Colectia de poze animeandmangaforever.3xforum.ro
Total 4759 poze.

InapoiInainte

 
13 galleries13
15.08.200854.3KB
20 sailor jupiter sau makoto kino20
01.09.200830.4KB
3 :d imi pare rau dar alta n-am gasit asa ca mi-a stat pe limba,gica :dinti: hinata hyuuga3 :D imi pare rau dar alta n-am gasit asa ca mi-a stat pe limba,gica :dinti:
18.10.200843.7KB
14 sailor moon sau usagi tsukino14
03.09.200811.7KB

 
a 4-a ten tena 4-a
21.12.20089KB
stiu, de aceea imi place de ea, oricum sa te prezinti ca sa stim ce iti place si ce nu lumierestiu, de aceea imi place de ea, oricum sa te prezinti ca sa stim ce iti place si ce nu
12.08.200826.8KB
img galleriesimg
26.09.200854KB
yoko cosplay cu yu yu hakushoyoko
13.08.200824.6KB

 
acest topic estedoar ptfani sakura:) :d dc va place sakura?acest topic estedoar ptfani sakura:) :D
25.08.200830.2KB
3 povestea3
03.09.200857.6KB
27 galleries27
16.08.200852KB
7 chii7
31.08.200852.9KB

 
cap. 2   un gol in stomac


 -ea este! ea este! am gasito! minoru va fi mandru de noi!
  yumikoCap. 2 Un gol in stomac -Ea este! Ea este! Am gasito! Minoru va fi mandru de noi! Yumiko merge cu pasi mici catre clasa a 10-a . Simte ca este urmarita asa ca se intoarce brusc si incepe sa caute prin tufisuri , pe strada , chiar si in cosul de gunoi , dar nimic. In spatele ei se vedea o umbra mica , mai mica ca piciorul fetei , poate chiar ii venea pana la genunchi . Yumiko simte furnicaturi in stomac , incepe sa tremure incet , inghite in sec si se intoarce repede , atunci un tipat zgomotos se aude din liceul Kore . O mica fiinta necunoscuta se ivi in fata lui Yumiko , cu pielea verde si foarte mic de statura , imbracat in niste hainute rupte si murdare , impreuna cu alte 3 fiinte ciudate care aparuse dupa un mic tufis din apropiere. Yumiko tipa cat o tinea gura fara a ezita sa fuga . Toti colegii se uitau la ea atenti pentru ca ei nu vedeau nimic decat o fata care tipa si fugea de…. « vant ». Yumi fugea cat de repede putea cand a intrat in clasa ei , se sprijinea de usa si n-a mai iesit de acolo pana se tremina orele. Dupa ore Yumiko hotari sa o ia incet si intelept , fara sa mai fuga sau sa tipe , pentru ca erau doar niste fiinte calme si inofensive , asa credea ea. Ajunsa pe strada ei ,trebuia sa treaca pe langa un loc intunecat si umed , singura . De undeva se auzea un zgomot . Yumiko , speriata , se uita in jur , pe jumatate calma . Din spatele ei aparuse un mic omulet de piatra , iar dupa el cei patru spiridusi din curtea scolii. Ochii omuletului erau verzi ca cel mai pur smarald . -Ce vreti de la mine ?! -Ceea ce ai tu ! Puterea ta ! -Putere ? Atunci ochii verzi se indreptau pe ea « sorbind-o » din ochi , apoi un fel de laser ciudat ieseau din ei . Yumiko incepu sa tipe dupa ajutor iar atunci un trandafir albastru trecu pe langa capul ei intrand direct in omulet ,spargandu-l . In spatele lui Yumiko statea un baiat nici inalt , nici scund si cu parul brunet. -Numele meu este … Minoru . Incantat si hai ! -Unde ? spuse Yumi atat speriata , cat si curioasa. -Poate tu nu sti . Ah.. dar suntem in pericol , spuse Minoru ferindu-se de pietrele care le aruncau spiridusii. -Este prea vizibil… spuse Yumiko ironica . Minoru o ia de mana pe Yumiko si o duce intr-un loc mai intunecat de unde au plecat apoi se intalneste cu un grup de patru fete . Una inalta statea rezemata de zid fara a scoate vreun cuvant , a doua era mai scunda si statea pe canapea alaturi de doua gemene care radeau in hohote una de cealalta . Aceastea s-au prezentat pe rand si au recunoscut faptul ca ele erau cele care au spionato pe Yumi in tufis . Cea cu vocea subtire care statea pe canapea o chema Mina . Cea dura, cu vocea ragusita , rezemata de perete o chema Rin (rece) , iar pe cele doua gemene le chema Ayaka (floare colorata) si Amaya (ploaiea noptii , ploaie de noapte). Un sentiment de goliciune trecea prin Yumiko in momentul acela . Simtea cum ceva o bantuise toata viata… O responsabilitate foarte mare pentru propia persoana . o putere nestapanita inca . To Be Continued Next: Adevarul , e in tine Scuzati greselile va rog.. Mina Rin Ayaka si Amaya
12.10.200843.9KB
5 cosplay5
02.09.200845.4KB
ok,darcum fac asta? bridgetok,darcum fac asta?
09.09.20083.3KB
15 sailor mars sau rei hino15
03.09.200823.2KB

