naruto quizzzzz Rezultatul meu a fost: "sasuke este marea ta iubire, te iubeste si tine la tine" Al tau care este? Click aici si afla!
20.10.2008
28.1KB
16
03.09.2008
37.4KB
larva
05.10.2008
28.1KB
inuyasha si koga
17.01.2009
8.5KB
4
09.08.2008
63.3KB
Lumiere 2
12.08.2008
45KB
Ce crede un personaj NARUTO despre tine? Rezultatul meu a fost: "Nume:Akeboshi Naruka
Naruto:O pustoaica!
Sasuke:E enerveanta!
Hinata:Hmm...
Ino:Arata ca bunica mea
Neji:Pfff e belea gagica
Orochimaru:as putea s-o folosesc pe post de momeala
TenTen:O invidiez
DEidara:Arata....NASOOOOL!
Shino:E draguta...Cred ca ma iubeste!
" Al tau care este? Click aici si afla!
23.09.2008
28.1KB
Cap 2
Accidentul
- Leon! stiga de pe hol Layla.
- Da.
Leon isi sterse lacrimile si se duse pe hol.
- As putea sti cum se simte Sora?
- Sora se simte bine dar daca vrei s-o vezi du-te inauntru.
- Bine.
Leon se indeparta de camera Sorei.
- Layla-san ce faci aici?
- Am venit sa vad ce mai faci. Yuri m-a trimis pentru ca el nu ar vrea sa te vada suferind.
Sora se ridica din pat insa in momentul in care care s-a ridicat a cazut. Sora incepu sa planga.
- Layla-san ce mi s-a intamplat de ce nu ma pot ridica?
Layla o ridica pe Sora si o aseza pe pat.
- Te-ai lovit groaznic la picior cum ai vrea sa poti sta in picioare?
- Eu... Dar ce vom face cu spectacolul si cu manevra?
- Pur si simplu vor fi anulate.
- Nu! Voi continua sa lupt! Voi merge in continuare! Tu ai focut la fel! Eu de ce n-as face?
- Faci ce vrei!
Acestea fiind spuse Layla pleca si tranti usa dupa ea. La auzirea zgomotului usii Yuri veni fugind catre usa Sorei. Cand a ajuns o vazuse pe Layla trisa stand sprijinita de peretele de viz-avi de camera Sorei. Yuri uimit o intreba:
- Ce s-a intamplat aici?
- S-a intamplat exact cum am crezut!
Zicand asta Layla il imbratisa pe Yuri.
- Ea nu mai poate face manevra! Nu poate merge!
- Nu se poate!
- Ba da! Insa ea vrea s-o faca! Vrea sa faca manevra!
- Dar daca nu ma insel si tu ai facut la fel nu?
- Da. Ai dreptate...Layla incepu sa planga.
- Layla...zise Yuri sarutand-o.
Cei doi se uitara unul la celalalt iar apoi Layla il imbratisa iar pe Yuri zicandu-i:
- Yuri daca Sora vrea s-o faca o voi ajuta! Nu ma voi impotrivi!
- Layla ma bucur ca ti-ai dat seama!
Dupa ce aceste cuvinte au fost spuse Yuri o loa in brate pe Layla si pornira spre dormitorul lor.
In acest timp in camera Sorei...
- Fool voi putea face manevra? Te rog zi-mi!
- Da Sora! Vei putea dar...
- Dar ce se va intampla? intreba Sora in timp ce incepu sa planga.
- S-ar putea sa nu mai poti juca pentru un timp apoi!
- Bine! O voi face!
22.09.2008
23.6KB
am ami gasit si eu:D
nr1 unde tine Sasuke mana:>:>:> :rotfl:
09.11.2008
23.5KB
5
03.09.2008
29KB
sailor neptune
04.11.2008
15KB
34. eu zic sa il vedeti k te distrezi de minune
mi-a placut episodul asta la nebunie :finger:
16.08.2008
31.6KB
jiralaia asa ii spun eu scz pentru fanii lui :rusine: :nod: !
18.10.2008
45.8KB
6
08.10.2008
31.3KB
3
08.08.2008
44.3KB
o poza cu Zoey Corina Bridget shi Kiki
12.08.2008
46.6KB
Alta :D
09.08.2008
23.5KB
nr 8
17.01.2009
4.5KB
yuki e tare frumos... :rusine: :rotfl:
19.09.2008
5.1KB
da dar sa stiti ca sara il place pe gaito :nod:
08.01.2009
20.4KB
1. Larisa ^_^
2. 14.....
