Colectia de poze animeandmangaforever.3xforum.ro
Total 4759 poze.

InapoiInainte

 
este asa de dragutz! :) shipoEste asa de dragutz! :)
09.08.200819.7KB
nr 31 shikamaru and temarinr 31
02.12.200842.8KB
mie imi place anime-ul chiar daca nu l-am vazut... imi place cum poze si pareriMie imi place anime-ul chiar daca nu l-am vazut... imi place cum danseaza.....
13.08.20085.1KB
mi-ar fi placut sa fie poze cu rochiile pe care le purta caroline sau macar celelalte fete galleriesmi-ar fi placut sa fie poze cu rochiile pe care le purta caroline sau macar celelalte fete
25.08.200838.4KB

 
29 povestea29
03.09.200818.5KB
chibi sailor chibi chibichibi
09.09.200817KB
7 sailor jupiter sau makoto kino7
03.09.200827.3KB
nr 1 cosplaynr 1
16.01.200934.4KB

 
9 kaito9
16.08.200864.2KB
9 galleries9
01.09.200820.2KB
ea si antrenorul yukie mishiroea si antrenorul
08.09.200822.2KB
20 sailor venus sau minako aino20
01.09.200888.8KB

 
78 galleries78
29.08.200824KB
alta :d sakura harunoAlta :D
18.08.200828.1KB
37 sailor moon sau usagi tsukino37
03.09.200834.6KB
2 anime couples2
08.10.200852.2KB

 
24 sailor mercury sau ami mizuno24
01.09.200851.2KB
perversul kurz weberperversul
15.08.200853.2KB
si inca una cu youko cosplay cu yu yu hakushosi inca una cu youko
14.08.200841.2KB
finn fish, ingerul care o ajuta pe maron sa dedecteze demonii si o ajuta sa se ea de fapt nu a fostFinn Fish, ingerul care o ajuta pe Maron sa dedecteze demonii si o ajuta sa se transforme. ea de fapt nu a fost intotdeauna de partea raului, a fost rapita, cand in drum spre pamant sa se intalneasca pt prima oara cu Maron, sa ii zica ca este incarnarea ioanei de arc, insa ea a fost rapita si spalata pe creier de diavol, astfel Maron adunand toti demonii, i-a dat lui Finn promitandu-i ca ii va duce la Dumnezeu sa isi mareasca puterea, dar aceasta i-a dus la diavol ajungand Regina. Dar ea, la sfarsitul serialului este vindecata de puterea lui Access si a lui Jeanne.
12.08.200828.6KB

 
o, da, e un cuplu frumos.... si mie imi place mult inuyasha & kagomeo, da, e un cuplu frumos.... si mie imi place mult
17.01.20096.6KB
si 20 o sa postez si mai inkolo alte poje dar sa mai caut:) sasuke and sakurasi 20 o sa postez si mai inkolo alte poje dar sa mai caut:)
08.11.200822.5KB
am poze cu cei de la nittle tohma prieteniiam poze cu cei de la Nittle Grasper:Seguchi Tohma
17.09.200821.6KB
luna pisicile luna, artemis si dianaluna
29.09.200814.1KB

 
nu am asa de multe,dar uite:1 misa amanenu am asa de multe,dar uite:1
16.09.200832.6KB
cap. 11


