Colectia de poze animeandmangaforever.3xforum.ro
Total 4759 poze.

InapoiInainte

 
17 sailor venus sau minako aino17
01.09.200829.2KB
1 sakura haruno1
16.09.200848.6KB
cap.16 atunci! e toata lumea prezenta? vad ca nimeni nu ma asculta. voi face cand profesorul facuCap.16 Excursia -Bine atunci! E toata lumea prezenta? Vad ca nimeni nu ma asculta. Voi face prezenta! Pana cand profesorul facu prezenta, mai aparura Ai cu verisoarele ei, si Hitomi cu cei doi frati Ai lui. Chiar daca era o excursie in folosul scolii, puteau fiecare sa isi duca pe cine vor, atata timp cat vor plati si la microbuz. -Deci toata lumea e prezenta, chiar daca sunt mai multi, am sa va spun ceva inainte de plecare! Stiati ca la padure exista si un lac? -DA! -Ce bine ca m-a anuntat Hitomi! -Da, bine am facut Ai! Altfel ratam sansa de a te vedea in costumul de baie! Care ti l-ai adus? -Prostule! Nu ma intreba de fata cu ceilalti! -Ce, ti-e rusine? -Da! “Prostule!” -Se pare ca eu nu am stiut! Off! -Ce ai patit Bakin? Intreba Hitomi, desi stia ce a patit. -Mi-am uitat costumul de baie, nu am stiut ca va fi si lac. -Se pare ca eu mi l-am adus! -Nu-I corect Jeanne, de ce nu mi-ai zis nimic? -Am crezut ca stii? -Dar, uite nu am stiut. -Da, vad. -Iti voi imprumuta eu slipul meu de baie, caci am doua! -Tu? Hitomi, tu sa imi imprumuti mie ceva? -Daca nu vrei nu iti dau! -Ba da, imi trebuie, doar ca ma mir ca tu sa imi imprumuti ceva de la tine. -Da, chiar minune! Unde sa scriu, ca Hitomi al meu imprumuta ceva de la el? Spuse Ai razand. -Mai lasati-ma in pace. -Bine. -Si acum sa pornim! -Da, domnule. -Excursie, venim! Scoala, plecam. Dupa o ora de mers, caci era destul de departe padurea, au ajuns in sfarsit. -In sfarsit, credeam ca nu mai ajungem? Oare de ce suntem asa departe de padurea asta? -De unde sa stiu, Hitomi? Nu uita ca sunt noua pe aici! -Da, da, am inteles. Deci hai sa ne montam cortul. -<>, cum adica? Noi? -Da, noi doi! Tu cu mine Ai! Sau vrei sa dormi cu altcineva? Nu uita ca noi doi am mai dormit impreuna! Daca nu dormi cu mine, le voi spune la toti… -Bine, mai incet. Am sa dorm cu tine. -Asa, si acum sa ne scoatem corturie si sa le montam. -Da, sunt in spatele tau. -Perfect! -Jeanne, tu cu cine vei dormi? Intreba Bakin. -Pai, nu stiu, nu prea cunosc lumea pe aici. -Atunci, vei dormi cu mine? -Chiar vrei sa ma lasi sa dorm cu tine? -Cum sa nu, inca ma bucur, ca nu voi fi singur. Sa mergem sa ne montam cortul. -Da. -Deci, voi doi ce faceti, stati impreuna, sau fiecare cu prietenele lor? Ii intreba Hitomi pe fratii lui. -Din pacate nu! (rad toti trei). -Nu vom sta impreuna! Eu voi cu Ayumi, si Kumikyoru va sta cu Rena. -Se pare ca si Yoru va sta Rory! Zise Ai. -Da, si sora-mea va sta cu Ren. -Hey, Rena, ce faci aici? -Ce crezi, am venit dupa jumatatea mea. -Se pare ca toata lumea si-a gasit perechea, spuse Hitomi, cu o voce… mai avea putin si incepea sa rada. -Ce te-a apucat? Il intreba Yukyo. -Uita-te in partea aia! -Ce… Doamne, nu imi vine sa cred! -Aia, ce mai e? mai bine zis, cine mai e? intreba Ai, mirata. -Se pare ca e… nu mai pot… iubita profului… -Chiar