Colectia de poze animeandmangaforever.3xforum.ro
Total 4759 poze.

InapoiInainte

 
siti episodul, nu? desigur in afara de siti episodul, nu? desigur in afara de "happy birthday" :rotfl:
09.08.200821.3KB
10 anime boys10
12.08.200840.5KB
img galleriesimg
26.09.20088.9KB
ringo ringoringo
24.09.20084.4KB

 
next... lina toinnext...
02.02.20094.6KB
:rolleyes: 4th hokage:rolleyes:
27.11.200867.5KB
27 galleries27
29.08.200822.5KB
37 nanami lucia37
08.10.200834.3KB

 
122 misa amane cosplay122
17.10.200840.9KB
poze cu ea lumierepoze cu ea
07.08.200845.5KB
5.alt desen :nebun: (nuj daca se vede bine) nijikon pic5.alt desen :nebun: (nuj daca se vede bine)
02.11.20088.7KB
si mai am o mai vrea cnv sa-mi ia id-ul  si ii mai dau p mess;) sasuke and sakurasi mai am o multime... dak mai vrea cnv sa-mi ia id-ul si ii mai dau p mess;)
24.10.20088.6KB

 
77 misa amane cosplay77
17.10.200838.1KB
sailor jupiter makoto kino sailor jupiter sau makoto kinosailor jupiter makoto kino
26.09.200810.8KB
iarasi ea  :limba: soraiarasi ea :limba:
11.01.20096.2KB
ce baiat din naruto s-ar indragosti de tine ?(doar pentru fete) rezultatul meu a fost: Ce baiat din Naruto s-ar indragosti de tine ?(doar pentru fete) Rezultatul meu a fost: "Nume : Tsukino Shimoto Baiatul care te place : Kakashi Hatake Cum v-ai cunoscut : La o petrecere , atunci cand Kakashi te-a invitat la dans.In spatele vostru , Sakura si Naruto chicoteau non-stop , insa tu ai reusit repede sa ii pui la punct. Tu " Al tau care este? Click aici si afla!
07.11.200828.1KB

 
inuyasha un personaj inuyashainuyasha un personaj fantasctic..
10.09.200829.9KB
7 si ultima :limba: team 87 si ultima :limba:
26.11.200834.5KB
nr 20 sakura harunonr 20
02.12.200821.2KB
sirena hanon hoshosirena
08.08.200822.5KB

 
imi place cum arata shino aici cosplayimi place cum arata shino aici
13.08.200832.5KB
colajele mieli7.titlu:kiky
15.08.200844.5KB
1 colajele mele1
31.08.200830.6KB
shi a 2
nume: :d poze pt concurs. by sasusaku ^_^Shi a 2 Nume: SasuSakuLove :D
16.08.200860.7KB

