Colectia de poze animeandmangaforever.3xforum.ro
Total 4759 poze.

InapoiInainte

 
2 alphonse2
11.08.200842.8KB
pun si eu... 1 hanon hoshopun si eu... 1
16.01.20095.6KB
>.< mai pun... naruto and hinata (naruhina)>.< mai pun...
26.11.200833.4KB
se intampla ceva... a story with words...se intampla ceva...
28.09.200828.1KB

 
29 galleries29
08.09.200833.2KB
23 sailor venus sau minako aino23
03.09.200852.3KB
8 galleries8
01.09.200842.8KB
alta :d sasuke and sakuraAlta :D
18.08.200821.5KB

 
nr galleriesnr 3(cupluri;)))
25.10.200865.7KB
21 sailor mercury sau ami mizuno21
01.09.200829.6KB
30 sailor moon sau usagi tsukino30
03.09.200817.7KB
2 ayumu narumi2
08.10.200814.4KB

 
16. paradisul :nebun:  :nebun:  :nebun: death note cosplay16. Paradisul :nebun: :nebun: :nebun:
15.08.200833.2KB
e vesel de obicei si are atata ma uitam la el,imi venea sa sar de pe e ce fata a facut aici! shindoe vesel de obicei si are atata energie...cand ma uitam la el,imi venea sa sar de pe lustra,energia e molipsitoare ce fata a facut aici!
17.09.200829.1KB
am uitat poza miyako todaijiam uitat poza
12.08.200824.2KB
5 galleries5
16.08.200857.9KB

 
hitomi si senpai, perechea potrivita gallerieshitomi si senpai, perechea potrivita
12.08.200841.2KB
19 galleries19
09.08.200860.4KB
din ending-ul de la inuyasha galeriesdin ending-ul de la inuyasha
17.01.20098.2KB
a 2-a misa amanea 2-a
16.09.20086.9KB