ca nu imi pot inchipui asa ceva… Sigur nu e sora, sau stiu si eu, altcineva? -Auzi, daca e sora lui, de ce se giugiulesc in fata tuturor… deci trebuie sa stau jos, caci altfel am sa mor in picioare… de ras… -Hai, ca e culmea… unde a putut sa isi gaseasca o asemenea vrajitoare urata? Bine, mai ne vedem, ma duc si eu sa imi montez cortul. -Bine, Yukyo, eu raman aici pana se linisteste Hitomi din ras, si poate o sa montam si noi cortul intr-o zi. Pa! -Gata, hai sa il construim. Pana cand se inserase afara, toata lumea erau gata cu corturile, si chiar unii care au terminat inainte au adunat lemne pentru focul de tabara, ca sa spuna povesti de groaza. Unii care nu au vrut sa asculte s-au dus sa se plimbe sau s-au dus in corturile lor. -Deci, care incepe cu o poveste? -Incep eu, domnule profesor. -Bine Hitomi. Te rog incepe. -Sa vedem. “Era o familie formata din sot, sotie, fetita lor si un catel. Aceastia locuiau la bloc la parter. Intr-o seara parintii fetitei au vrut sa se duca la o petrecere si au lasat-o pe fiica lor si catelul acasa cu o bona. Parintii i-au zis bonei sa incuie toate ferestrele si usa de la intrare ca la parter nu stii niciodata cine mai sare pe geam ...Asa a facut bona imediat dupa plecarea sotilor. Se facuse 11 noaptea si era timpul sa se culce fetita. Bona a dus-o in camera ei a bagat-o in pat.. a invelit-o iar cainele s-a bagat sub patutul fetei. Bona s-a dus in sufragerie si in scurt timp au adormit si ea si fata. Pe la 1 noaptea se aude picurand apa. (Stiti sunetul ala care de multe ori te sperie"pic, pic, pic" Fetita s-a trezit, s-a ridicat din pat sa vada de unde curge apa! Se ridica in picioare, baga mana sub pat sa vada daca mai e catelul ei si aceasta o linge pe mana. Fetita se duce la baie .. aprinde lumina si vede ca nu e strans bine robinetul. Il inchide si se duce dupa aceea inapoi in pat. Adoarme pana pe la vre-o 2-3 cand iar aude sunetul acela "pic, pic, pic". Fetita se ridica din nou din pat si baga mana sub acesta. Atinge catelul si acesta o linge pe mana. Fata se duce iarasi la baie vede ca robinetul e bine inchis dar sunetul tot se aude. Se duce apoi la bucatarie si vede ca aici curg picaturile din robinet. Inchide bine robinetul si se duce iar in pat. Adoarme din nou dar pe la 4 dimineata (parintii tot nu ajunsesera acasa) iar se aud picaturi curgand. Fata se ridica iar din pat... baga mana sub el. Vede ca o linge cainele. Se duce la baie - robinetul inchis. Se duce la bucatarie - robinetul inchis.Fata intra in panica pentru ca inca se auzeau picaturile. Se hotaraste sa o trezeasca pe bona. Intra in sufragerie...se uita la canapea o vede pe bona dormind...nu avea treaba...si deodata privirea ii este atrasa spre coltul sufrageriei unde era cainele ei spanzurat si injunghiat iar sunetul scos de sangele care lovea podeaua era "pic,pic,pic". Fetita nu mai stia ce sa faca...nici sa tipe nu mai putea...dar a reusit sa fuga inapoi in camera ei in pat. Din pat,a vazut o placuta sau ceva pe care scria cu sange "Ghici cine te-a lins"...” cam asta e povestea! Deci ce ziceti? -Interesant Hitomi, atcineva? -Da, voi