Colectia de poze animeandmangaforever.3xforum.ro
Total 4759 poze.

InapoiInainte

 
acpas

 distractie  :zzz: invers!acpas distractie :zzz:
29.12.200860.1KB
:nebun: hot :nebun: 

hor or not? hot or not:nebun: hot :nebun: hor or not?
01.11.200843.7KB
nr 2 imi plc poja asta sasuke and sakuranr 2 imi plc poja asta
08.11.200844.2KB
deidara va place de deidara?deidara
22.12.20082.5KB

 
my favourite :cool:  :nebun: hitsugayamy favourite :cool: :nebun:
11.08.200834.1KB
ce frumoasa e dragostea :rusine: :nod:  :rotfl: 

nu stiu de ce am pus regurile daca nu le acumce frumoasa e dragostea nuuuuuuuuu!!!! :rusine: :nod: :rotfl: nu stiu de ce am pus regurile daca nu le respectati... acum chiar m-ai enervat... pui poza cu full metal panic, si pui si multe smileuri. spam, si inca una din asta, si iti dau bann de o saptamana
14.01.200921.7KB
poze cu toti galleriespoze cu toti
07.08.200862.6KB
pun acum..eu si cea mai buna prietena a mea  :zzz: pozikile melepun acum..eu si cea mai buna prietena a mea :zzz:
01.12.200833KB

 
11 sailor jupiter sau makoto kino11
01.09.200824.2KB
25 sailor moon sau usagi tsukino25
03.09.200814.6KB
2 anime boys2
08.08.200842.4KB
of, scuze ali, n-am vazut ca exista de ja imi pare rau, imi retrag cuvintele, dar eu tot o sa punof, scuze ali, n-am vazut ca exista de ja "Galleries", imi pare rau, imi retrag cuvintele, dar eu tot o sa pun peste 50 poze... si scuze inca o data :(
17.01.200910KB

 
2 galleries2
15.08.200833.7KB
doar minune??  :nebun:  nam cuvinte pentru el e soooper  :nebun:  :nebun:  :nebun: eyesdoar minune?? :nebun: nam cuvinte pentru el e soooper :nebun: :nebun: :nebun:
01.09.200842.6KB
3 galleries3
12.09.200829.7KB
o poza naruto girl :d naruto shippudeno poza naruto girl :D
21.12.20088KB

 
sailor chibi chibi sailor chibi chibisailor chibi chibi
10.09.200823.9KB
53 galleries53
29.08.200813.8KB
1 galleries1
01.09.200835.4KB
asta e preferata mea cu ea sailor uranus sau haruka tenohasta e preferata mea cu ea
15.09.20083.4KB

 
poze cu japonia, am aici una: se num paronamica a din :finger: japoniapoze cu japonia, am aici una: se num "vizualizarea paronamica a tokyo-lului din Marunouchi" :finger:
08.08.200826KB
18 galleries18
08.09.200822.4KB
4 sailor mercury sau ami mizuno4
03.09.200824.2KB
54 sailor moon sau usagi tsukino54
03.09.200834.8KB

 
inca una hanon hoshoinca una
16.01.20094.3KB
3. cei doi si mama lor galleries3. cei doi si mama lor
11.08.200853.1KB
diva pref mea :nod: divadiva pref mea :nod:
08.11.200829.2KB
nr 90 sasuke and sakuranr 90
25.10.200835.5KB

 
1) ioana
2) 13
3) o petrecere in pijamale cu colegii :rotfl: 
5) ei bn...nu-mi trece nik prin minte1) Ioana 2) 13 3) scorpion 4) o petrecere in pijamale cu colegii :rotfl: 5) ei bn...nu-mi trece nik prin minte ..:| 6) atunci cand sunt cu persoana iubita 7) sa devin cantareata :zzz: 8) pizza 9) credema ca nu mai stiu =)) :rotfl: 10) nici gand de asa cv :nono: 11) pai...mai tot :zzz: 12) aerobicul...insa imi place moolt dansul :dinti: 13) sunteti de treaba ;) 14) pisicile,cateii :nebun: 15) aici sunt multe pers de scris :D 16) nop 17) 2 ( una de 19 ani,cealalta de...7 zile :rotfl: ) 18) sa stau pe mess,k prieteni...etc.. 19) oamenii k 2 fete 20) soooper ;) 21) ;)
19.09.200861.2KB
name:hiei poze pt. concursName:Hiei
15.08.200869.8KB
nr 5 shikamaru naranr 5
03.12.200850KB
sora
03.12.200828.7KB

 
2 maron kusakabe2
12.08.200824.1KB
light & missa :d  :)  :d  :d galleriesLight & Missa :D :) :D :D
09.08.200818KB
aici punem poze cu yoh... iata prima poza! yohaici punem poze cu yoh... iata prima poza!
17.01.20096KB
nume: :d poze pt concurs. by sasusaku ^_^Nume: Gravitation :D
15.08.200854KB

 
cat de matur/a esti rezultatul meu a fost: tine e perfect! nici prea-prea, nici esti perfect asa cumcat de matur/a esti Rezultatul meu a fost: "echilibrat la tine e perfect! nici prea-prea, nici foarte-foarte; esti perfect asa cum esti..ai grija sa nu te schimbi!" Al tau care este? Click aici si afla!
11.11.200828.1KB
12 dark mousy12
25.10.200824.5KB
106 :razz: sa numaram pana la 10.000106 :razz:
17.09.200828.1KB
dristrug:x (idem nina :zzz: )...cum poti sa-i faci asta lui nu-mi trecea prin minte ca o sa seHisashi...te dristrug:x (idem Nina :zzz: )...cum poti sa-i faci asta lui Miyu?!...nici nu-mi trecea prin minte ca o sa se intample asa.Super tare continuarea...continua tot asa ca e foarte fain fic-ul!...astept nerabdatoare continuarea... chuu:rotfl:
29.11.200828.1KB
InapoiInainte