 
cap. 13 petrecere toata lumea se simtea foarte bine, se distrau si faceau absolut tot ce vroiau.
-eCap. 13 Petrecerea La petrecere toata lumea se simtea foarte bine, se distrau si faceau absolut tot ce vroiau. -E foarte frumoasa petrecerea, nici nu m-am gandit sa fie asa de minunata. -Da, nici eu. Totusi daca tot am venit la nunta, sa ne distram. -Sigur. Ce mai asteptam. Sa dansam. -Stai putin Hitomi, ai uitat deja? -Ce sa uit Ai? -Pai, prima oara trebuie sa danseze mireasa cu mirele, dupa care perechile intra si ele in ring sa danseze. -Doar nu sa se joace Ai, normal ca sa danseze. -Da, scuze. -Uite mireasa si cu mirele, se pare ca vor dansa, zise Ayame. -Ce draguti sunt impreuna, nu-I asa? Le sta bine impreuna. -Da Ai, si mai stiu doua persoane care le sta bine impreuna, nu Yukyo? -Asa este Kumikyoru. Haide mergeti odata si dansati, si ii impinse pe Hitomi si Ai pe ringul de dans. In timp ce Hitomisi cu Ai dansau pe ringul de dans, surorile certarete si cu vreisorele lui Ai se certau care cu care vor fi cu Yukyo si care vor fi cu Kumikyoru. Dar Yukyo o alese pe Ayame, iar Kumikyoru o alese pe Rena. Se pare ca Ayaka si Rory ramase singure, fara partener, la fel ca Bakin care nu avea nicio partenera, desi spera sa o cucereasca pe Ai, nu avea nici o sansa si renuntase la idea asta. Cand deodat observa o fata minunata care statea singura la omasa fara ca nimeni sa fie in compania nimanui. -Buna seara! Imi acordati acest dans? -Buna seara! Se uita fata uimita. Sigur… -Eu ma numesc Bakin, iar tu esti… -Eu sunt Jeanne. Imi pare bine de cunostiinta. -Si mie. Si acum sa dansam. In timp, cele doua surori suspinara in acelasi timp. -Se pare ca suntem singure la aceasta petrecere. -Da, pacat. Fie, daca pe ele le-au ales ca partenere atunci, asa sa fie. Corect? -Da, ce ar fi sa stam aici? -Oricum nu avem ce face. -Buna seara! -Hmm? -Noi suntem Ran si Yoru. Ati dori sa ne acordati acest dans? -Vorbiti cumva cu noi? -Sigur, doar nu vorbim cu peretii, corect Yoru? -Corect Ran. Deci, ne acordati acest dans? -Sigur. -Eu sunt Ayaka. -Imi pare bine de cunostiinta, zise Yoru. -Iar eu sunt Rory. -Si mie imi pare bine de cunostiinta. Sa dansam. -De ce doua fete frumoase ca voi ati fost singure? Ca acum numai sunteti. -Se pare ca nu am avut partener. Dar acum avem. -Da, asa e. Toata lumea era cuprinsa de febra dansului, nimenu nu statu locului si dansau, dansau, dansau. Nimeni nu era oboist mai ales ca aveau asa perteneri/partenere. Toata lumea era fericita. Cum petrecerea era la un hotel de renume, desigur cu terasa si o piscina. De ce un hotel? Pentru ca daca cineva era obosit, putea sa mearga sa se odihneasca. Si desigur, fiindca nu puteau merge nopate acasa singuri, sau mai ales sa conduca, vor dormi la hotel. Dupa dansul obositor, multa lume s-au oprit putin si s-au oprit la terasa sa respire un pic de aer curat. Primii au fost Hitomi cu Ai, dupa care au inceput sa meraga la piscina. -Hitomi, deci ti-a placut la nunta? -Cum sa nu imi placa, a fost ditractiv. De mult timp nu m-am mai distrat asa de bine. Dar tu? -Si eu. Mai ales mi-a placut sa dansez cu tine. -Si mie. Si o saruta pasional, iar Ai ii raspunse cu aceeasi pasiune. Intre timp la piscina: -Jeanne, vreau sa iti spun ceva. -Ce, Bakin? -De cand te-am vazut la acea masa singura, m-ai fermecat cu frumusetea ta. Si… si… -Si ce? -Vrei sa fii iubita mea? -Ce? -Daca nu vrei te inteleg. Caci doar acum ne-am intalnit, si inteleg daca nu vrei. Dadu sa plece, cand deodata: -Da! -Ce-ai zis? -Veau sa fiu… iubita ta! -Serios? -Da. Ii sari inbrate si saruta cu toata puterea ei. In acelasi timp, Yukyo cu Kumikyoru le intrebase la fel pe Ayame si pe Rena, iar ele au acceptat. Yoru cu Ren le-au intrebat, pe ringul de dans, acelasi lucru pe Ayaka si Rory. Desigur si ele au acceptat. Toata lumea era fericita. Obositi, lumea s-au gandit sa mearga la piscina, unde se intalnisera cu totii. -Hei, ce faceti? Ii intreba Hitomi pe toti. -Se pare ca ne-am hotarat sa venim cu totii aici, si se pare ca ne-am intalnit. Au facut cunostiinta cu partenerii fiecaruia si au stat de vorba. -Mi-a venit o idee! -Ce ti-a mai venit acum in capul ala Bakin, spuse Ai? -Baieti veniti putin in coace. Fetele nu au voie. -Ce vrei? -Ce am zice sa le facem o baie fetelor? -Hmm, sa le aruncam in piscina? Eu unul zic ca e o idee buna. Voi? -Si noi suntem de accord. -Bun atunci, fiecare isi ia partenera, si o aruncam in apa. -OK, sa mergem. -Gata. -Puteti sa ne spuneti ce ati vorbit. -Sigur, dar nu in cor, trebuie sa va spunem la ureche. -Bine, dar fara smecherii. -Da, asa o sa facem. Apropiindu-se fiecare de partenera sa, o lua in brate si o arunca in apa. Facura o baie bune dupa care, merse fiecare in camera lor de la hotel. Jeanne
07.08.200854.1KB
nr 64 sasuke and sakuranr 64
25.10.200829.1KB
:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  o asta este bestiala faze amuzante:rotfl: :rotfl: :rotfl: o asta este bestiala
25.08.200838.9KB
3 galleries3
01.09.200814.4KB