incepe eu! -Bine Ai, da-I drumul! -Asa… “Un barbat ce locuia intr-o vila, intr-o seara, vede la poarta sa o femeie. Era dragutza, imbracata intr-o rochie crem, frumoasa, iar lui i-a placut. A intrat in vorba cu ea, s-au inteles super bine, shi au hotarat sa se mai intalneasca a doua zi, in acelasi loc, la aceeasi ora. S-au intalnit, au stat de vorba tot la poarta, penrtu ca ea nu dorea sa fie vazuta in localuri publice, el a aflat totul despre ea, adresa, tot. La despartire, femeii ii da sangele pe nas, iar el scoate o batista shi i-o da sa se sterga. Femeia pleaca cu batista, promitand k va veni shi in ziua urmatoare. Insa aceasta n-a mai aparut. El este foarte dezamagit, insa incerca sa uite...Dupa cateva luni, nemaiputand indura dorul, se hotaraste s-o caute. Ajunge la adresa data de ea shi afla, uimit, k frumoasa doamna cu care a conversat era maritata....shi...MOARTA de opt ani. Nu-i vine a crede, shi insista sa mearga la mormantul acestea, sa se convinga. Vaduvul este de acord, ba chiar sugereaza sa deshumeze corpul femeii, k sa nu mai existe nici un dubiu..La cimitir ajung destul de tarziu...shi dezgroapa sicriul. Cand au deschis capacul...au vazut k femeia era intoarsa cu capul in jos, imbracata cu aceeasi rochie crem cu care a vazut-o barbatul..dar..shi cel mai sinistru..tinea strans in mana batista plina de sange pe care acesta i-a dat-o...” -Domnule profesor? -Da, Ayumi… -Pe aici… aaa… sper ca… nu sunt… cimitire, corect? -Nu te teme, chiar daca sunt sau nu, aceasta e doar o poveste. Nu iti face griji. -Bine. -Eu unul, zic ca e destul pe ziua de astazi. Gata cu povestile. -Haideti, nici macar nu a fost infricosator. Dar totusi, sa mai spunem una. Cui ii e frica, sa mearga sa doarma cu gainile. -Bine Kumikyoru. Mai una si dupa aceea la culcare. -Bine, am sa spun eu una. “O seara frumoasa de vara. Eu 5 prieteni, 3 baieti si 2 fete, intr-o camera desenam niste harti si stabileam rute. Ne bateam capul cu ele de ceva timp si deja se facuse tarziu, cred ca era trecut de miezul noptii. La un moment dat, intr-un moment de liniste, becul a inceput sa clipeasca usor. Nici unul nu a luat in seama, dar peste cateva minute a inceput iar sa clipeasca si mai rau si deodata, la cat de cald era in camera, sa-a facut foarte frig. Un curent rece a inceput sa circule si toate foile au zburat practic prin camera ..... pana sa ne dam seama ce se intampla, geamul si usa sa-au trantit la perete in acelasi timp. Ne-am ridicat in picioare nedumeriti si, ca si cum nu ar fi fost destul de infricosator, lumina sa-a stins pentru cateva secunde moment in care toti au tipat cat i-a tinut gura...apoi lumina a revenit , dar doi dintre "prietenii" mei nu au mai revenit niciodata...” -Deci cam atat in seara aceasta. Mai spunem si maine. -Eu una sunt de acord. Yukyo asteapta-ma, nu ma lasa singura. -Deci, pana maine, ce vom face? Intreba Ai. -Daca vrei iti pot arata eu… -Nu mersi Hitomi. Hai sa dormim odata. -Bine, sunt de acord. Sunt mort de oboseala. Pe maine baieti. iubita profului
08.08.200837.9KB
chibi sailor chibi chibichibi
09.09.20081.7KB

