Colectia de poze animeandmangaforever.3xforum.ro
Total 4759 poze.

InapoiInainte

 
poze galleriespoze
07.08.200849.7KB
nr 7 team 7nr 7
25.10.200830.8KB
mamoru chiba 衛, chiba mamoru?) este un student puţin mai în decât usagi. dublajul englezMamoru Chiba (地場 衛, Chiba Mamoru?) este un student puţin mai în vârstă decât Usagi. Dublajul englez îl numeşte Darien. Ca şi copil a suferit un accident de maşină, care l-a despărţit de părinţii săi şi provocându-i pierderea memoriei, Pe parcursul seriilor are nişte abilităţi precognitive, inclusiv vise care îl inspiră să folosească deghizarea lui Tuxedo Mask şi să lupte alături de Sailor Senshi. După o confruntare relaţională, el şi Usagi îşi amintesc vieţile anterioare şi se îndrăgostesc din nou.
07.08.200829.7KB
mai am ... poate cateva.... sau poate asta a fost ultima... sa ma uit eclairmai am ... poate cateva.... sau poate asta a fost ultima... sa ma uit
11.01.20097.6KB

 
chibi :x:x
28 sasuke and sakuraChibi :X:X 28
07.11.200825.8KB
25 galleries25
08.09.200835.4KB
7 galleries7
08.10.200823KB
chibi sailor chibi chibichibi
15.09.20083.7KB

 
1 anime girls1
19.09.200828.8KB
si nr 10 sasuke and sakurasi nr 10
26.11.200815.7KB
alyy..pe uh'nu te-am vazut thare poti spune ce varsta ai? :rusine: sa pun in alt topic? nu facetialyy..pe uh'nu te-am vazut niciodata..eshti thare dlagutza...imi poti spune ce varsta ai? :rusine: asaaa..mee..trebuie sa pun separat,adica in alt topic?
08.08.200826.1KB
next oooneee sesshomarunext oooneee
18.01.200942.4KB

 
4 edward4
11.08.200876.6KB
un animalut pufos care il primeste zoey cand devine o mew mew :) minimewun animalut pufos care il primeste zoey cand devine o mew mew :)
12.09.20085.3KB
23 chii23
31.08.200842.5KB
14. kaleido star poze ptr concurs nina14. Kaleido Star
15.08.200861.8KB

 
alta poza :d astea sunt cu ea dar din shippuden :d  :d sakura harunoAlta poza :D Astea sunt cu ea dar din shippuden :D :D
13.08.200820.4KB
hot hot hot


hot or not? hot or nothot hot hot hot or not?
16.09.200842.1KB
imi place moolt de el...aici punetzi doar poze cu el:) ryuichi sakumaImi place moolt de el...Aici punetzi doar poze cu el:)
24.08.200827.2KB
2 henry2
01.09.200855.8KB

 
alta... gokualta...
25.08.200838.7KB
poze cu toti galleriespoze cu toti
07.08.200812.2KB
32 cosplay32
02.09.200815.8KB
3 galleries3
17.01.200927.7KB