 
alta  :d sasuke uchihaAlta :D
13.08.200848.1KB
2. :nebun: rosetta2. :nebun:
16.08.200821KB
cum arata ingerul tau rezultatul meu a fost: cum arata ingerul tau Rezultatul meu a fost: " ingerul tau este liber tu atunci cand crezi in el te va proteja bravo tie" Al tau care este? Click aici si afla!
07.11.200828.1KB
nr 4 sasuke uchihanr 4
24.10.200820.8KB

 
88 misa amane cosplay88
17.10.200833.2KB
nr8 sasuke uchihanr8
27.11.200820.3KB
nr 9 sakura harunonr 9
02.12.20085.4KB
voce: satomi arai

nu prea multe se ştiu despre coco poate pentru cā apare la seriilor.Voce: Satomi Arai Nu prea multe se ştiu despre Coco poate pentru cā apare la sfârşitul seriilor. Tot ce ştim e cā ea este prinţesa galbenā din Oceanul Pacific. Când a fost eliberata de Luchia, ea îi spune tot ce ştie despre rolul Sarei in distrugerea impārāţiei sirenelor. În unele episoade ne dām seama cā ea(Coco)e atracţia multor bāieţi.Ca descriere ea are parul blond lung si ochii galbeni. Ea a fost capturata de Sara. Este la fel ca Noelle: migrenele o cuprind cand danseaza si canta. E cea mai prevazatoare si mai ingrijita (ingrijirea duce la extrem de cele mai multe ori) dintre sirene, dupa Caren. Coco poate fi asemanata cu un trandafir galben. Noi stim ca trandafirii sunt superbi si ca se dau de Ziua Indragostitilor-Coco e fata visurilor oricarui baiat! ●În manga ea este prietenā din copilārie cu Sara.
08.08.200828.7KB

 
noot hot or notnoot
09.08.200823.9KB
urmatoarea ^_^
trupa galleriesUrmatoarea ^_^ Trupa
30.10.200836.9KB
36 galleries36
29.08.200827KB
26 nanami lucia26
08.10.200853.1KB

 
8 sailor moon sau usagi tsukino8
03.09.200822.5KB
mie de vampiri, varcolaci, painjeni mari..... :rolleyes:  :rolleyes: temerile noastremie de vampiri, varcolaci, painjeni mari..... brrrrrrrrrr..... :rolleyes: :rolleyes:
13.12.20088.8KB
mai pun       poza nr 17 mai am 14 de pus :razz:  :razz:  :razz: reneemai pun anamaria.cupes poza nr 17 mai am 14 de pus :razz: :razz: :razz:
05.12.20087.9KB
nr 29 (celalalte sunt la galleries , inuyasha & kagome si inuyasha) sesshomarunr 29 (celalalte sunt la Galleries , Inuyasha & Kagome si Inuyasha)
17.01.20098.1KB

 
ador poza asta galleriesador poza asta
09.08.200840.5KB
img inger (tenshi)img
26.09.200836.1KB
8 galleries8
15.09.200838.9KB
nr 4 neiji hyuuganr 4
27.11.200815.2KB
InapoiInainte