    frumoasa zi dinaintea unui test . totul era linistit , vantul se risipise , iar ceiCap. 11 Frumoasa zi dinaintea unui test . Totul era linistit , vantul se risipise , iar cei doi indragostiti se plimbau prin mall-uri . In timp ce ea alerga inainte , Masaru se intalnea mereu cu cate un amic al sau , povestind cat de cool a fost la petrecerea lui Ayume. Intr-un moment de neatentie , Ayume vine repede la Masaru luandu-l de brat si tarandu-l dupa colt. Baiatul se impotrivi si dadu sa plece , dar fata ii dadu o palma . Tinandu-se de obraz , baiatul o fulgera din ochi , iar dupa colt aparuse 3 baieti , mult mai inalti ca el , 2 luandu-l de maini si al treilea tinandu-l de gat. -Asa … acum pot face ce vreau din tine , spuse Ayume cu un zambet malefic. Cand Ayume dadu sa il sarute pe brunet , dintr-un colt se auzi o voce . -Hei ! De ce nu va luati de cineva de teapa voastra , rebelilor ! Dintr-un colt intunecat aparu Misaki , cu o tona de haine in brate . ‘’Oh nu… am ajuns in asa hal , ca trebuie sa ma salveze o fata ‘’ gandi Masaru. -Ha ! Misaki draga , tu impotriva a 3 baieti si sefa lor ? Am luat lectii de karate 3 ani la rand. -Heei…. Nu-i corect , inseamna ca sunt mai tocilara ca tine … ce vorbesti … 5 ani. Ayume inghiti in sec si le facu semn baietilor sa-l lase pe brunet in pace .Brunetul rasufla din ce in ce mai tare , bucurandu-se de libertate , apoi se uita atent la fata . -Auzi ? Tu chiar ai 5 ani de karate ? -Sti ? Poate ca sa minti nu este pana la urma asa de greu. Ajunsi acasa , acestia s-au schimbat pentru scoala , deoarece in ziua aia erau dupa- amiaza. Alergau repede spre scoala , Misaki dand peste in trup intunecat si inalt , care emana un miros de iasomie. Bruneta , pe jumatate aiurita , isi ceru scuze , apoi se uita in sus. -Oh ? Aly ? Alexandra sau Aly era o prietena din copilarie a lui Misaki .Era romanca , dar dupa ce se nascuse , parintii ei au luato cu ei in Japonia. Desi era cu 3 ani mai mare , Alexandra se simtea foarte bine cu Misaki . Se jucau mereu de-a profesoara , si isi povesteau una alteia intamplari haioase din excursii . La varsta de 11 ani , Aly se mutase in Osaka ptr mai multe studii , parintii ei erau avocati. Iar acum , aceasta se intoarse in Tokyo , stand la bunica ei din partea tatalui , care era japoneza. -Da . Eu sunt . spuse Aly cu un zambet simpatic pe fata. Cand Misaki se uita la ea din cap pana in picioare , ii sari imediat in brate , aceasta alunecand si cazand pe spate. -Au! Stai , ma doare . Da-te jos de pe mine. Spuse Aly scuturandu-si fustita visinie. -Scuzati-ma ca intrerup reuniunea dar , Misaki , daca nu ne grabim , intarziem la ora de geografie. -Oh da ! Aly ma bucur sa te revad si deabia astept sa ne reintalnim in pauza sa ne povestim una alteia intamplari , spunea Misaki in timp ce-i facea cu mana fetei. **Dupa ora de geografie** Aly merse incet spre o mica livada . Aceea era gradina scolii . Era mereu plina de flori , mereu verde . Fata se intinse pe iarba si o astepta pe Misaki . parul ei argintiu era lasat purtat de vant , aratand ca niste valuri. Cand era mai visatoare , Aly fusese intrerupta de vocea asurzitoare a brunetei , care o striga foarte tare . -Aly ! Aici erai , spuse Misaki gafaind, te-am cautat peste tot . -Da… peisajul este foarte frumos . -Da.. … ce ma bucur sa te vad . -Fetelor ! Am adus sucuri , striga din spate Masaru. -Oh da… a venit si….. -Daca nu vroiati sa vin , ma pot duce imediat inapoi. -Nu nu nu , spuse Aly dand din maini , doar ca nu stiam ca… Misaki… are un iubit. -Iubit ? se uita Misaki curioasa la Masaru ,… poate…. -Poate ? Cum adica ? Nemernico ! spuse Msaru luand sucurile si plecand. -Nu ! Stai … striga Aly. -Oh .. lasa-l… se supara la o mica gluma , spuse bruneta. -Mda .. bine ca a fost gluma . Atunci Masaru se aseza jos langa bruneta , fiind atent la tot ce spuneau cele doua. -…da, si baietii pot fi atat de imaturi.. -Pe cine faceti imaturi ? intreba Masaru. -Nu te baga ! se rasti Misaki. -Bine mami…. **Dupa cateva minute** -Ce ora ai ? intreba Misaki. -Sport. Dar nu-l facem , profesoara are piciorul in chips. Tu? -Desen . Urasc desenul … **Dupa ora** -… ma bucur ca am putut vorbi in sfarsit de baieti , scoala si chestii dinastea , ca inainte. - Da .. si eu , mai vorbim in pauza urmatoare. -Desigur. -1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12……….. numara Masaru. -Ce numeri ? -Pai… baietii sunt : 1. imaturi 2. dobitoci 3 smintiti 4 visatori 5 cu capul in nori 6 aiuriti 7 uituci…… -etc .etc. Eu am plecat ,spuse bruneta -Hei Misaki asteapta-ma. Aly se intinse inapoi pe iarba . Avea biologie , dar nu-i pasa , ce fel de prima zi de scoala fara cateva absente . Se uita la cer si visa departe … visa , isi visa viitorul iubit, era cu gandul departe in momentul acela. O minge sari deasupra capului ei . Se uita imprejur , nu era nimeni. Simti cum cineva era in spatele ei . Aceasta se intoarse si mingea ii fusese ‘’furata’’ de un baiat cu parul mov , cu firele rebele si ochii portocalii spre rosii. Acesta isi ceru scuze apoi arunca mingea -Hei Roy ! Prinde ! hei … Buna. -Buna ! raspunse fata. -Ma numesc Daisuke Dark . Si imi cer scuze ptr minge . -N-nu nu-i nimic , spuse fata, ma numesc Alexandra. -Hm…. Frumos nume , este unul strain. -Da , unul de roman. -Frumos . Pai… ne mai vedem ! -Da …. Ne mai vedem… spuse fata incet , intorcandu-se si plecand in clasa. scuzati greselile de tastare Poze Daisuke Dark Stiu ca-i Dark dar stiu gusturile lui aly :dinti: Aly
10.11.200845.2KB
aici punem poze cu cei doi :d  =dAici punem poze cu cei doi :D =D
16.08.200830.7KB
alta poza... galeriesalta poza...
17.01.200910.3KB