 
alta :d light iagamiAlta :D
16.08.200819.1KB
12 galleries12
16.08.20088.4KB
6 galleries6
31.08.200842.3KB
cap. 37 secretul dintre ai si ca te amuzi pe seama lor, dar te vei amuza oare dupa ce iti voi spuneCap. 37 Secretul dintre Ai si Renji -Vad ca te amuzi pe seama lor, dar te vei amuza oare dupa ce iti voi spune asta? -Ce? Nina se intoarse si pana cand sa vada cine e in spatele ei, aceasta fu trantita de peretele din apropiere. Aceasta scoase un mic zgomot de durere, si se uita in ochii celui care o priveau. -Ce vrei de la mine? Intreba fata speriata. -Ce vreau? Buna intrebare. Vreau ca tu sa nu spui la nimeni ce ai vazut ieri. -Adica? Ce vrea sa insemne asta? -Stii bine, si nu ma fa sa repet caci nu imi place. Din departare, Hitomi observa intreaga scena care se petrecea si renunta sa il mai urmareasca pe Flash, care se parea ca a cazut peste niste copii de clasa a V-a, ce ii stateau in cale. -Raspunde pentru numele lui Dumnezeu, ai fost sau nu? -Unde sa fie? Intreba Hitomi ce aparu din partea stanga. -Ce te bagi? -Uite ma bag. -Stii ce, nu ai de ce sa te bagi, asa ca sterge-o. -Mai, mai, mai Renji, nu te-ai invatat minte, asa-i. Ma bag fiindca ea e prietena mea, mai bine zis, iubita mea. Din partea dreapta Ai statea inmarmurita la auzul cuvintelor lui Hitomi. Dar de ce ii pasa ca Hitomi are prietena? Si ea il are pe Renji, deci ar trebui sa nu ii pese. Dar ii pasa… -Atunci daca e prietena ta, ar trebui sa stii ca ne-a spionat. -Pe cine a spionat? Pe tine si Ai? -Da, pe noi doi, nu-i asa Ai? O intreba tanarul. -Da, asa e. -Si pot sa stiu de ce o amenti ca v-a spionat? Caci ea nu va cunoaste, si nu cred ca ati facut ceva interzis ca sa va spioneze. Nu-i asa? Zise Hitomi. Renji ramase putin pe loc, la fel ca si Ai. Niciunul nu mai scoase nici un cuvant, pana cand Renji incepu sa zica. -Normal ca nu am facut nimic interzis. -Atunci de ce vii si urlii asa la ea? -Pai… -Nici un pai. Inca ceva: unde v-a vazut? -L-la-la scoala. -Unde mai exact? -Ce tot vrei sa aflii? -Raspunde la intrebari si iti voi zice apoi. Unde si cand? -In clasa, si cam pe la 18:00, interveni Ai. -Multumit? Intreba Renji, strangand din pumn. -Si inca cum. Pe la acea ora, Nina nu a fost la scoala, a fost cu mine, si dimpotriva nu avea ce cauta la scoala atunci. -Atunci cine dracu ne-a spionat? Spuse Renji, vazandu-se furia din ochii lui. -Nu stiu, iar de acum inainte sa nu o mai hartuiesti pe ratusca mea fara nici un motiv sau dovada. Sa mergem Nina. Zise Hitomi cu un calm in glas, de iti vinea sa ii sari in brate. La auzul cuvatului “ratusca” aceasta incepu sa isi aduca aminte cum o alinta pe ea Hitomi cand erau impreuna. Deodata, Renji se intoarse si pleca fara Ai. Aceasta se intoarse si ea, si il lua de brat dupa care ii sopti cateva cuvinte la urche si il saruta, dar uitandu-se in spate sa vada daca vede cuplul abia plecat. Hitomi si Nina nu se mai vedeau deloc, deja acestia aflandu-se la mare departare de ei. Orele terminandu-se, iar Hitomi cu Nina, se gandeau sa se duca la pizzeria “5 colturi”(se numea asa din cauza ca se afla la cinci colturi departare, adica trebuia sa mergi cinci colturi ca sa ajungi la ea), ca sa se mai relaxeze si ei, si sa manance o pizza. Ajunsi la pizzerie, acestia comanda o pizza mare, cu sos de rosii, mozzarella, ciuperci, salam picant, sunca, ou si masline. In timp ce asteptau, au mai comandat cate un suc si au inceput sa vorbeasca diverse. -Oare de ce te-a hartuit Renji asa? -Nu stiu. Chiar nu am nici o idee. Inca m-a surprins cand a venit asa la mine. -Ce ti-a spus? -Vad ca te amuzi pe seama lor, dar te vei amuza oare dupa ce iti voi spune asta? -Ce? -Ce vrei de la mine? Intreba fata speriata. -Ce vreau? Buna intrebare. Vreau ca tu sa nu spui la nimeni ce ai vazut ieri. -Adica? Ce vrea sa insemne asta? -Stii bine, si nu ma fa sa repet caci nu imi place. -Cam asa a fost. -Hmmm… -Pizza dumneavoastra. -Multumim. Zise Nina. -Perfect, sa mancam, si ne mai gandim apoi la aceasta problema. -Cum zici tu. Cei doi s-au pus pe mancat pizza, vorbind si glumind pe seama multor lucruri. Dupa o ora de stat si mancat pizza, cei doi parasira localul si se indreptara spre casa. De aceasta data trebuia sa mearga mai mult decat de obicei acasa, deoarece localul era destul de departe. -Data viitoare adu-mi aminte sa nu mai venim in localuri asa de departe de casa. -Asa am sa fac. Ajunsi aproape de casa lui Nina, acestia observa pe cineva un strada. De departe nu se observa mare lucru. Dar cum se apropie cei doi de acea persoana observa ca era sora lui Nina. -Hei sys, ce faci la ora asta afara? Intreba Nina. -Aaaa… -Raspunde, sau o incasezi. -Nu esti mama sa ma bati, asa ca… -Asa ca ce? Ce crezi ca daca mama cu tata nu mai sunt, asta nu inseamna ca poti face ce vrei tu. -Stiu… -Si atunci? Ce faceai afara? -Cautam o broasca… -Broasca? La ce iti trebuie tie broasca? Si, sa nu imi zici ca ai dus broasca la mine in casa! -He he! Zise sora lui Nina, frecandu-se cu mana pe cap. -AI DUS BROASCA AIA LA MINE IN CASA!!! SA VEZI CE ITI FAC DACA GASESC SI O MICA URMA DE BROASCA PE MOBILA MEA!!! -Haide, calmeaza-te! Spuse Hitomi, ranjind putin. -Tu de ce ranjesti? -Dar e o mica broasca, nu iti face nimic. -Nu imi face nimic? Bine, sa zicem ca nu imi face nimic, dar nu le suport sa le vad, sau sa le simt. -Cum zici tu, eu unul ma dau batut… Dar Rin, la ce iti trebuie broasca? -La stiinte ale naturii. -Ce ora de stiinte? La ce va trebuie broaste? Spuse Nina, fiind la fel de nervoasa. -Pai, le disecam. Rin incepe sa rada putin, dupa care se intoarse sa mearga in casa, fiindca stia ce va face Nina in secunda ce urma. -CE SA FACI? SA DISECI BROASTEEEE??? Cred ca glumesti, asa-i? incepu tanara sa urle pe strada. -Soro, ciocul mai mic, trezesti tot cartierul. -Nu imi pasa, numai sa nu vad broaste la mine in casa. -Cred ca ar fi bine sa ne vedem maine, Nina. Zise Hitomi. -Bine, noi doua vom discuta imediat, acum treci in casa. -Bine, cum zici tu Nina. Rin intra in casa, iar Hitomi cu Nina, stateau afara imbratisati. Acesta reusi sa o calmeze, si fiindca era timpul sa se desparta, cei doi s-au sarutat scurt, dupa care si-au zis noapte buna. Nina intorcandu-se in casa, Hitomi pornind spre casa. Noaptea se lasa repede, stelele straluceau pe cerul senin si negru, iar luna parca veghea asupra lui, luminand fiecare pas care il facea pana acasa. In casa lui Nina, nu se mai auzea nici un zgomot, asta insemnad ca fetele s-au dus la culcare. Ajuns si Hitomi acasa, acesta isi pregati baia. Dadu drumul la apa fierbinte, puse spumant de baie cu aroma de cirese salbatice si pana se umplea cada cu apa, acesta isi pregati puse mancare la cuptorul cu microunde, si in cateva minute termina de mancat. La fix, pentru a face intra in cada plina cu spuma ce mirosea a cirese. Scufundandu-se in apa calda, acesta se relaxa, aproape adormind. Dupa jumatate de ora de relaxare si imbaiere, acesta iesi din cada, isi lua un prosop si merse sa se schimbe in pijamaua sa. Cand in sfarsit vru sa doarma, cineva ii lovea in geam cu pietrii. -Cine poate fi la ora asta? Nu poate dormi omul linistit odata in viata… Rin
16.11.200846.5KB

