pe jos. Insa, de aceasta data rasul a fost intrerupt de catre un bulgare de zapada destinat fiecaruia, din parte lui Hitomi si Nina. Distractia tinu pana se insera, si fiecare intrase in cabana la caldura emanata de semineu. scuzati greselile si sper sa va placa, si va anunt ca mai e un capitol Teru
07.12.200831KB
nr 97 sasuke and sakuranr 97
25.10.200851.4KB
sasusaku o iubire i:     intr-un oras numit konoha poreclit „orasul frunza” datorita verdeti ceSasusaku o iubire ciudata Cap I: Intalnirea Intr-un oras numit Konoha poreclit „orasul frunza” datorita verdeti ce inconjura orasul.O tanara fata de 15 ani se ridica din patul mare si pufos indreptandu-se spre baie. -Prima zi de liceu deci,dabia astept.zise ea entuziasmata uitande-se in oglinda apoi incepand sa se pregateasca pentru scoala. Fata avea parul roz bombon si ochii de un verde foarte frumos si foarte rar intalnit la persoane.ea era mezina familiei Haruno.Fiind foarte protectata de parinti ei si de fratele ei mai mare. -Hai scumpo mai repede ca intarzi si tu la scoala si eu la serviciu.spuse un domn destul de invarsta imbracat la costum,domnul acela fiind tatal Sakurei,domnul Montan Haruno marele si cunoscutul avocat. -Tata pot sa o duc eu cu motocicleta?intreba un tanar imbracat intr-un tricou mov si o pereche de blugi,.acesta avand parul si ochii identici cu ai Sakurei,parca fiind gemeni.El era Yuri Haruno,fratele mai mare al Sakurei. -Ma duci tu cu motocicleta???intreba fericita Sakura coborand din camera ei imbracata in niste pantaloni trei sferturi negri de blugi si o bluza verde cu un trandafir roz pe el in colt,si cu un mic ghiozdanas verde in spate. -Bine te duce Yuri,eu am plecat pentru ca ma grabesc.spuse Montan iesid pe usa si urcandu-se in BMW-ul din fata casei,apoi plecand. -Sa mergem rozalio.zise baiatul zambind -Bine Yuri.raspunse ea ascultatoare In curtea liceului „Hosamisa” din Konoha erau o multime de „booboci” ce se plimbau prin curte facand cunostinta uni cu alti si acomodanduse cu noua scoala in care vor invata.Pe langa ei erau si „veterani” care se uitau la elevi cei noi cat sunt de ametiti.Insa la intrarea din curtea liceului erau adunati mai mult de jumatate de elevi,majoritatea fiind fete.in mijlocul adunari era Sasuke Uchiha,fiul marelui procuror Rey Uchiha.Baiatul avea ochii si parul de un negru foarte rar,chiar unic.Era imbracat intr-o pereche de pantaloni lungi negri si un tricou albastru inchis cu desene negre pe el. Intre timp au ajuns si Sakura si Yuri la liceul Hasamisa.Yuri neavand unde sa opreasca,parca motoreta la distanta de liceu. -Ce-o fi aici???intreba mirat Yuri -Poate da concert Blaxy girls!!!spuse entuziasmata Sakura -Da cum sa nu.raspunse baiatul incepand sa rada Apoi s-a dus si Sakura in curtea scolii trecand pe langa multime dar nevazant cvn este la mijloc,oricum daca nu erau Blaxy girls nu o interesa.Continuandu-si apoi drumul ajungandin spatele scolii unde avea sa tina directorul discursul de inceput de an. A durat cam o ora pana a putut tine directorul discursul din cauza multimi care il inconjura pe Sasuke..Dupa discursul directorului toti elevi au fost repartizati in clase.Sakura a picat in clasa a 9-a B.unde din intamplare picase si Sasuke. Certurile parintilor celor doi erau foarte cunoascute,saptamanal aparand in ziare.Dar cei doi nici nu bagau seama de asta nepasandu-le de dusmani tatilor lor. Sakura tocmai intrase in clasa si vazuze un loc liber asa ca se aseza akolo.Bancile erau de cate 4.Sakura gasind insa o banca goala. Langa ea asezandu-se 2 baieti.Unul dintre ei fiind blond cu ochii albastri imbracat in blugi cu un trico bleu pe el,iar altu cu ochii caprui si parul castaniu imbracat in pantaloni lungi si un tricou maro. -Buna fata,eu sunt Kiba.Ce zici iesim in oras dupa ore?zise castaniul ducandu-si mana dupa gatul ei -Yo sunt Naruto,ce zici dupa ce scapi de ratatu asta vi pe la mine?zise el facandu-i cu ochiul -Baietii…zise ea dand din cap in semn de „nu”.Nici la o fata nu stii sa va dati???intreba rozalia in continuare -Ce vrei sa zici?au intrebat amandoi simultan -Daca vrei sa inviti o fata in oras mai intai te prezinti frumos ii saruti mana si o intrebi daka iti permite sa o inviti la un suc.spuse ea incercand sa le explice baietilor -Aha.zise blondul -A si apropo,niciodata dar niciodata sa nu chemi o fata la tine din prima.zise ea serioasa -Ok…ii raspunse Naruto Intre acest timp Sasuke intra in clasa urmat de o multime de fete caere tot ii cereau intalnire. -Sa va arat cum se face…zise Sakura ridicandu-se de pe scaun. :rusine: sunt noua si nuj dak e bn aveti mila =)
11.10.200820.8KB
nr 6 naruto uzumakinr 6
03.12.200824.8KB

 
lapte --->te fazanlapte --->te
19.01.200949.8KB
poze, incep eu galleriespoze, incep eu
08.08.200843.6KB
alta dar cand este cv mai mare de 12-13 ani:) sasuke uchihaAlta dar cand este cv mai mare de 12-13 ani:)
13.08.200822.9KB
acu sakura legata la ochi...da ca facetzis chimb? :))
39 sasuke and sakuraAcu Sakura legata la ochi...da ca facetzis chimb? :)) 39
07.11.200821.5KB
InapoiInainte