 
nu prea am dar sincer imi place destul de mult de ea.... :d kagomeNu prea am dar sincer imi place destul de mult de ea.... :D
09.08.200816.3KB
asta e kawaii :rotfl: laylaasta e KAWAII :rotfl:
12.08.200828.3KB
daca mai vreti va mai pun nr 3 team 7daca mai vreti va mai pun nr 3
25.10.200822KB
alta...imi plac aproape toate corpurile ei:) :d eclairAlta...imi plac aproape toate corpurile ei:) :D
24.08.200830.6KB

 
nr 87 sasuke and sakuranr 87
25.10.200823.4KB
2 pisicile luna, artemis si diana2
03.09.200812.8KB
poza nr 2.... dar asta s-a mai pus sasuke and sakurapoza nr 2.... dar asta s-a mai pus
03.12.20089.2KB
4 sakura4
08.08.200841.6KB

 
urmatoarea hinata hyuugaurmatoarea
17.01.20094.7KB
mai pun cateva :) leonMai pun cateva :)
09.08.200810.7KB
el e singurul care imi place dintre pentru ca e inteligent si serios.   :wink2: sailor star makerEl e singurul care imi place dintre starlights, pentru ca e inteligent si serios. :wink2:
28.11.200832.1KB
14 galleries14
02.09.200852.6KB
InapoiInainte