Colectia de poze animeandmangaforever.3xforum.ro
Total 4759 poze.

InapoiInainte

 
pai...ce sa inceput ideea ficului este pot vad ca si-a luat trebuie mai multa descriere, nicipai...ce sa zic...pentru inceput ideea ficului este buna...interesanta pot spune.Descrierea vad ca si-a luat vacanta:zzz:...deci trebuie mai multa descriere, nici nartiune pe aici pe colo nu ar strica.Dialog e prea mult...si cam sec, incearca sa le faci mai compexe :nod: ...si actiunea e prea grabita...merge daca ai mai scurta umpic actiunea....sper ca nu te-ai suparat ce am zis;) Bafta in continuare! si abia astept next chapter :rotfl:
24.11.200828.1KB
18 death note cosplay18
15.08.200821.5KB
:finger: renee:finger:
06.12.200840.5KB
si iarasi toate galleriessi iarasi toate
17.01.200910KB

 
am destule :d galleriesAm destule :D
09.08.200834.2KB
16 anime girls16
08.10.200823.5KB
17 galleries17
08.10.200865.1KB
3 galleries3
16.08.200830.6KB

 
ce mishto e ultima poza  :rusine: hieice mishto e ultima poza :rusine:
12.08.200814.2KB
4 sailor star lights sau three lights4
03.09.200831.5KB
nr 10 team 7nr 10
25.10.200852.6KB
vin si eu... 234 sa numaram pana la 10.000vin si eu... 234
08.01.20099.5KB

 
alta :d cosplayAlta :D
13.08.200844.2KB
hainele lor de bal:)

 spam: puteai pune poza odata cu fic-ul sasusaku un cuplu minunatHainele lor de bal:) spam: puteai pune poza odata cu fic-ul
24.08.200833.2KB
12 sailor jupiter sau makoto kino12
03.09.200817.7KB
locul 2 alaturi de sailor saturn si sailor chibi chibi si chibi moon la preferata mea sailor neptunelocul 2 alaturi de sailor saturn si sailor chibi chibi si chibi moon la preferata mea
09.09.200817.3KB

 
28 calumon sau culumon si impmon28
02.09.200833.8KB
31 chii31
31.08.200853.2KB
fiindca cel de pe jetix l-am vazut tot, si ma gandeam k exista si un sezon 2, oricum mrs poze sifiindca cel de pe jetix l-am vazut tot, si ma gandeam k exista si un sezon 2, oricum mrs
14.08.200826.6KB
41 galleries41
29.08.200821.3KB

 
eu nici atat :nebun: pete pumpseu nici atat :nebun:
08.09.20085.8KB
18 sailor saturn sau hotaru tomoe18
03.09.200823.7KB
mie imi place scoala... putin... fiindca cunosc noi colegi, se leaga etc... incepemie imi place scoala... putin... fiindca cunosc noi colegi, se leaga prietenii... etc...
14.01.20093.9KB
9 sailor uranus sau haruka tenoh9
01.09.200831.5KB

 
12 inger (tenshi)12
29.08.200829.7KB
kyoto
 

 

 

 

 

p.s.imi cer scuze daca sunt cam mari deformeaza pagina... :( japoniaKyoto P.S.Imi cer scuze daca sunt cam mari pozele...si deformeaza pagina... :(
17.08.200861.6KB
aino incercarea cu aroma de criniaino
07.09.200863.9KB
30 misa amane cosplay30
15.08.200833.3KB

 
50 povestea50
03.09.200894.8KB
1 sailor pluto  sau setsuna meioh1
01.09.200840.8KB
11 galleries11
29.08.200815.1KB
nr 7 sasuke and sakuranr 7
25.12.20082.8KB