3. Gemeni :D
4. Nush...deobicei primesk ce imi doresk mai degraba ce imi place...sincer acuma nush....
5. Nush sigur sunt multe lucruri..dar cel mai din prezent a fost azi la ora de muzika o colega a zis in lok de clasicismului ciclismului :rotfl: :rotfl: :rotfl:
6. Kred ca at cand sunt cu pers. iubita shi este un momnt molt asteptat de mn, in care ma simt in al noualea cer :D
7. Pai...as vrea sa devin notara...asta la job :D
8. Pai pizza :D:X :nebun: , laptele de pasare pe care il face mama :X + papanasul :X le ador :D
9. NU mai stiu...kred ca l-am gasit singurika :D dar nu's singura... dar cel mult 90% :D
10. NOO nici gand :D
11. Tot ...dar cel mai mult sincer galeria ca sa zik asa cu ficurile :X:D
12. Basket volei shi fotbalul :X:X stiu ca is fata dar nah imi place :D
13. Sontetzi sooper dragutzi shi simpatici... ^__^ shi imi suntetzi totzi foarte dragi ^_^.
14. Pisicutzele :X:X:X:X iepurashii :X:X:X tigrii :X:X:X shi caprioarele :X:X:X nu pot sa aleg intre ele ^_^:D
15. O foosta colega...vai da ce enervanta poate fi :x
16. Da. ^_^ Un fratzior micutz de 4 anisori :D Il besk molt.
17. No
18. Sa stau molt cu prietenii shi sa ma distrez cu ei :X a stau cu pers iubita sa ask muzika sa ma uit la animeuri :D sa scriu ficuri :D
19. Scoala :)) shi faptul ca trebuie sa invatzam asa de molt :-<
20. Soper ^_^ Imi place :D
21. Sigur ^_^
Vorbe dulci sunt usor de spus, lucruri dragute sunt usor de cumparat, dar oameni de treaba sunt greu de gasit, viata se termina cand tu incetezi sa visezi, speranta moare cand tu incetezi sa crezi, dragostea se termina cand tu incetezi sa mai tii la cineva, prietenia se sfarseste cand tu nu mai imparti, asa ca imparte cu cine crezi ca iti este prieten, sa iubesti fara conditii, sa vorbesti fara intentii, sa daruiesti fara motive, sa tii la cineva fara explicatii, e inima adevaratei prietenii...... !!!
13.11.2008
19.5KB
Tot el ^_^
18.09.2008
8.8KB
some other pics :)
21.12.2008
33.6KB
hot
hot or not hot?
07.08.2008
16.1KB
ce gasesc si yo prin arsenal... da macar aici e singura :rolleyes:
11.01.2009
7.9KB
Usagi Tsukino (月野 うさぎ, Tsukino Usagi?) este personajul principal, fiind numită în dublajul englez Serena. Usagi este o şcolăriţă neatentă cu o capacitate enormă de a iubi, care se transformă într-o eroină numită Sailor Moon, care luptă cu forţele răului. Începutul seriilor o prezintă ca fiind o fată imatură, care urăşte să se lupte cu răul, dorind nimic altceva decât să redevină o fată obişnuită. Pe parcurs, ea va putea să îi protejeze pe cei dragi folosindu-şi puterile.
Numele său înseamnă Iepurele Lunii. Hobbyurile sale sunt jocurile video şi cumpărăturile. Îi plac foarte mult îngheţata şi prăjiturile şi urăşte morcovii. Materia favorită de la şcoală este economia şi nu suportă matematica. Viseaza să fie o mireasă frumoasă. Usagi se caracterizează mai mult prin sentimentele sale de iubire şi dorinţa de a aduce lumii pacea. Ea este Sailor Moon şi Prinţesa Serenity din Imperiul Mileniului de Argint de pe Lună.
Serena, numele lui Usagi's din varianta în engleză a seriei, este derivat din "Serenity," numele folosit de Usagi în viaţa sa anterioară. În manga tradusă în engleza, ea este strigată mai mult după porecla Bunny (Iepuraş), care este traducerea literală a cuvântului usagi. Prietenul ei, Mamoru Chiba, i se adresează folosind "Usako" ( care este un diminutiv, sufixul -ko traducându-se drept "copil").