 
nr 8 team 7nr 8
25.10.200810.7KB
cap. 22 un nou coleg, un nou prieten


 timp de o saptamana, hitomi incerca sa ia legatura cu ai,Cap. 22 Un nou coleg, un nou prieten Timp de o saptamana, Hitomi incerca sa ia legatura cu Ai, dar nu reusi sa vorbeasca niciodata cu ea. In timp ce toata lumea se distra in vacanta primita timp de o saptamana, Ai si Hitomi stateau inchisi in casa nevroind sa vorbeasca cu nimeni. A doua saptamana la scoala. -Neata Ai! -Da, neata! -Ce esti asa de mahnita? -Mi-e somn. -Asa deci. Apropo, Hitomi, cum de n-a venit cu tine? -De unde sa stiu eu. -Cum de unde sa stii? Nu sunteti impreuna? Nu sunteti iubiti? -Stii ce? -Ce? -LASA-MA IN PACE AYAKA!!! -Bine, dar nu e nevoie sa strigi. Am inteles. -Ce are? -De unde sa stiu. Cred ca s-a trezit cu fata la cearceaf. -Poate. Auzi soro, crezi ca ar fi bine sa le spunem si celorlati vestile? -Nu stiu. Hai sa mai intrebam cateva persoane, cum sunt in dimineata asta, daca si ei sunt la fel, cred ca ar fi bine sa nu le spunem. -Sunt de acord. -Neata, fetelor! Ce faceti? -Lasati-ne in pace, nu avem chef de vorba. -Clar. Nu le spunem nimic. -Da, sa le spuna inlocuitorul profului. -Sa ne punem in banci. -Neata! -Neata Hitomi! Sa nu ne zici si tu lasa-ma in pace, ca atunci chiar ca nu mai scoatem o vorba, spuse cele doua pe o voce hotarata. -Desigur ca nu, dar ce v-a apucat? -Ce ne-a apucat pe noi? Ce le-a apucat pe ele. -Stai sa ghicesc: printre “ele” se afla si Ai, corect? -Da. -Bine, atunci e timpul sa ma pun in banca. -Si noi la fel. -Ai, acum vrei sa imi zici de ce esti suparata? -... -Ai, nu te prefa ca nu ma auzi, ca stiu ca ma auzi. -Atunci nu mai vorbi. -Dar vreau sa aflu de ce esti suparata. -Sa vedem, mi-ai zis sa ne intalnim, corect? -Da… -Am ajuns acolo, si tu ce faceai cu altcineva? -Vrei sa te referi la sarutul ala? -E destept baiatul, intorcand fata catre geam. -A, sa inteleg deci, esti geloasa? -Deci recunosti ca ai sarutat-o, dar cinic mai esti. -Unde pleci? -Sa nu te mai vad in fata ochilor. -Stai, nu ramai la ora? -Ce te intereseaza? -Vino inapoi. Ai o lua la fuga, Hitomi a fugit dupa ea, dar ghinion, a venit noul profesor si i-a zis sa ia loc, fara sa stie ca Ai a iesit din clasa. -“Oare la ce se gandeste si unde s-a dus?”. Se intreba Hitomi. -Deci, inainte de a incepe lectia vreau sa va fac un anunt. -Noi stim deja, chicotira cele doua surori certarete. -Colegii vostrii de clasa: Yoru, Bakin, si Jeanne nu vor mai fi alaturi de noi de acum in colo. -Cum? Strigara in cor unii. -S-au mutat din scoala noastra, si vom avea colegi noi. -Incredibil, anul acesta tot timpul am avut colegi noi, si au plecat si au venit. -Da, sunt de acord cu tine, vorbira in soapta doua fete. Intre timp, afara Ai statea pe banca, cu fata intre maini, plangand din cauza ca nu vroia sa il vada pe Hitomi pentru ceea ce i-a facut. Dintr-o data simtea cum doua maini o cuprinde si o strange in brate. Crezand ca e Hitomi, lovi asa de tare acea persoana incat il dadu jos de pe banca. -Ce crezi ca faci prostule? -Imi pare rau, nu am vrut… -Vai, mie imi pare rau, am crezut ca esti altcineva. -Nu e nimic, eu sunt de vina. Nu trebuia sa te inbratisez, dar am vazut ca plangi si… -Ssst! Ii pune degetul pe gura facandu-I semn sa taca. Ti-am zis: e vina mea. -… -Ce-ar fi sa stam pe banca putin, sa vorbim. -Sigur. -Pot sa te intreb ceva? -Sigur. -Cum te cheama? Si de ce esti aici? -Ma cheama Frash. Frash Bolton. Sunt din America. De fapt din Japonia, doar ca acolo am copilarit mai mult. -Aha… -Si sunt aici, fiindca m-am transferat la aceasta scoala. Dar din pacate m-am ratacit, si nu am mai stiut pe unde sa o iau, dupa care te-am vazut pe tine. -A, da… -Dar pot sa te intreb de ce plangeai? -Din cauza unui prost. -Ce ti-a facut? -M-a inselat cu altcineva. -Cum a putut sa ii faca asa ceva unui inger ca tine? -Ca e prost, de aia. -Sa mi-l arati si mie, ok, am sa il intreb de “sanatate”, daca ma intelegi. -Da, te inteleg, dar nu trebuie sa intervii pentru mine. -As interveni cu cea mai mare placere. -Multumesc. Apropo, am uitat sa ma prezint, sunt Ai Ayakashi. -Incantat. -Si eu la fel. -Se pare ca se suna, mergem. -Da, dar trebuie sa imi arati unde e clasa mea. -Sigur. In ce clasa esti? -Sunt in clasa unui profesor ce si-a rupt piciorul, parca, asa mi-au zis sa intreb, ca voi gasi repede. -Asta e clasa profesorului meu. Se pare ca suntem in aceeasi clasa. -Da, ce concidenta. -Sa mergem. -Bine, doar sa ma astepti. -Haide mai repede. -Da, vin acum Ai! Sus, in clasa. -Unde ai fost? Ma… Tu? -Da eu. -Sa nu imi zici ca il cunosti? -Ce, de unde va cunoasteti voi doi? -Ne-am intalnit afara e o problema? Zise Ai, gandindu-se ca il va face gelos pe Hitomi. -Da, e o mica mare problema: mi-am facut griji. Daca pateai ceva? -Nu cred ca te intereseaza. -De unde stii tu? -Ma baga si pe mine cineva in seama? -Da, am uitat, el este Hitomi… -Stiu la perfectie cine este. O zise cu zambetul pe buze Frash. -Vino incoace prietene, cand ai ajuns? Cei doi se imbratisara, si se batura pe spate, ca si cand nu s-au mai vazut de o gramada de ani. -Astazi am ajuns. -V-ati mutat deja? -Da, doar mama a ramas sa faca ordine prin casa. Si inca ceva, am tata vitreg. -Ce? -Mama s-a recasatorit. -Cineva v-a fi foarte trist cand v-a auzi asta. -Sunt de acord. Hitomi il lua de umar pe Frash, si il duse in fosta banca a lui bakin, unde s-au apucat de vorba. Amandoi o uitara pe Ai la usa, si se gandeau doar la ei. Ai ramase uimita de faptul ca cei doi se inteleg la perfectie. Dar oare de unde se cunosc cei doi? Veti afla in urmatorul capitol. hitomi si frash
27.08.200832.5KB
21 naruto uzumaki21
25.10.200848.8KB
52. anime sa scriem de 1000 de ori 52. anime
13.11.200828.1KB

 
=p~

nu e prea cine stie ce .... soo... hottie or nottie?:> hot or notHoooooootttt =p~ nu e prea cine stie ce .... soo... hottie or nottie?:>
26.12.200845KB
alta :d  =) mayAlta :D =)
09.08.200819KB
m-am kam plicti... mai pun mai tarziu hinata hyuugaurmatoarea... m-am kam plicti... mai pun mai tarziu
17.01.20092.3KB
7 sakura7
08.08.200823.8KB

 
nr 10 shikamaru naranr 10
03.12.200812.6KB
2 cei doi frati2
11.08.200855.4KB
2 kyōko shitō2
08.09.20087.2KB
53 nanami lucia53
08.10.200837.8KB

 
din nou scumpul de kanon :d:x
 :cool:  e soooper cool :d: galleriesDin nou scumpul de Kanon :D:X :cool: e soooper cool :D:
30.10.200843.3KB
7 galleries7
24.12.200848.1KB
mai am... desenele mele....mai am...
10.01.200911.8KB
nr 2 galleriesnr 2
02.02.200968.7KB

 
kou taiki 光, taiki kō?) este cel mai destept. taikki e mai distant decat setsuna (sailorKou Taiki (大気 光, Taiki Kō?) este cel mai destept. Taikki e mai distant decat Setsuna (sailor pluto).
08.08.200846.8KB
toata lumea are poje cu sasusaku dar yo fak parte din categoria celor obsedati>.toata lumea are poje cu sasusaku dar yo fak parte din categoria celor obsedati>.<" si de asemenea si yo am 248545415674654657 d poje cu ei doi ca ex: asta e una din preferatele mele:X
24.10.200820.8KB
72 misa amane cosplay72
17.10.200839.4KB
ma bucur ca nu sunt singura cu aceasta parere :d sakura harunoMa bucur ca nu sunt singura cu aceasta parere :D
10.08.200817.1KB
InapoiInainte