 
11. death note cosplay11.
15.08.200856.3KB
continuam cu nr 11 shikamaru and temaricontinuam cu nr 11
02.12.200825.4KB
alta :d sakura harunoAlta :D
09.08.200820.3KB
ringo ringoringo
24.09.200847.3KB

 
vreau o poza cu l din death note!!! pune pozavreau o poza cu L din Death Note!!!
29.11.200862.7KB
capitolul 1                                
                                        o manevraCapitolul 1 O manevra periculoasa Intr-o dimineata insorita Kalos convoaca toata echipa Kaleido Stage la o sedinta. - Buna dimineata tuturor! V-am chemat aici deoarece am o mare surpriza pentru voi! Sora curioasa intreba: - Care este marea surpriza? - Cred ca cel mai bine e sa aflati de la cel care va fi protagonistul acestei surprize! In acel moment intra in sala Yuri. - Buna tuturor! Sora era foarte uimita de aparitia lui Yury. - Yuri-san... - Am venit deoarece vreau sa va propun un proiect. Layla mai diplomat zise: - Inteleg! Dar am o intrebare! - Spune! - Cum se va numi spectacolul? - Spectacolul se va numi Regina Cerului si vreau ca rorul principal sa-i fie dat Sorei! Sora rusinata: - Yuri-san dar... Yuri se apropie de Sora. - Nu-ti face griji totul va fi bine numai ca tu v-a trebui sa-l alegi pe cel care-ti va fi regele. - Dar Yuri eu nu pot face diferente intre cei care ar putea... in acel moment Yuri ii puse mana pe umar zicandu-i. - Sora daca vrei Mia adica regizoarea acestui proiect il va alege pe Regele Cerului! - Bine Yuri asa sa fie. - Mia vino te rog alaturi de noi! - Bine domnule Yuri. Din mijlocul echipei aparu Mia. Yuri ii dadu un dosar in mana zicandu-i: - Poftim scenariul. Citeste-l si zine cine ar fi cel mai potrivit pentru rolul Regelui! - Am inteles domnule Yuri. Mia citi scenariu si zise: - Cred ca stiu cine ar fi cel mai potrivit pentru acest rol. Kalos intreba: - Cine? - Domnul Leon! Sora zise uimita: - Ce?! Cum adica Leon? - Pai manevra aceasta este extrem de periculoasa si ma tem ca el este singurul capabil pentru a o putea executa! - Am inteles...zise Sora suparata dar si spreriata. Leon zambi ironic. - Ma gandeam ca eu sunt acela pe care il va alege Mia! Ca de obicei eu sunt vedeta spectacolului! Layla furioasa zise: - I-a nu te mai crede tu vedeta! Din fericire aici vedeta e Sora! - Layla... De dimineata incepura antrenamentele. - Layla, unde e Leon? - A intarziat. Ce persoana iresponsabila! - Buna dimineata! - Buna Ken! Ma gandeam ca ai putea avea si tu un rol in spectacol. - Nu...eu...nu stiu nimic! Eu ma ocup doar cu decorul! Sora se apropie de el si luandu-l in brate ii zise: - Ken crede-ma ca poti! Mia ii zise lui Ken: - Sora are dreptate mai ales pentru ca nu e un rol greu! - Bine. Dar despre ce este vorba? - Pai tu doar trebuie sa patinezi impreuna cu May! - Bine sunt de acord! Sora era foarte fericita. Cu totii isi continuau antrenamentul numai Sora statea si il astepta pe Leon. Scartitul usii de la intrare le atrase tuturor atentia. Era Leon si parea foarte ingrijorat. - Sora vino repede! Fool trebuie sa-ti spuna ceva! - Vin imediat Leon. Sora fugi incercand sa-l ajunga din urma pe Leon. - Leon! Leon! Asteapta-ma! - Grabeste-te Sora! Trebuie sa ajungem in biroul lui Kalos. - Vin! Dar unde e Fool? De ce trebuie sa mergem la Kalos? - Kalos e plecat, iar Fool ne asteapta in biroul lui. Intrati in biroul lui Kalos il vazura pe Fool. - V-am asteptat! striga Fool furios. Dar acum sa discutam motivul pentru care v-am