 
alta :d sasuke uchihaAlta :D
13.08.200820.5KB
cap.4un sarut, o palma, si un nou acasa, ai se schimba intr-o rochita superba, de culoare rozCap.4Un sarut, o palma, si un nou coleg Ajunsi acasa, Ai se schimba intr-o rochita superba, de culoare roz deschis, stransa pe corp si de la picioare pana la genunchi larga. Dadu putin cu peria pe par si se termina. Iesi din casa, il vazu pe Hitomi uitande-se ca la felul trei la ea. Era superba, mai ceva ca un inger sau o zeita si parea asa de inocenta. -Sunt gata, mergem?, il intreba Ai pe Hitomi. Dar el tot se gandea cat de frumoasa e. -Hitomi, ce faci? Visezi cu ochii deschisi? HITOMI!!! Striga in acel moment Ai. -Da, ce-I ai patit ceva? -Idiotule!!! Si pleca. -Stai unde mergi? Intreba Hitomi putin ingrijorat… -Sa vedem, unde as putea merge, ma duc sa ma plimb. Spuse hotarata si serioasa. -Dar nu ai zis ca vei veni cu mine? -Ba da dar m-am razgandit! -De ce? -Pentru cand te-am intrebat ceva, ai ramas si te-ai uitat la mine parca eram urata, si nici macar nu te-ai miscat. In urma ei, Hitomi se gandea oare ce sa faca, si ii veni o idee. O prinse de mana incet, o trase la pieptul lui si o saruta incet si suav. Ai nu s-a impotrivit, dar pana la urma: -Ce faci idiotule? Si ii trase o palma, ca aproape se auzi ecoul palmei. Ai pleca nervoasa in casa, si statu sprijinita de usa unde incepu sa planga, dar odata tot i-a placut sarutul lui. Afara, Hitomi se gandea ce prostie facuse, dar totodata, i-a placut si lui sarutul si mai vrea, dar desigur de data aceasta, fara palma. Hitomi in tmp ce se gandea el, nici macar nu simtea durerea plamei ce a primit-o. A doua zi dis-de-dimineata, Hitomi cand trecuse pe la Ai, ca de obicei, Ai fusese plecata deja. El a vrut sa isi ceara scuze pentru ce a facut aseara, dar se pare ca nu o gasi. Ajuns la scoala, intrand in clasa, Hitomi o observa pe Ai. -Buna dimineata, Ai! -‘Neata!, spuse Ai nepasatoare… -Vreau… -Nu vreau sa aud nimik de la tine! -Dar vreau sa imi cer scuze pentru… -Buna dimineata! -Buna dimineata, domnule profesor!!! -Va rog asezati-va in banci, si sa va predau caci ora viitoare dam o lucrare. -Ooooofffff!!! Se auzeau suspinele elevilor. -Sa incepem! Cand… In timp ce profesorul preda, Hitomi se uita la Ai, dar aceasta nu il baga in seama. Ora se termina, si Ai iesi pe coridor sa mai vada si ea lumea. -Buna, aici e clasa a 8-a?, zise un baiat firav… -Da, zise Ai. De ce? Stai, cred ca stiu, esti un coleg nou, nu? -Da, de unde ai stiut? -Pai, trebuia sa fim 30, dar noi am fost 29. -Da, trebuia sa vin ieri, dar am avut ceva probleme si nu am reusit. Deci unde stau? -Acolo in spate langa perete e un loc gol. De fapt e singurul. -Multumesc. Apropo eu sunt Bakin Marubeni. -Incantata, eu sunt Ai Ayakashi. -Tu in ca banca stai? -Cea de langa geam, cea de acolo. -Bine atunci, ne mai vedem. -Bine. -In sfarsit te gasesc!!! -Ce vrei Hitomi? Ti-am zis si nu imi place sa repet, dar iti mai zic o data sa nu uiti: DA-MI PACE!!! NU VREAU SA TE ASCULT!!! -Asa deci nu vrei sa ma asculti, atunci ma vei asculta fie ca vrei, fie ca nu. -Scuteste-ma de detalii plictisitoare, si facu o intoarcere sa plece. -Nu vei scapa de mine, ai sa vezi tu. Bakin
07.08.200833.1KB
7 sailor mars sau rei hino7
03.09.200835.9KB
berry berryberry
09.09.20086.2KB

 
poza 3 cei doi fratipoza 3
04.10.200832.1KB
3 light iagami3
01.09.200851.3KB
nr 74 sasuke and sakuranr 74
25.10.200823.7KB
alta :) edwardalta :)
25.08.200819.2KB

 
sakura mult mai dragutza akum! :zzz: naruto shippudensakura shippuuden!e mult mai dragutza akum! :zzz:
25.08.200816.5KB
9 henry9
01.09.200842.8KB
poze cu toti galleriespoze cu toti
07.08.200848.6KB
lumiere 8 lumiereLumiere 8
12.08.200832.3KB

 
a-9 lumierea-9
16.08.200832.5KB
eu desigur nu particip, dar m-am gandit sa pun si eu ce am facut pe aici

uite una cu sailor moon sieu desigur nu particip, dar m-am gandit sa pun si eu ce am facut pe aici uite una cu sailor moon si restul
15.08.200894.1KB
3 sailor star healer sau kou yaten3
03.09.200820KB
4 death note cosplay4
15.08.200842KB
InapoiInainte