 
21 sailor mars sau rei hino21
03.09.200858.6KB
22 povestea22
03.09.200821.3KB
imi plac ipostazele astea, atata am ras la ele :rotfl:  :rotfl: pun si eu una :rotfl: faze amuzanteimi plac ipostazele astea, atata am ras la ele :rotfl: :rotfl: pun si eu una :rotfl:
25.08.200863.2KB
de mn pe comp drendren...............desenat de mn pe comp
26.09.20086.4KB

 
ms mult... uite mai pun :razz:  :rotfl: yo********ms mult... uite mai pun :razz: :rotfl:
31.08.200821.8KB
20 cosplay20
02.09.200828KB
aici sunt eu la o prietena, dar poza e cam veche, e de acum doi ani nu faceti infart...aici sunt eu la o prietena, dar poza e cam veche, e de acum doi ani
07.08.200828.3KB
2. astea nu sunt asa de dar le-am pus cosplay2. astea nu sunt asa de extraordinare dar le-am pus
04.09.200860.6KB

 
scary movie:))
13.08.200817.4KB
9 calumon sau culumon si impmon9
01.09.200823.9KB
si asta e tot de pisicile luna, artemis si dianasi asta e tot de mn.....................artemis
09.09.20085.3KB
sincer din acest anime nu am preferinte sorasincer din acest anime nu am preferinte
14.08.200869.5KB

 
sailor mars colajele melesailor mars
16.08.200852.8KB
5 :nebun: sakura si shaoran tsubasa5 :nebun:
18.09.200825.2KB
impmon... :nebun: :)) calumon sau culumon si impmonImpmon... :nebun: :))
12.08.200821.4KB
dren drendren
26.09.20085KB

 
am si eu :d edwardam si eu :D
07.08.200850.3KB
imi place foarte mult de sora.e foarte draguta si ambitioasa soraimi place foarte mult de sora.E foarte draguta si ambitioasa
28.01.200925.6KB
12 anime music12
21.09.200828.9KB
111 misa amane cosplay111
17.10.200829.8KB

 
12 nijikon pic12
02.11.200828.9KB
nr 7 gaaranr 7
02.12.200817.6KB
sa vad: batran, curajos, puternic, frumos (putin zis) si fustangiu :rotfl: jiraiyasa vad: batran, curajos, puternic, frumos (putin zis) si fustangiu :rotfl:
12.08.200868.5KB
ultima pt azi :d sasuke uchihaUltima pt azi :D
09.08.200830.1KB

 
nr 15 sasuke and sakuranr 15
25.12.20085KB
12 nanami lucia12
08.10.200860.4KB
2 tazusa sakurano2
08.09.200812.4KB
43 nanami lucia43
08.10.200864.1KB

 
i :rotfl: i hate /i lovei love pisicile :rotfl:
24.12.20089KB
nr 11 temarinr 11
27.11.200820.4KB
scz..am pus aceeashi poza k mai 3 sakura harunoscz..am pus aceeashi poza k mai sus...scuze!!!! nr 3
02.12.200846.1KB
ea este o plină de ce a pe cont propriu pentru o de timp ca sailor v. numita mina în variantaEa este o visătoare plină de viaţă ce a acţionat pe cont propriu pentru o perioadă scurtă de timp ca Sailor V. Numita Mina în varianta engleză ea îl are ca partener pe Artemis, o pisică ce lucrează împreună cu Luna în sfatuirea celor 5 Senshi(Gardiene). Ea se transformă în Sailor Venus,Luptătoarea Dragostei,fiind şi liderul celor 4 Senshi ce o apără pe Prinţesa Serenity. Minako visează să ajungă o cântăreaţă şi un idol pentru toţi aşa că se duce la fiecare audiţie posibilă. În Live-Action ea este o celebră cântăreaţa.
08.08.200824.2KB

 
super cam scurt, mergea daca mai scriai cate ceva pe-ici pe colo :zzz: ....mia placut ultimulsuper capitol...dar cam scurt, mergea daca mai scriai cate ceva pe-ici pe colo :zzz: ....mia placut ultimul capiton, din acest sezon....(sper)....mi-ar placea sa fie si sezonul doi....deci...bafta in continuare!! :rotfl: see ya! :razz:
15.12.200860.1KB
nr 4 hinata hyuuganr 4
24.10.200828.4KB
dlagutza e  :nebun:  hot :d hot or notooooo....ce dlagutza e :nebun: hot :D
17.10.200845.6KB
next one ^_^ galleriesNext one ^_^
10.09.200837.3KB
InapoiInainte