chemat! - Haide Fool nu ne mai tine in suspans! zise Sora. - Aceasta manevra necesita extrem de multa atentie. Leon plictisit zise: - Ca orice manevra! - Da dar aceasta este mai grea! In primul rand regia si apoi tehnica si in cele din urma manevra in sine. Aveti nevoie de mult antrenament. Sunteti pregatiti? - Normal! striga Sora. - Daca Sora este pregatita si eu sunt! - Ma bucur. La ora pranzului Sora, Leon, Layla, Yuri si Kalos erau in microbuzul echipei deoarece trebuiau sa plece in zona in care aveau sa-si faca antrenamentul. - Kalos! zise Layla. Unde mergem mai exact? - Vom merge in muntii Alpi. - De ce? intreba curioasa Sora. - Pai, tu si Leon aveti nevoie de un antrenament elementar! zise Yuri. - Am inteles. Dar tu si Layla ce roluri aveti? - Eu sunt printul Pamantului si Layla este printesa. - Deci toata actiunea mea si lui Leon se petrece in aer? - Da.Dar crede-ma ca vei fi foarte fericita cand vei auzi aplauzele publicului! - Asa e Yuri. Dar despre ce este vorba in aceasta manevra? - Iti voi expilca. Tu si Leon veti avea un monment special. Tu vei sari in mijlocul scenei adica locul unde se va deschide scena in momentul in care luna va fi pazitionata fix in mijloc. Leon va veni cu trapezul luandu-te si aruncandu-te la trapezul tau. Apoi amandoi veti face amandoi Spirala Demonului insa in inaltime nu in lungime iar acolo sus va veti prinde de maini si va veti invarti in felul unui inel in cadere agatati de niste sfori incolore pana ce veti ajunge la mine si la Layla. De acolo veti fi ridicati de sfori si atunci veti avea Legendara manevra. - WOW! E cam greu! - Sora are mare dreptate. Va fi extrem de greu. - La aceasta manevra va v-a ajuta si Fool. Cu totii ajunsera in munti. Acolo la primul antrenament Sora avu parte de un accident. Incercand sa sara si sa ajunga mai jos, cablul cu care era legata la un picior se rupsese, asa ca sarmana Sora se lovi la picior. Leon o ajuta sa se intoarca la locul de inceput si dupa ce se dezechipara o lua in brate si o duse in cabana unde erau cazati. Ajunsa in camera Sora adormi imediat dupa ce i s-au aplicat ingrijirile medicale. Dupa o ora Sora se trezi si il Vazu pe Leon stand pe un scaun langa patul Sorei. - Leon, ce faci aici? - Am asteptat sa te trezesti. Nu as fi putut accepta sa mai pierd inca o partenera din pricina neatentiei mele! Acestea fiind spuse Leon o imbratisa. - Leon-san... De ce m-ai imbratisat? - Sora imi place prea mult compania ta ca sa te prird! - Dar, parca nu ma suporatai? - Sora intotdeauna mi-a placut felul tau de a fi! - Atunci de ce ma chinuiai la antrenamente? - Ma temeam ca daca nu asti bine pregatita ti s-ar fi putut intampla ceva! Leon incepu sa planga. - Leon-san, ce s-a intamplat? - Cand vorbesc cu tine si cand ma uit la tine imi amintesc de Shopie! - Imi pare rau nu am vrut sa te simti prost! Mai bine du-te sa te odihnesti sunt in siguranta acum. - Daca asta te-ar face fericita... - Du-te! zise Sora zambind. Asta chir m-ar face fericita dar ar mai fi inca ceva... - Zi-mi! Fac arice doresti! - Pai as vrea sa nu mai suferi! Ma faci sa ma simt vinovata! Leon o imbratisa iar pe Sora. Sper ca va place...e prima mea postare!!! :rusine:
16.09.200832.4KB
este dor pentru fanii hinata hyuuga o ador :rusine:  :rotfl:  :rolleyes: dc va place hinata????este dor pentru fanii hinata hyuuga o ador :rusine: :rotfl: :rolleyes:
20.09.20088.1KB
6. galleries6.
13.09.200844.9KB
InapoiInainte