 
pun cateva deoarece nu le am scanate pe sunt de groaza ..... adik... te sperii de ele  :dinti:Pun cateva deoarece nu le am scanate pe toate...... ATENTZIE!!! Sunt de groaza ..... adik... te sperii de ele :dinti: Sailor Moon / Usagi
13.08.200816.5KB
nr 6 inonr 6
29.11.200830.5KB
yuki and shuichi
19.09.200845.6KB
diva e tare cea mai draguta din anime :nod: divadiva e tare cea mai draguta din anime :nod:
08.01.200922.4KB

 
8 anime girls8
08.08.200835.2KB
nr 14 inuyasha & kagomenr 14
17.01.20099.9KB
shi fata de care este kuwabara :d yukinaShi fata de care este indragostit Kuwabara :D
09.08.200836.9KB
shi inka ceva va rog sami spuneti rika sau buna!Shi inka ceva va rog sami spuneti Rika sau Rika-Chan!:D:D
12.08.200813KB

 
1 hiyono yuzaki1
08.10.200842.6KB
acum punetzi si voi:d:d:d sasuke and sakuraacum punetzi si voi:D:D:D
18.10.200843.2KB
13 sailor jupiter sau makoto kino13
01.09.200875.1KB
ichigo e numele in japoneza zoeyichigo e numele in japoneza
07.08.200833KB
InapoiInainte